Fitomed, Mydlnica Lekarska, Ziołowy żel pod prysznic do skóry suchej i wrażliwej

Wytwarza łagodną, swoistą dla mydlnicy lekarskiej pianę. Ma dobre właściwości myjące, osłaniające i nawilżające. Polecany przez dermatologów do skóry wrażliwej i skłonnej do wysuszania się.

Ziołowy żel pod prysznic Fitomed

Ziołowy żel pod prysznic znajduje się w 250 ml, przeźroczystej butelce, wyposażonej w wygodny dozownik. W swoim składzie zawiera naturalny wyciąg z lipy, rumianku, prawoślazu i owsa. Szczególnie polecany jest osobom ze skórą skłonną do przesuszenia i nietolerancją mydła.

Żel

Plusem są naturalne wyciągi wysoko w składzie - z mydlnicy lekarskiej, lipy, rumianku, korzenia prawoślazu i owsa. Żel pachnie przyjemnie, ziołowo, delikatnie się pieni. Pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, ale nie tłustą. Jest bardzo wydajny.

Super się pieni bez SLS

Żel ziołowy pod prysznic do skóry suchej i wrażliwej Mydlnica lekarska (250 ml/12zł) to trochę analogiczny produkt do płynów do kąpieli Fitomed, których używałam zimą. Zawiera wyciąg z korzenia mydlnicy lekarskiej, kwiatostanu lipy, koszyczka rumianku, korzenia prawoślazu i owsa.

Gala KWC 2017

Przyjemny bardzo

Żel pod prysznic Fitomed dobrze się pieni i dobrze myje oraz oczyszcza skórę. Ma naprawdę porządne właściwości nawilżające. Ciało jest po użyciu tego żelu gładkie i miłe w dotyku. Skóra nie jest napięta. Żel pachnie według mnie ładnie, kwiatowo, z lekką nutą ziołową oraz mydlaną. Zamawiając go, obawiałam się ziołowego zapachu. Na szczęście bardzo miło się zaskoczyłam :) Zapach jest fajny, przyjemny i dosyć intensywny. Myślę, że nie powinien przeszkadzać również tym osobom, które za ziołowymi zapachami nie przepadają. Żel łagodzi podrażnienia, na przykład po depilacji oraz normalizuje skórę. Jest produktem bardzo łagodnym, nie uczula i nie podrażnia. Ładnie się pieni, jest dosyć wydajny a jego cena atrakcyjna. Myślę, że sprawdzi się na każdej skórze, a szczególnie tej przesuszonej i wrażliwej. Za te pieniądze warto go poznać.

Polecam w 100%

Żel w poręcznym bezbarwnym opakowaniu. Pachnie typowo ziołowo , ale nie jest to jakaś mega intensywna woń. Zapach jest wyczuwalny podczas stosowania, na skórze utrzymuje się dość krótko. Trzeba uważać z ilością stosowanego żelu, gdyż przy zbyt dużej ilości robi się naprawdę dość pokaźna ilość piany. Świetnie oczyszcza, odświeża i orzeźwia. Nie powoduje przesuszenia się skóry, ani jej nie podrażnia.Jak dla mnie cena jak najbardziej ok, działanie jak najbardziej na plus i jeszcze skład prawie że idealny powoduje, że na pewno ten żel zostanie ze mną na dużej. Polecam.

ŻEL ZIOŁOWY POD PRYSZNIC DO SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ „MYDLNICA LEKARSKA”

Żel w poręcznym, bezbarwnym opakowaniu.
Posiada delikatny, przyjemny, ziołowy zapach.
Dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry. Jest delikatny, a jednocześnie skuteczny.
Polubiłam go i polecam

Bardzo dobry produkt

Ten żel pod prysznic sprawdził się u mnie świetnie. Bardzo ładnie, naturalnie pachniał. Aromat mocno ziołowy, ale mi to w żadnym stopniu nie przeszkadzało, ponieważ uwielbiam takie zapachy. Kosmetyk działał bardzo dobrze, ładnie się pienił o był dość wydajny. Spełniał swoją rolę w 100%.

Świetny produkt!

Niektórzy wymagają od żeli pod prysznic dobrych właściwości myjących oraz pięknego zapachu. Dla mnie niestety to za mało. Poszukuję propozycji, które dodatkowo nie będą przesuszały skóry, a uwierzcie, że o takie właściwości niełatwo. Na szczęście żel ziołowy pod prysznic do skóry suchej i wrażliwej Fitomed to coś, czego szukałam. Ma przyjemny, łagodny zapach, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza skórę, a do tego jej nie przesusza, a nawet lekko nawilża. Jest dość gęsty, więc wydajność również pozostaje na wysokim poziomie. Polecam wrażliwcom i sucharkom!

