Grape, Antioxidant Night Cream (Winogronowy krem na noc)

Grape, Antioxidant Night Cream (Winogronowy krem na noc)

Przeciwstarzeniowy krem z organicznym ekstraktem z pestek winogron odżywia i wygładza skórę, wspomaga regenerację jej naturalnych mechanizmów obronnych.
Do cery normalnej i mieszanej.

dobry, nawilżający dla cery mieszanej.

Jeden z lepszych kremów z Oriflame. W sam raz do cery mieszanej- nawilżał, nie zapychał, nie zostawiał tłustej warstwy. Po pewnym czasie zauważyłam, że moja cera faktycznie ma się jakoś lepiej. Chodzi mi tu o ładniejszy koloryt i trochę mniej rzucające się w oczy wągry na nosie. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego po nim. Poza tym bardzo ładnie pachnie! Używanie go, to była czysta przyjemność. Wady: opakowanie (wolę tubki) no i to że Oriflame go wycofuje.

fajny:)

Bardzo przyjemny kremik na noc.

Plusy:
+ śliczny zapach
+ bardzo dobre nawilżenie skóry
+ nie zapycha, mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej i krem idealnie się sprawdził
+ przyzwoita cena
+ wydajny
+ sprawia że cera jest promienna
+ poręczne opakowanie

Minusy:
- jak dla mnie za duża pojemność. 75 ml to za wiele, dość długo go męczyłam

Polecam !! Nie wiem czy kupię go jeszcze kiedyś gdyż jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne twarz, nie mam zaufania do firm wysyłkowych (oriflame, avon).

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno 75ml

bardzo dobry

Zalety:

-rzeczywiście jest do cery mieszanej
- bogata a jednocześnie lekka konsystencja
- nawilża, lekko matuje
- koloryt wyrównany

Wady:
- zapach

Makijaż MaxFactor

Sama nie wiem

Okey kremik ładnie pachnie, jest wydajny, nawilża, ale zapycha pory w strefie "T" i to koszmarnie. Policzki, czy broda bardzo sobie chwalą jego działanie. Nawet odrobinę wyrównał kolor na policzkach. Oddałam krem po jakimś czasie, używanie dwóch kremów dziennie mnie przerastało.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Bardzo dobry na suche partie twarzy.

Mam skórę mieszaną. Używam tego kremu codziennie na noc na całą twarz.
Lubię go za to, że faktycznie bardzo dobrze nawilża suche partie twarzy. Dzięki temu borykam się już tylko ze zmatowieniem skóry, bo suche skórki są mi obce.
Zapach nie przypadł mi do gustu - kojarzy mi się z zapachem piwa.
Krem jest bardzo wydajny.
Polecam!

Jestem zadowolona

Super kremik.
Dobrze nawilża i uspokaja cerę tłustą i mieszaną.
Po jego użyciu buzia jest delikatna a skóra miła w dotyku
Plusem jest śliczny, orzeźwiający zapach, lekka konsystencja i duża wydajność.
Minusów nie zauważyłam.
Myślę, że kiedyś jeszcze kupię, lecz na razie testuję nowości :)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

dobrze nawilza

Krem jest godny polecenia, zapach ma cudowny, jesli chodzi o dzialanie rowniez jestem zadowolona, nie uzywam go regularnie poniewaz na noc czesto nakladam na strefe T krem przeciwtradzikowy Acnofan ktory przy dluzszym stosowaniu potrafi wysuszyc cere do pojawienia sie suchych skorek i wtedy moim zbawieniem jest wlasnie ten krem, wystarczy raz posmarowac i juz widac efekt a rano budze sie z gladka nawilzona i mieciutka twarza.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Milutki kremik

Kupiłam ten krem całkowicie w ciemno, mam tłustą cerę, ze sporą ilością niedoskonałości i bałam się, że po stosowaniu tego kremu będzie ich jeszcze więcej, a skóra stanie się jeszcze bardziej tłusta. Nic bardziej mylnego! Moja skóra rano jest mięciutka i matowa, zaskórniki są bardzo minimalnie, ale jednak, mniejsze. Krem jest bardzo wydajny - wystarczy odrobina na całą buzię, do tego ma poręczne, ładne opakowanie i obłędny zapach. Cena również jest zachęcająca. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

równowaga i nawilżenie:)

Prawdę mówiąc troszkę obawiałam się tego kremu, bałam się zapchania, wyprysków, wągrów... Jednak już po kilku użyciach moje obawy się rozwiały:) Bogata konsystencja, piękny zapach, buzia nawilżona ale nie tłusta. Strefa T jest matowa:)

Niestety, w okresie wiosennym- zapycha. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Bardzo dobry!

Jestem zadowolona z tego produktu.
Jest bardzo delikatny, ładnie pachnie i świetnie odżywia skórę.
Jak się budzę rano, to moja cera jest miękka i pory w skórze są mniejsze (przynajmniej w moim przypadku).
Zauważyłam też że po kilku użyciach na mojej skórze jest mniej przebarwień i skóra jest jednolita.
Polecam !!!

Bardzo przyjemny

Kremu używam od ponad 3 miesięcy i wykorzystałam dopiero 2/3, czyli jest bardzo wydajny. Mam tłustą cerę i większość kremów, których uzywałam do tej pory albo sprawiało, że się świeciłam, albo strasznie przesuszało mi skórę. Ten krem świetnie się wchłania i nie przesusza, a odżywia. Mam tendencję do trądziku i zaczerwienień na twarzy, a odkąd używam tego kremu te moje niedoskonałości troszkę się ograniczyły. Poza tym pięknie pachnie i ma lekką, łatwą do rozprowadzenia konsystencję. W szafce czeka już drugie opakowanie, tak więc gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

ok

Plusy:
* konsystencja
* wchłanialność
* zapach
* brak tłustego filmu na twarzy
* promienna cera rano
* praktyczne i ładne opakowanie
* pojemność

Minusy:
* niewydajność
* cena
* kolor samego kremu

Wnioski: krem niezły sam w sobie, jednak czuję, że czegoś mu brakuje. Na tyle, że ponownie go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1/2