Nature Hair Care, Peppermint & Cranberries, Purifying Shampoo (Oczyszczający szampon z miętą i żurawiną)

Okropny

Najgorszy szampon jaki miałam w życiu. Jedynym jego plusem jest to, że ma ładny zapach. Minusów jest bardzo wiele. Ten kosmetyk w ogóle nie redukuje przetłuszczania się włosów. Konsystencja jest bardzo lejąca się, ogólnie słabo się pieni. Strasznie plącze włosy, które zresztą się po nim szybciej przetłuszczają. I do tego jeszcze cena w wysokości 10 zł, ja nie dałabym nawet złotówki. Poejmność też ma małą. Ogólnie szampon nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Odradzam jego kupna. Niepotrzebnie wydałam pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Nie polecam

Niestety szampon mnie zawiódł:
Plusy:
- cena
- zapach
Minusy:
- nie oczyszcza włosów
- włosy mi się szybciej przetłuszczały
- już podczas mycia miałam dziwne wrażenie, że mi przetłuści włosy
Także nie polecam.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Miałam lepsze

Kupiłam go ze względu na cenę, ale niestety się zawiodłam. Ma względnie ładny zapach i fajnie oczyszcza włosy, ale nie ma jakichś specjalnych właściwości. Ot, zwykły szampon. Jest też rzadki, co utrudnia umycie włosów - muszę użyć go dosyć dużo. Pomimo że jestem konstultantką Oriflame, tego produktu raczej nie poleciłabym swoim klientkom... Za to cenę są lepsze.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami

Starzenie się skóry - dieta

Ała?

Niby szampon ladnie pachnie, niby faktycznie oczyszcza włosy, ale:
- placze niemiłosiernie włosy, po prostu koszmar, mam własy do pasa i to naprawde był problem
- strasznie kiepsko się pieni i trzeba naprawde dużo go wylać na głowę
- strasznie nieprzyjemne jest samo mycie - miałam wrażenie, że zamiast moich miękkich wlosow szoruję rękami po suchych gałęziach, naprawdę.

Podsumowujac - oczyszcza, odświerza, ladnie pachnie, ale za cenę bardzo nieprzyjemnego mycia i szarpania się ze szczotką, bo okrutnie placze. Nie warto..

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nic specjalnego

słabo się pieni, brzydko pachnie, włosy po nim są jakieś takie matowe i splątane...
dla tłustych włosów może być ok, bo rze czywiście oczyszcza.
choć za tę cenę na pewno można znaleźć lepsze:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nie chłodzi, nie orzeźwia

Najbardziej liczyłam na efekt chłodzący, niestety mięta nie dochodzi do głosu - nie czuć jej działania, zapach ledwo, ledwo wyczuwalny. Szampon jest niezbyt gęsty, choć dobrze się pieni. Średnio wydajny. Mogę zgodzić się z tym, że przedłuża świeżość włosów, ale tylko o 1 dzień. Włosy są miłe w dotyku, sypkie. Zapach nieudany: sztuczny, ani trochę orzeźwiający, raczej z kategorii tych "dziecięcych". Przychylam się do stwierdzenia, że pachnie colą, ewentualnie żelkami Haribo ;-)
Szampon spełnia swą podstawową funkcję: dobrze oczyszcza, nie trzeba po nim poprawiać. Poza tym nic nowego, rewolucyjnego nie zdziałał. Jednorazowy zakup.

Używam tego produktu od: używałam latem

zwykły szampon

Szampon bardzo ładnie pachnie żurawiną i miętą. Nie usztywnia włosów, można je łatwo rozczesać, są trochę bardziej puszyste i lśniące. Jednak nie należy się sugerować tym, iż jest do włosów przetłuszczających się, gdyż w ogóle nie zmniejsza przetłuszczania.

Używamłam tego produktu 6 miesięcy temu.

straszne badziewie!

większego badziewia jeszcze nie trafiłam, to coś wyczynia koszmarne rzeczy z włosami, po użyciu są one kompletnie nie do rozczesania. dodam, że włosy mam przetłuszczające się, więc ten szampon powinien mi pasować... absolutnie nie polecam!!!

Używam tego produktu od: pół roku dawałam mu szanse
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Ładny zapach

Swego czasu kupowałam szampony Oriflame wręcz non stop. Mam przetłuszczające się włosy. Myję je codziennie choć, gdy go używałam myłam co 2-3 dni. To nie przez szampon tylko moje włosy mnie się wtedy przetłuszczały.
Skusiła mnie ładna kompozycja zapachowa. Szampon niezbyt pokaźnych rozmiarów jednak starczył mi na dość sporo czasu. Niestety słabo się pienił. Może delikatnie oczyścił, ale jak to zwykły szampon. Ogromną wadą tego produktu jest to, że robi siano na głowie. Włosy robią się trudne do ułożenia i rozczesania. Bardzo wodnisty. Opakowanie też takie sobie.
Ogólnie szampon wypada dość słabo. Nie kupię ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: Już nie używam

niebardzo

+ kuszacy zapach mięty i żurawiny

i na tym plusy się kończą...

- po użyciu tego szamponu włosy szybciej sie przetłuszczają
- robią sie sianowate, nawet po użyciu lepszej odżywki
- przez rzadką konsystencje szybko sie zużywa

szampon tylko dla bardzo ciekawych

Używam tego produktu od:3 tygodni

SIANOWATE WŁOSY

Na początku bardzo mi się spodobał. Faktycznie , cały dzień po umyciu włosy były świeże, jednak następnego dnia były przetłuszczone i wyglądały gorzej niż przed zastosowaniem szamponu.

*Po dłuższym stosowaniu włosy stają się po umyciu sianowate

*plusem jest zapach

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pół

łaaaał

gdy go uzylam po raz pierwszy to bylam troche zawiedziona - włosy nadal sie przetłuszczały
ale po 3 myciach (myje codziennie) moja glowa po calym dniu wygladala ladnie i swiezo
to duzy sukces, bo moje wlosy naprawde mocno mi sie przetluszczaly, teraz juz sie tym nie martwie
w dodatku wlosy sa bardziej miękkie i ciut mocniejsze
polecam :)

Używam tego produktu od:2 miesiące