Pantene Pro-V Pełnia Blasku, Szampon

Pantene Pro-V Pełnia Blasku, Szampon

Stworzony z myślą o słabych i matowych włosach. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy, by każdego dnia wyglądały świeżo i lśniły swoim naturalnym blaskiem. Zawiera unikalny kompleks Tri-Amino Pro-V, którego składniki głęboko wnikają we włosy i odżywiają je od wewnątrz.

Cena: 8-9zł / 200ml

dla przetłuszczających się

mam włosy szybko przetłuszczające się i z tego powodu nie mogę stosować większości szamponów do włosów cienkich, słabych i zniszczonych - a takie mam, mimo ich przetłuszczenia :] w tym przypadku było inaczej - szampon nadaje włosom blask, sprawia że są gładkie, nie wyglądają jak siano, a z drugiej strony - nie sprawia że wyglądam jakbym ich nie myła od tygodnia ;)

Mogę polecić wszystkim, którzy mają dość szamponów do włosów przetłuszczających się i siana na głowie po nich ;)

Używam tego produktu od: używałam ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie bardzo dobry.

Na moich słabych, cienkich włosach się sprawdza. Są po nim miękkie, lśniące i dobrze się układają. Nie zauważyłam, żeby je wysuszało. Lubię i z pewnością kupię.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

dla mnie super

Po raz pierwszy kupiłam ten szampon 2 lata temu, od tego czasu cały czas go używam. Mam tzw. łupież suchy i za nic nie da się go zwalczyć, u nas ten łupież jest rodzinny. Byłam załamana, bo nie mogłam znaleźć szamponu który by chociaż minimalnie zmniejszał ilość łupieżu albo go nie wywoływał. Po umyciu włosów szamponem Head&Shoulders pojawiło mi się baaardzo dużo łupieżu, choć ten szampon jest przeciwłupieżowy, no ale cóż, pewnie działa na inny rodzaj łupieżu. Wtedy sięgnęłam po Pantene Pro-V pełnia blasku i to był strzał w dziesiątkę. Pierwsze co zauważyłam (a raczej czego nie zauważyłam) po pierwszym umyciu nim włosów, to brak łupieżu, KOMPLETNY BRAK ŁUPIEŻU. Poza moje gęste, sianowate, puszące się i matowe włosy wreszcie odżyły.
Gdy umyję włosy tym szamponem a później nałożę odżywkę też Pantene Pro-V pełnia blasku, to moje włosy są cudowne. Mają piękny połysk, są gładkie i troszkę mniej gęste, co mnie bardzo cieszy.

Teraz chwilowo będę się musiała przerzucić na jakis inny szampon do bardzo zniszczonych włosów, bo zepsułam sobie włosy prostownicą, ale na pewno do Pantene powrócę.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Salon fryzjerski

wysuszacz

Mam włosy przesuszone i matowe z natury więc szukam szamponu, który chociaż trochę poprawił ich kondycje. Jednak ten szampon wcale nie pomógł! Po umyciu włosy są matowe i bardzo ciężko je się rozczesuje. Po wyschnięciu włosy strasznie się puszą, są matowe i nie można nad nimi zapanować, nawet po zastosowaniu odżywki. Zmieniam szampony każdorazowo, ten nazwałabym najgorszym który kiedykolwiek używałam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

może nie dla mnie.

Mam włosy suche z natury, więc szukam wszelkich kosmetyków, które choć troszkę poprawią ich stan. Jednak, ten szampon w moim przypadku w ogóle się nie sprawdził. Włosy dwa razy szybciej sie przetłuszczają [jeśli to mial być ten zamierzony blask to brawo], już podczas mycia czuję okropna szorstkość włosów i poplątanie [włosy kręcone, suche i jeszcze poplątane?! nie o to mi chodziło] i blasku jak nie było, tak nie ma. Zresztą, chyba to nikogo nie dziwi...
Bardzo lubię firmę Pantene jeśli chodzi o pielegnację włosów, jednak tym razem mnie zawiodła. A szkoda.

Używam tego produktu od: miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: końcówka opakowania.

średni

Włosy gładkie, ale nie lśniące. Spodziewałam się blasku, a tu zawód. Poza tym są puszyste, trochę sianowate.

Ładnie pachnie i dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze nie do końca

Blask, po szamponie?

Oj Pantene przesadza z obietnicami i magicznym działaniem szamponu.
Owszem szampony Pantene dobrze oczyszczają włosy podczas mycia, dobrze się pienią, ładnie pachną, są wydajne, jednak to wszystko.
Pomimo codziennego używania nie zauważyłam blasku, chyba że po użyciu jedwabiu lub Renee Blanche Crystals Drops (Serum Krystaliczne) jednak szampon mi tego nie zapewnił.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

pozytywnie :)

Ja nie rozumiem, czytam te recenzje i się dziwię, że dotyczą tego samego produktu... Mam kręcone włosy ze sporą skłonnością do puszenia się, przez co raczej się nie błyszczą.. Ale po tym szamponie widzę poprawę :) Dobrze oczyszcza głowę, ułatwia rozczesywanie, jest dość wydajny i ma fajną konsystencję. Włosy ładnie się po nim układają, w zasadzie nie mam zastrzeżeń!

oł, demnnnnn

Ten szampon to żart, jakaś tragedia, po prostu najgorszy produkt stulecia. Włosy po nim są sianowate na końcach i tłuste na czubku głowy, fatalnie się układają no i są szorstkie, straszliwie szorstkie. OKROPNY, STRASZNY, NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od:2 tyg

niewypał

szampon zamiast odżywić nadał moim włosom szorstkość; a zamiast blasku uzyskałam jego brak (a normalnie są błyszczące). Nie zauważyłam by pielęgnował w jakikolwiek sposób.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

świetny szampon

Dla mnie to strzał w dziesiatke - najlepszy szampon do włosów jaki miałam.
Szampon ma piekny zapach, dobrze sie pieni,ma dosyć gęstą konsystencję i jest bardzo wydajny. Zawsze miałam problemy z uzyskaniem błyszczacych zdrowych włosów,były matowe i puszyły się. Od kiedy stosuję szmpon włosy sa błyszczące, wygladaja na bardzo zdrowe, nie pusza się i są bardzo miękkie i miłe w dotyku.
W zastosowaniu z odzywka z tej samej serii włosy sa jeszcze bardziej miękkie i ładnie sie układają.
Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań:około 4

może być

Bardzo długo myłam włosy Pantene do włosów normalnych, był bardzo fajny i kupiłam raz "pełnię blasku" ;p
W sumie nie widzę różnicy pomiędzy nimi, całkiem dobre szampony. Chyba jedne z lepszych jakie stosowałam.
ps. w przypadku twardej wody- i tak czy włosy będą ładne bardziej zależy od wody niż od szamponu :(

Używam tego produktu od: może kilku mscy
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2