Aroma, Odżywka do włosów zmęczonych (pomarańczowa)

Aroma, Odżywka do włosów zmęczonych (pomarańczowa)

Odżywka ze spłukiwaniem została zamknięta w pomarańczowym, estetycznym pudełku. Łączy wysoką, pielęgnacyjną jakość odżywki-maseczki z przyjemnością kojącego działania czystych olejków aromatycznych. Zmęczone włosy odpoczną i odzyskają utraconą kondycję. Odżywka ma przyjemny zapach i nie obciąża włosów.

Cena: 19-22zł / 200ml

Dobra

Moim zdaniem z wszystkich serii Gliss Kura uważam,że ta odżywka jest najlepsza:)
Włoski po jej zastosowaniu są mięciutkie i gładkie ale raczej nie zauważyłam odżywienia,w końcu to tylko produkt drogeryjny,ja ją wypróbowałam skuszona pięknym zapachem,zwykle używam profesjonalnych produktów do włosów ale ta odżywka też daje rade.

Używam tego produktu od:1miesiąc

Super!!!

Włosy mam do ramion, systematycznie co miesiąc farbuje je Palette. Każdy wie, że farbowanie w jakiś sposób niekorzystnie wpływa na strukturę i kondycję włosa.
Stosowałam wiele różnych odżywek, różnych producentów, gdzie zawsze na opakowaniu było wiele obietnic nie mających niestety pokrycia w rzeczywistości.
Ponieważ skończyła mi się odżywka, pomyślałam, że zapoluję na odżywkę Nivea, ale że jej nie było na półce więc wybrałam sobie Odżywkę Gliss Kura, bo wiem, że tej firmy produkty są dobre.
Nie zależało mi wcale na aromaterapii podczas trzymania preparatu na włosach, bo nie to jest istotne. Chodziło mi raczej o wzmocnienie włosów, nadanie im życia i blasku.
Stosuję tą odżywkę od kilku miesięcy, bo jest bardzo wydajna. Rzeczywiście ślicznie pachnie w trakcie kuracji, oraz długo po na wysuszonych włosach. Ważne, by ją trzymać 15 minut i później dokładnie spłukać.
I co najlepsze, wybrałam się kilka dni temu do fryzjerki, celem podcięcia burzy w włosów i usłyszałam tyle komplementów na temat kondycji moich włosów, że byłam w szoku!!!
"Jezu, jakie Pani ma zdrowe włosy, jakie one grube i gęste. Pani chyba nic z tymi włosami nie robi" Mówię:-Farbuje regularnie i czasami używam odżywki, szampony zmieniam, bo się na nie szybko uczulam, i tyle.
Kobieta była bardzo zdzwiniona, jak można mieć takie zdrowe włosy. Nie powiem, ale było mi miło i myślę, że w głównej mierze to zasługa właśnie tej odżywki.
Zresztą włoski po niej są bardziej ujarzmione, mniej się puszą, pozostają jednak nadal puszyste i miękkie.
Więc jeśli któraś z Was chce troszkę odbudować włoski to szczerze polecam regularne stosowanie tej maseczki do włosów, bo chyba warto.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

prawie KWC

Moim zdaniem jest to najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam :) jest po prostu super włosy są po niej miękkie, lśniące, po jej użyciu nie ma śladu po puszących się kosmykach :) dlaczego prawie KWC? Bo odżywka chyba zbytnio obciąża włosy przy nasadzie po samym umyciu wydają się lekko tłuste i przyklapnięte a tego nie chciałam. Niestety mamy chyba coś za coś - albo całe włosy z efektem push-up, albo całe włosy wygładzone - w jej przypadku to drugie :)
Ogólnie kosmetyk godny polecenia super regeneruje zniszczone prostowaniem, suszarką i farbowaniem włosy :)

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Cellulit mity

Na plus +++

Fajna odżywka do wlosów. Lubię ją. Ma bardzo przyjemny zapach, włosy długo po niej pachną, włosy są pełne blasku i lsnią. Jedyny minusem jest niestety to że zauważyłam, że po dłuższym stosowaniu zaczeły mi po niej wypadać włosy. Gdy przestałam nią myć włosy przestły wypadać.. Ogólnie dobra

Używam tego produktu od:// 7msc temu

super super super

kupiłam ją przez przypadek i nie żałuję:) włoski po niej są mięciutkie, lśniące i ślicznie pachną tropikalnymi owocami:) działa nawet na "pozbawiającą blasku włosy" farbę garniera i prostowanie:D KWC:DUżywam tego produktu od:miesiąca

REWELACJA!!!

zanim przejdę do recenzji powiem nieco o swoich włosach- długie, proste, niefarbowane, codziennie suszone i niemalże codziennie traktowane kiepską prostownicą :-/

i właśnie ta prostownica oraz częste spinanie ciasnymi gumkami czasami doprowadza do rozpaczy moje włosy, postanowiłam więc zaopatrzyć się w jakąś dobrą maskę do włosów

wybór padł na tą i był w 100% trafiony!

zaznaczam też, że nie używam tej odżywki jak odżywki tylko jak MASKI bo moim zdaniem jest nią bardziej niż odżywką co sugeruje producent

a więc 1 w tygodniu myję włosy, nakładam bardzo konkretną porcję tego specyfiku, wcieram we włosy, przeczesuję grzebieniem, zawijam włosy torebką foliową, na to robię turban z ręcznika i tak trzymam na włosach ok 20 min. po czym DOKŁADNIE płuczę chłodną wodą

i uważam, że takie stosowanie tej odżywki, która dla mnie jest maską- nie za częste ale KONKRETNE przynosi najlepsze rezultaty

moje włosy błyszczą się intensywnie już po wysuszeniu i nawet prostownica im niestraszna ;-) są gładkie, miłe w dotyku i wydają się nabierać mocy :)

bardzo polecam, dla mnie rewelacja!!!

Używam tego produktu od: 2 tyg

nieudany produkt dobrej firmy

kupiłam ją jakieś 3 lata temu wraz z szamponem i o ile z szamponu byłam zadowolona o tyle z maski NIEEEE... i nie dawno ją wyrzuciłam z ulgą- bo skończył jej się termin ważności.

Plusy:
*ładny zapach..rzeczywiście tak jakby orientalny..
* nie spływa z włosów (przynajmniej mnie)
*dość duża pojemność za dopuszczalną przeze mnie cenę.

Minusy:
*OBCIĄŻĄ włosy!! na 2gi dzień muszę je już myć. Albo jak umyję rano to wieczorem już są do mycia a normalnie myję rzadziej ..bo co 2 dni.
*W ogóle NIC nie robi z włosami :( :( Ani ich nie zregenerowała ani nie wygładziła ani nie zapobiegła łamania się końcówek.. Ona nic nie robi z nimi.. to po co używać???

Więcej nie kupić. Bo tylko później stała na półce i się kurzyła a dawałam jej kilka szans na wykazanie się.. Używam tego produktu od:jakieś 3 lata temu -kilka podejść do maski
Ilość zużytych opakowań:1 niezużyte do końca-wyrzucone