Ilość zużytych opakowań: 1 op./200 ml

jest skuteczny

Żel bardzo fajnie się pieni, nie pachnie brzydko, a bardzo przyjemnie, lekko ziołowo. Nie występują żadne niepożądane skutki uboczne, skóra jest nawilżona, gładka, jędrna.
Mnie osobiście przypadł do gustu, bo na skórze pozostaje lekko ziołowy zapach, a skóra jest czysta i nawilżona. Żel delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę, zdecydowanie najlepiej używać go pod prysznicem, bo zbyt duża ilość żelu na dłoni i mamy masę piany, którą pod prysznicem łatwiej spłukać.
Żel jest wydajny, bo niewielka ilość żelu wystarczy by uzyskać mocno pienistą maź, którą umyjemy ciało. Najbardziej chyba wyczuwalny w moim odczuciu jest rumianek, który ma właściwości kojące. Żel dobrze sprawdził się do mojej alergicznej skóry, bardzo fajnie złagodził uczucie świądu skóry, a zmiany skórne, w postaci wysypki szybko przybielały i już po 2 dniach były praktycznie niewidoczne. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniosło mi używanie żelu pod prysznic od Fitomed, dlatego z czystym sercem polecam innym ten żel, bo jest niedrogi i skuteczny. :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

w porządku, choć szkoda, że nie nawilża ;)

Lubię produkty z fitomedu :) Żel pod prysznic jest dobry, jednak nie zachwycił mnie tak, jak inne ;)

Skład:
W składzie już bardzo charakterystyczne dla fitomedu ekstrakty ziołowe :) Mamy tutaj wyciąg z korzenia mydlnicy lekarskiej, kwiatostanu lipy, koszyczka rumianku, korzenia prawoślazu, i owsa. Dalej kilka detergnentów, w tym dość agresywny SLES. Jest także nawilżająca glicerynka :)

Konsystencja i zapach:
Żel pachnie delikatnie, ziołowo, ale nie jest to tak intensywna woń, jak np. w recenzowanym już przeze mnie żelu do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej. Konsystencja jest koloru bursztynowego, taka glutkowata, o średniej gęstości. Szkoda, że nie jest nieco bardziej gęsty ;)

Działanie:
Żel bardzo przyjemnie się pieni - wytwarza taką kremową pianę, charakterystyczną dla mydlnicy lekarskiej - znam ją już z innych kosmetyków fitomedu i nawet polubiłam. Produkt bardzo dobrze myje ciało, choć muszę na raz trochę wylać go na gąbkę, ale ja lubię sporo pianki ;) Mojej skóry niestety nie nawilża, a szkoda - przydałoby się takie cudo ;):) Na szczęście nie wysusza, a to już dużo. Nie podrażnia, mógłby się lepiej pienić i ładniej pachnieć :) Produkt bez większych zastrzeżeń, ale też bez fajerwerków. Nie wiem, czy jeszcze do niego wrócę, wolę jednak fitomedowe kremy do twarzy ;)

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 buteleczkę

fajny!

Od razu zaznaczam, że uznałam, iż ten produkt, jak i żel pod prysznic Fitomed są do siebie podobne i zrecenzuję je razem:)

Ziołowy, naturalny zapach obu produktów przypadł mi do gustu, jest delikatny, świeży i nienachalny.
Konsystencja jest dość rzadka, żele dobrze się pienią i rozprowadzają ana skórze.
Ich zabarwienie jest podobne.

Najważniejsze jest działanie i tu oba kosmetyki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.
Świetnie oczyszczają, odświeżają i orzeźwiają. Co najważniejsze- nie tylko nie podrażniają, ale przede wszystkim łagodzą podrażnienia- w szczególności żel do higieny intymnej, a jeśli chodzi o intymne okolice to u nas kobiet nie są one rzadkością. Żel do higieny intymnej sprawia, że przez cały dzień czuję się świeżo i komfortowo.

Żel pod prysznic moim zdaniem świetnie nadaje się do suchej skóry, gdyż jest naprawdę delikatny.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy lubią ziołowe zapachy, ale ja jestem ich zwolenniczką, a teraz to już szczególnie:)

nie wysusza

Żel rzeczywiści jest łagodny dla wrażliwej skóry. Nie wysusza jak większość , bardzo dobrze się pieni, jest gęsty i wydajny. Zapach jest ziołowy jak wskazuje sama nazwa z przewagą lipy która z niewiadomych powodów mnie irytuje...
Opakowanie estetyczne oraz praktyczne.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego