Cleanic, Nawilżane płatki do demakijażu z minerałami morskimi do cery normalnej i mieszanej (stara wersja)

Pojemność 30 szt

Nawilżane płatki do demakijażu do cery normalnej i mieszanej zostały nasączone delikatnym balsamem, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu.

Hypoalergiczna formuła balsamu została wzbogacona minerałami morskimi, które działają kojąco i odżywczo na skórę twarzy oraz regulują nadmiar sebum, dzięki czemu skóra pozostaje doskonale oczyszczona, nawilżona i odpowiednio napięta.

Hypoalergiczne, bez alkoholu. Płatki zostały przebadane dermatologiczne i okulistyczne, posiadają także atest PZH.

2 w 1 !

Mając te nasączone płatki nie musisz kupować oddzielnie wacików i płynu do demakijażu. To naprawdę wygodne rozwiązanie. Opakowanie jest duże, wydajne. Płatki ładnie pachną, nie podrażniają, nie wysuszają skóry. Przydatne w czasie podróży.

Jak dla mnie są trochę za bardzo nasączone, jak zmywam tusz z oczu to czasami płyn dostaje się do środka i szczypie..

cos innego

Skusilam sie i wcale nie zaluje. Lubie probowac nowe rzeczy zwlaszcza kosmetyki. Jest to dla mnie bardzo praktyczny produkt zwlaszcza w podrozy zeby nie brac mleczek tonikow i wacikow. To wszsytko jest tutaj. Platki sa odpowiednio nasaczone i dobrze radza sobie ze zmyciem makijazu, uzywam rowniez do oczu chociaz mam pewne problemy ze zmyciem tuszu. Platki nie podrazniaja, doskonale tonizuja i maja przyjemny zapach. Pudelko nie jest duze i poreczne, dzieki niemu platki rowniez nie wysychaja co czasami sie zdarza przy chusteczkach do demakijazu. Cena tez niczego sobie, wydaje mi sie ze warto wyprobowac, polecam zwlaszcza kobietom zabieganym:)

Używam tego produktu od: 2 mies.

bardzo dobre

Plusy:

:) miękkie
:) dobrze nawilżone (wszystkie! nie tylko kilka pierwszych)
:) nie wysychają (pudełko jest szczelne)
:) nie podrażniają
:) dobrze zmywają makijaż
:) skóra jest gładka i oczyszczona
:) ładnie pachną
:) wydajne opakowanie (30 płatków starcza na długo)

Minusów nie zauważyłam ;)

Używam tego produktu od: czerwiec

Manicure - glitter nails

Oczyszczają i odświeżają

Miękkie, nieco większe od zwykłych płatków kosmetycznych, mocno nasączone, ale nic z nich nie wycieka na dno opakowania (pierwszy płatek jest równie wilgotny co ostatni).
Bardzo dobrze usuwają makijaż (puder, cienie, kredkę, tusz). Nie trzeba trzeć, wystarczy w zasadzie przyłożyć płatek do oka - wszystko na nim zostaje.
Nie wysychają (wygodne, szczelne pudełko). Mają ładny, ale dość mocny zapach, dlatego obawiałam się, że mogą podrażnić oczy. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca ani przy 1-szym ani przy 30-tym płatku :)
Kupiłam je na 2-tygodniowy wyjazd, w czasie którego zużyłam prawie całe opakowanie (dokończyłam w domu). Spisały się lepiej niż niebieskie chusteczki do demakijażu Cleanic, które zwykle towarzyszą mi w wojażach ;)
Tak, kupię ponownie.

Używam tego produktu od: przez ok 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

lubię

Lubię te płatki, bo znacznie ułatwiają demakijaż nie tylko w podróży czy na wyjazdach

+ cena
+ nie podrażniają
+ nie zapychają porów
+ ładnie oczyszczają
+ idealne do demakijażu
+ niezbędne w podróży

Minusów nie znalazłam, no może mogłoby być ich więcej w opakowaniu :))

