Round Blusher (Róż okrągły)

Round Blusher (Róż okrągły)

Róże do policzków Cristhine w ciepłych odcieniach brązu oraz brzoskwini sprawiają, że twarz wygląda świeżo i promiennie jak nigdy dotąd.
Dzięki nowoczesnej formule policzki stają się jedwabiste, nadając cerze promienny, świeży wygląd przez cały dzień.
Doskonale dobrane odcienie (20 kolorów) zapewniają precyzyjne i trwałe wykończenie makijażu.

Cena: 7zł

Bez spektakularnego efektu...

Ogólnie róż nie jest zły :) Ładne odcienie, które utrzymują się na policzkach nawet do 6 h. Mam cerę mieszaną. W moim przypadku konieczne są poprawki w ciągu dnia, ponieważ leciutko - prawie minimalnie - się ściera (szczególnie latem, zimą może wytrzymać nawet 8h)... Natura nie obdarzyła mnie, niestety, pięknym pąsem, więc lubię sama siebie takowymi przyozdobić :D i dbam, by poliki były zawsze idealne. Nie wyobrażam sobie siebie bez różu :)
Co do opakowania niestety jest tandetne :( zawsze mi odpada wieczko zamykające całość :baba:
W sumie jestem zadowolona z efektu, jednak szukam czegoś innego, ponieważ jest to najzwyklejszy róż, a ja wolałabym coś bardziej "wydziwianego" ;) jak np. róż z lekkimi drobinkami.
Jednakże, jak najbardziej polecam :)
Zaznaczyłam w opcji "Czy kupisz ten produkt ponownie" NIE WIEM, ponieważ, jak już napisałam, szukam czegoś innego, ale może jednak kiedyś w przyszłości...? :)