Miss Sixty, Elixir EDT

Miss Sixty, Elixir EDT

Prowokujący, buntowniczy i uwodzicielski - oto nowy eliksir miłosny stworzony przez Miss Sixty. Bardzo nowoczesny, niekonwencjonalny, tajemniczy i niesamowicie seksowny. Owocowo orientalny zapach idealny dla kobiety, która gra w grę zwaną uwodzeniem...
Zapach występuje w dwóch wersjach - jako woda toaletowa i woda perfumowana.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: Badiane, Grapefruit, gwieździsty anyżek,
nuta serca: kwiat borrachero, kwiat lotosu
nuta bazy: wanilia i drzewo sandałowe

Cena: EDT 85zł / 30ml; EDP 132zł / 50ml

Tania zapachowa porazka

Pierwsze, co moge napisac o tym zapachu, to to, ze brzmi tanio. Moze nie tyle tanio cenowo, ale tanio w klimacie, jak najtansza, zupelnie bezmarkowa woda z kiosku, taka w dodatku stojaca zbyt dlugo na rozgrzanej sloncem wystawie.
Zapachu konkretnego to ta woda wlasciwie nie ma - to jakies dziwne, rozbeltane owoce, pobrzmiewajace plastikowo i nieprzyjemnie.
Calosciowo - zupelna zapachowa porazka.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probka

Idealnie nijaki

Usilnie, kilkakrotnie testowałam ten zapach w drogeriach. Próbowałam sobie wyrobić opinię na jego temat. I naprawdę nie potrafię powiedzieć o nim nic, poza tym że jest raczej słodki. Chyba waniliowy. Jest idelanie nijaki, banalny,nie do zapamiętania. Nie ma w nim nic, co sprawiłoby, że chciałabym go mieć. Zupełnie niepotrzebny. Chyba tylko dla miłośniczek marki...

Używam tego produktu od:3 testy
Ilość zużytych opakowań:jw

nie...

Słodki ale to nie jest taka słodkość jaką lubie. Wydaje mi sie za ciężki zeby uzywac go latem i wiosną i zbyt lekki by uzywac go zimą. w sumie ten zapch to nic nowego i nic ciekawego. Nie rozwija sie zbytnio na skórze ale jest bardzo trwały. Wanilii to ja w nim nie czuje....

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Cellulit jak stosować kosmetyki

Waniliowy morderca...

Bardzo spodobał mi się flakonik, ubzdurałam sobie, że to będzie coś smakowitego, otulającego, pięknie wibrującego. Tymczasem zapach od początku do końcu emanuje nutą wanilii, której jest w składzie tyle, że można by mnie nią zamordować sto razy.
Niestety ale zapach nie dla mnie, spryskana nim cierpiałam męki piekielne.
A miało być tak fajnie... :(

Nie jest brzydki, jest po prostu zbyt waniliowy, gdyby inaczej skomponować proporcje składników mógłby mnie nawet zachwycić.

Używałam tego produktu: parę tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: próbki szt. 2

Świetny!

Najbardziej uwagę zwraca oczywiście świetny flakonik :) Przywołuje skojarzenie flakonu skrywającego w środku śmiercionośną truciznę :D

Trucizny raczej w środku nie uświadczymy, ale ciekawy, naprawdę ładny zapach - owszem.

Perfumy są słodkie, ale nie landrynkowate i ulepne. Ciepła dodaje im wanilia, drzewo sandałowe i anyżek a pozostałe lekkie nuty ładnie kontrastują z resztą. Słodki i otulający - taki jest właśnie "Elixir".

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Nie dla mnie

Zdarzyło mi się spryskać nim nadgarstek w drogerii ... taka ładna buteleczka i przystępna cena zasługiwały na zainteresowanie. Niestety, zapach okazał się zbyt ciężki, przytłaczający, zupełnie nie dla mnie. Jest dość słodki, może troszeczkę orientalny, raczej na wieczór, ale dla wielbicielki cięższych woni, bo dla mnie jest po prostu za mocny i nie wyraża nic konkretnego.

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz
Ilość zużytych opakowań: testy