Używam tego produktu od: dłuuuugo

Wakacyjny niezbędnik

Płatki kupiłam przed wyjazdem na urlop powziąwszy mocne postanowienie, że w tym roku odchudzę moją wakacyjną kosmetyczkę. Od zawsze do oczyszczania twarzy używałam płynu do demakijażu oczu, żelu i toniku, dlatego obawiałam się, że malutkie płatki pozostawią moją cerę niedomytą, co zaowocuje zapchaniem porów i wypryskami. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy po 10 dniach stosowania płatków dwa razy dziennie moja skóra była czysta, gładka i zdrowa. Produkt świetnie spełnia swoje zadania, radzi sobie z kurzem, sebum i skromnym, wakacyjnym makijażem. Opakowanie wystarczyło równo na 10 dni urlopu. Z pewnością kupię przy okazji kolejnego wyjazdu. Na co dzień, do zmywania pełnego makijażu mogłyby byc za słabe, ale latem sprawdzają się w stu procentch.

Niezastąpione na wyjazdach

Świetne w podróży bądź na jakiś wyjazdach. Skóra jest nawilżona a nie ściągnięta. Dobrze zmywa makijaż, na codzień nie używam ich bo byłoby to zbyt kosztowne.
Zawsze mam je- np wracając z imprezy sa niezastąpione. Bardzo szybko zmywają makijaż.
Ocena 4+ - tylko za cenę, gdyby była niższa na pewno używałabym ich codziennie.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

Fajne

Bardzo fajne waciki. Używam ich głównie do demakijażu oczu, są delikatne i dokładne, nie podrażniają oczu i zmywają nawet wodoodporny tusz do rzęs. Ładnie pachną , jednym wacikiem zmywam makijaż oczu i jeszcze przecieram buzię. Do tego bardzo wygodne, nienawidziłam nigdy tego rozprowadzania mleczka na płatku, a tu proszę , gotowe.

Używam tego produktu od: 1,5 mies

średnie na jeża

no bez rewelacji i bez dramatów

+ niedrogie
+ praktyczne
+ zmywają makijaż

- chociaż zmywają go dość topornie
- lekko podrażniają mi twarz
- trzeba długo trzeć

no ogólnie może być na wyjazdy kilkudniowe.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy od okazji do okazji

na podróże...

Płatki kupiłam z myślą o tygodniowym wyjeździe. Nie zawiodły mnie. Mają poręczne opakowanie, same płatki też niczego sobie. Dość mocno nasączone, na mocny makijaż nie potrzeba ich aż tak dużo. Choć trochę gorzej radzą sobie z podkładem, z oczami całkiem nieźle.
Kilka dni temu zaczęłam ich używać tak na co dzień i zmieniłam o nich zdanie. Makijaż usuwają dość dobrze, ale są nasączone czymś co podrażnia moją twarz. Zresztą to samo z oczami, są mało delikatne. Po użyciu od razu muszę przemyć czymś twarz bo trochę jakby piecze.
Na podróże polecam, ale do codziennego użytku się nie nadają.

Używam tego produktu od: mam kilka miesięcy

Najlepszy na podróż

Płatki doskonale zmywają makijaż. Są bardzo wydajne. Nie wysychają. Mają opakowanie, które idealnie nadaje się na podróż (jest lekkie, nic się nie rozlewa). Cena przystępna. Bardzo fajny produkt - szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: już trzecie

zabieram na wakacje :)

+ dobrze nasączone (1 płatek wystarcza mi do zmycia nawet mocnego makijażu oczu)
+ dosyć dokładnie zmywają, przy zwykłym mleczku często rano budziłam się z podkówkami ala panda, tu nie mam takiego problemu
+ nie podrażniają
+ wygodne opakowanie
+ platki są takie akurat: nie za grube, nie za cienkie i "mięsiste"
+ cena. Kupilam w promocji za 6.99.

Minusów jak na razie nie widzę. Zabieram ze sobą na wakacje, może nawet sprobuję przecinać płatki na pół jak w poście ponizej. Myslę, że przy delikatniejszym makijażu pół platka spokojnie wystarczy.
Nienawidziłam demakijażu na wakacjach, zabierał zawsze mnóstwo czasu, a wokoło tyle innych ciekawych rzeczy do roboty ;) Teraz wiem, ze nie będę mieć problemu - raz dwa i gotowe. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie zabieram na wakacje