Dermika, Noblesse Spa, Supernawilżający balsam do ciała po kąpieli, po opalaniu, po basenie

Zgłaszająca osoba: pawlola

Supernawilżający balsam do pielęgnacji ciała łączy dbałość o doskonały wygląd skóry z profilaktyką przeciwstarzeniową. Ma doskonałe własności aplikacyjne jest lekki, aksamitny, błyskawicznie wchłaniany i przyswajany przez skórę. Wygląda to wręcz tak, jakby spragniona wilgoci skóra dosłownie go "wypijała". Jest to efekt wykorzystania substancji stymulujących funkcjonowanie kapilar wodnych, czyli mikroskopijnych kanalików przenoszących wodę z komórki do komórki. Ten sprawny mechanizm biologiczny zwiększa zawartość wody w naskórku, zarówno w przestrzeniach między-komórkowych, jak i wewnątrz komórek. Prowadzi to do znacznej poprawy napięcia i jędrności skóry.

Balsam zawiera też substancje regenerujące niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy oraz ekstrakty z brzoskwiń i awokado działające odżywczo i natłuszczająco. Naprawiają one zniszczony środkami myjącymi czy promieniami UV naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Dlatego balsam polecany jest szczególnie po kąpieli, po opalaniu, zarówno na słońcu, jak i w solarium oraz np. po basenie.

Regularne stosowanie preparatu pozwala zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry, nadmiernemu jej wysuszeniu i podrażnieniom. Balsam usuwa szorstkość skóry i uczucie ściągania, przywraca prawidłowe pH. Nadaje skórze jędrność oraz aksamitną gładkość i miękkość w dotyku.

Cena: ok. 30zł / 200ml

bardzo dobry

Jest rzeczywiscie swietny, super nawilza i efekt tego nawilzenia utrzymuje sie dlugo. Wreszcie przestalam sie luszczyc po basenie. Naklada sie swietnie, szybko wsiaka i nie musze nakladnac go 2- lub nawet 3-krotnie, jak niektore balsamy do ciala. To ogolnie jeden z lepszych nawilzajacych balsamow na rynku.

Te 4 gwiazdki tylko ze wzgledu na zapach, nie wiem co to ma byc, ale jest wrecz nieprzyjemny...
Na pewno kupie go znowu, zwlacza po lecie i opalaniu.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

jest suuuuuuuuuuuuuper!!!

Pragnę ogłosić wszem i wobedz, że ten balsam jest genialny!!! Po dwóch tygodniach moja skóra nabrała niewyobrażalnej miekkości. Dawno nie mialam tak fajnej skórki :) Niestety czuje się molestowana w pracy, bo jestem wciąż dotykana :)
Po wakacyjnej kuracji antycelulitowej miałam straszny problem z przesuszoną skórą, zużyłam pare balsamów i nic. Skóra nadal wygladała żalośnie. a tu juz po pierwszej aplikacji spragniona skóra dosłownie go spijała. Każda kolejna warstwa przynosiła ukojenie i natychmiastowowe rezultaty w postaci wyczuwalnego nawilżenia, gładkości, sprężystości, poprawie kolorytu ( zniknął szaroróżowy odcień skóry), zniknął problem ściągnietej i swędzącej skóry.
Podoba mi sie to, że Dermika tym razem nie nadużyła przymiotników co do funkcji tego kosmetyku -jest to kosmetyk supernawilżający i rzeczywiście rewelacyjnie to robi. A wiadomo, ze skóra dobrze nawilżona zupełnie inaczej sie prezentuje.
Maślana kosystencja sprawia, że balsam bardzo łatwo sie rozsmarowuje i zostawia lekki film na skórze. Nie odpowiadał mi zapach, bardzo intensywny, jakby kwiatowy, nie wiem czemu, ale kojarzył mi się z zapachem frezji.
Mój balsamowy KWC, ale.... jest to kosmetyk sezonowy. Na jesień czy zime nie nadaję się zupelnie (dla tych którzy preferują poranny prysznic ), bo zamiast pomóc może zaszkodzić. jest zbyt nawilżający :) i gdy spadły temperatury moje ciało robiło sie lodowate. podobnie jak z kremami typowo nawilżającymi trzeba je odstawiać gdy jest zimno i zastąpic je ciut gęstszymi konsystencjami :)
Widać to choćby po Wizażu, że ten balsam nie cieszy się popularnością :( i ,niestety, jest coraz trudniej dostepny w sklepach (boję się, że dermika wycofa go ze sprzedaży) więc póki czas wykupie cały zapas na przyszłą wiosne i lato :) Używam tego produktu prawie miesiąc