Pantene, Pro-V, Pełnia Blasku, Odżywka

Pantene, Pro-V, Pełnia Blasku, Odżywka

Jej odżywcza formuła opracowana została z myślą o tym, by słabym i matowym włosom przywrócić zdrowy wygląd i jeszcze bardziej intensywny blask. Wzbogacona unikalnym kompleksem Tri-Amino Pro -V, którego odżywcze składniki wnikają głęboko do wnętrza włosa i odbudowują jego strukturę

beznadzieja

Jakiś czas temu używałam tej odżywki i muszę przyznać, że to jedna z najgorszych jakie używałam. Włosy po niej stały się suche i mniej błyszczące niż przed użyciem. Jednym słowem PORAŻKA!!!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy

Fajneee, fejnee

Fajny produkt, faktycznie dodaje blasku, dobrze się stosuje, nie trzeba nakładać dużo, świetny zapach, dobre rozczesywanie. Mam włosy zniszczone i niesforne, a jak zastosuję ze 2 razy, odrazu stają się inne, gładsze, aczkolwiek trudno mi ocenić w jakieś konkretnej skali, bo jak narazie zastosowałam tylko 3 odżywki. Ta jest najlepsza. Polecam spłukiwanie odżywek zimną wodą, bo włosy mają wtedy większy blask!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Ooo...to jest to!

Dla moich włosów ta odżywka to zbawienie! Mam suche, sianowate, zniszczone włosy. Kiedy używam tej odżywki efekt jest fantastyczny - włosy lśnią, wyglądają zdrowo, łatwo się rozczesują i do tego ładnie pachną;) Ostatnio eksperymentowałam z innymi odżywkami (chciałam spróbować czegoś innego, a ponadto w moim sklepie już od jakiegoś czasu nie widzę Pantene...), ale żadna do tej pory mnie nie zachwyciła jak ten produkt.

Używam tego produktu od: 1,5 roku (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Max Factor 3

gorszy niż zwykły rozczesywacz

od razu powiem jaka jest moja skala :)
nie znalazłam jeszcze odżywki na 5 gwiazdek, 4 daję za jakieśtam odżywienie i piękny wygląd, a trójkę za fajne rozczesywanie i włosy miłe w dotyku.

a ta odżywka jest na dwóję. bo są lepsze i tańsze rozczesywacze. tego połysku jak nie było tak nie ma po zużyciu całej butelki, taniutka nie jest, bo koło 10zł, a ziaja kosztuje 4 i jest lepsza xD zapaszek ładny bo pantene, przeczytałam skład i nic naturalnego, włosy są trochę sztywne... hmmm naprawdę w tej cenie jest mnóstwo lepszych np glisskur, elseeve, herbal essences czy wspomniana już ziaja ;)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Shit!

Kupiłam tą odżywkę w zestawie rezem z szamponem. Gdzie ten blask ?!!! :( Za to jest piękny efekt przetłuszczenia włosów i oklapnięcia. Już na drugi dzień musiałam po niej umyć włosy. Nie lubię produktów ze spłukiwaniem. To był czas moich eksperymentów :) teraz mój zakup to wyłącznie odżywki bez spłukiwania gliss kur rewelka:)
Aha ale za to szampon tej samej linii jest świetny:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

na dwóję

Odżywka ma ładny zapach, miło jej się używa, jest wydajna.
Nie można jej używać, albo powiem inaczej... nie wolno pozwolić na to, aby zetknęła się ze skórą głowy. Dlaczego? A dlatego, że zaraz po wysuszeniu włosów, góra godzina, no może dwie i włosy mamy tłuste :/
Ale nawet rozprowadzając odżywkę tylko po włosach, są one obciążone. Zauważyłam, że przy jej stosowaniu włosy szybciej mi się przetłuszczały.
Nie zauważyłam aby dodawała blasku, jedyną pożyteczną rzeczą, która zrobiła dla moich włosów, było łatwiejsze rozczesywanie ich.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zaraz (na szczęście) skończę pierwsze i ostatnie

Bez zachwytu

Poza tym, że włosy się po niej dobrze rozczesywały i były może bardziej miękkie, to nie zauważyłam żadnych innych efektów. Nie wiem gdzie ta pełnia blasku? A jak się nałoży nie daj Boże troche przy dużo i to jeszcze na całe włosy (a nie od połowy) to momentalnie wyglądają na tłuste. Także jak już to niewielką ilość, i to na końcówki, bo obciąża włosy.
Nie polecam.

oł, demnnnnn

Ta odżywka to żart, jakaś tragedia, po prostu najgorszy produkt stulecia. Włosy po niej są sianowate na końcach i tłuste na czubku głowy, fatalnie się układają no i są szorstkie, straszliwie szorstkie. OKROPNA, STRASZNA, NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od: 2 tyg

Bardzo przeciętna

NIc nie robi, niczym się nie wyróznia. NIe zazuważyłam aby po jej użyciu moje włosy były bardziej błyszczące. Nie odżywia wlosów jakoś specjalnie. Ot banalna odżywka zmiękczająca włosy i ułatwiajaca rozczesywanie. Lekko obciąża. Średnio wydajna.

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepsza!

Uzywam odzywek pantene od kilku lat i jak dla mnie są niezastąpione. Pelnia blasku wlasnie mi sie skonczyla wiec postanowilam ocenic to cudo. Najbardziej podoba mi sie krotki czas trzymania odzywki na wlosach gdyz nie mam cierpliwosci do dlugich zabiegow ;P wlosy po uzyciu są od razu wygladzone, odzywione, lepiej sie rozczesują, ladnie się blyszczą i lepiej ukladają;) moje wlosy raczej zawsze są wypielęgnowane bo mam obsesje na punkcie siana, ale mama po ufarbowaniu wlosow przezyla szok ;P byly twarde niemilosiernie, sztywne, matowe w ogolnym stanie tragicznym. wiec podsunelam jej moja pelnie blasku i wlosy od razu odzyly. mama byla tak zadowolona z efektu po 1 nalozeniu ze nie na 1 uzyciu sie nie skonczylo ;)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Tylko nabłyszcza

Lubię tę odżywkę ze względu na wygląd włosów po jej użyciu. Są ładne, błyszczące, wyraźnie ożywione. Jest to jednak działanie powierzchniowe, bo odżywka w żaden pozytywny sposób nie wpływa na kondycję włosów. Nie odżywia,nie widzę by cokolwiek odbudowywała..jeśli jej nie zastosuję - włosy są nadal matowe i przesuszone. Dla matowych suchych włosów może być więc tylko preparatem uzupełniającym pielęgnację.

Ilość zużytych opakowań: 14 na pewno, mnie odżywki schodzą w zastraszającym tempie:)

średniak

Średnia odżywka, wypada dużo słabiej przy loreal .Ja blasku po jej użyciu na moich włosach nie zauważyłam.Nie specjalnie też je odżywiła..ot odżywka jakich pełno w drogeriach...

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1