Nature Hair Care, Lime & Ginger, Vitality Shampoo (Rewitalizujący szampon z limonką i imbirem)

Szampon sprawia, że włosy stają się lśniące, gładkie i sprężyste.

Nie dla mnie,

Plusy:
+przyjemny zapach,

Minusy:
-bardzo nie wydajny,
-słabo się pieni,
-nie wygładził moich włosów ani nie sprawił że stały się sprężyste,
-włosy stały się matowe a nie lśniące.

Zdecydowanie odradzam ten szampon.

średni

Kupiłam ooooczywiście zachwycona tym, że jest z limonką no i że jest do mojego typu włosów oczywiście :->

Ogólnie nie jest zły, dobrzy myje włosy, które po nim nie są ciężkie, ale słabo się pieni. Ja używam gumy do włosów więc głowę myję bardzo często, z resztą nie lubię "dwudniowej głowy". Musiałam ze 2 - 3 razy naszamponić ;-) głowę żeby była zupełnie czysta, a np. gdy użyję timotei winogrono+cytryna wystarczy raz i włosy są świeżutkie i lekkie.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Nie polecam

Beznadziejny szampon, prawie wogóle się nie pieni. . Po umyciu włosy stają się bardziej twardsze i się nie chcą ukladac. Niby jest do włosów matowych a jeszcze bardziej je matuje tak że są już w zupełności pozbawione blasku. Praktycznie nie pachnie. Za cenę 9,9 za 200ml można znaleźć o wiele lepsze szampony.Używam tego produktu od: miesiąca

Make up no make up H&M

Lubię go ;)

+ Ładny zapach
+ Dobrze oczyszcza
+/- średnio się pieni
- średnio wydajny

Ale bardzo go lubię i używam go ;) Dobrze oczyszcza, ładnie się po nim układają włosy i nie mam nic do zarzucenia.

Ilość zużytych opakowań:duuuużo

Raczej nie ...

Wypróbowałam już dziesiątki szamponów do włosów ale ten znajduje się u mnie na szarym końcu...Po pierwsze ten zapach; duszny, jakiś taki ziołowy, aż mnie mdli jak go otwieram, po drugie gęstość- za gęsty, używa się go przez to strasznie dużo (mam długie włosy i zwykle wystarczy mi jednokrotne użycie szampony ale ten jest tak gęsty i słabo pieniący że zmuszona jestem nakładać go ponownie), po trzecie dość obciąża moje włosy, są oklapnięte już po umyciu. Kupiłam go z ciekawości, w cenie promocyjnej ale nie kupię go więcej...

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

niezły

przyzwoity. dobzre oczyszcza, choc troche placze włsoy. krótki skład, niestey ma sls. pachnie troche dziwnie. zachwycona raczej nie jestem, ale funkcje myjace spełnia. raczej nie kupie ponownie, skusiła mnie promocja

Używam tego produktu od: miesiaca:

Fajny.

Przyciągnął mnie zapach i kusząca promocja. Wypróbowałam, jestem zadowolona, ale raczej nie kupię ponownie. Generalnie szampon jest fajny: wydajny, ślicznie pachnie, dobrze się rozprowadza, włosy są po nim takie, jakie być powinny. Jednak ja w tej dziedzinie mam swoich ulubieńców i raczej ich nie porzucę ;)

Używam tego produktu od około miesiąca.

może być

podobnie jak jego kolega(ten z żurawiną;d) :
+myje
+nie obciąża włosów
+dobrze się pieni
+pachnie limoką i tak "kwaśno"
-mało wydajny
nie wiem, co on ma tam rewitalizować, bo ma za prosty skład;) ale nadaje się do każdego rodzaju włosów(mam tluste i nie jest dla nich za ciężki)
mozna wypróbować.

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:połowa