Garnier, Fructis, Fresh, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Garnier, Fructis, Fresh, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Aktywne składniki działają na włókno włosa wzmacniając i wygładzając je, dzięki czemu włosy zachowują świeżość i blask na dłużej. Wyjątkowo delikatna odżywka nadaje włosom jedwabistą gładkość i chroni przed osadzaniem się zanieczyszczeń na ich powierzchni. Włosy łatwiej się rozczesują, zachowują świeżość przez cały dzień.

Cena: ok. 9zł / 200ml

nie polecam..

Nie lubię tego produktu. Nigdy nie lubiłam Fructisa, ale dałam mu szansę i klapa. Włosy są po nim miękkie przez 2 godziny? Mam po nim strasznie oklapnięte włosy, wyglądają na tłuste bo odżywka zostawia po sobie tłuste smugi na włosach.

Nie polecam.

Nie dla mnie

Niestety odzywka mnie rozczarowala.Jest zbyt rzadka,slabo nawilza wlosy, nie sprawia ze sa one bardziej miekkie i gladkie. Co wiecej, moje wlosy obciaza... PLusem jest dla mnie jedynie zapach produktu. Nie wroce juz do niej, poniewaz na rynku dostepne sa odzywki bardziej dla mnie odpowiednie w tym samym przedziale cenowym. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od:1miesiac

Naprawdę dobry produkt

Kupując tą odżywkę nie spodziewałam się zadowalających efektów ale pozytywnie mnie to zaskoczyło. Po nałożeniu odżywki już następnego dnia moje włosy były piękne, lśniące, przestały wypadać i nie przetłuszczały się.Produkt warty polecenia.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Najlepsza

Jestem w szoku. W życiu bym nie przypuszczała, że będę tak zadowolona z odżywki Garniera. Trafiłam na nią analizując składy odżywek w drogerii i byłam zdziwiona - zero silikonów oraz składniki witalizujące i odżywiające na wysokich pozycjach. A po użyciu - efekt bajka. Włosy są wygładzone, nawilżone, nieobciążone i bez problemu się je rozczesuje. Uzależniałam sie od niej do tego stopnia, że nawet po użyciu innych, mocniejszych odżywek i tak muszę mycie zakończyć nałożeniem Fructisu ;D Może nie jest zbyt wydajna, ale ja tez ładuje jej olbrzymie ilości, tak bardzo ją lubię :D No i te 9 zł co ok. 3 tygodnie przeżyję dla dobra moich włosów ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

polacam

bardzo dobra odzywka, która odzywia naprawde i nie obciaża włosów
włosy po niej sa pachnace, błyszczace, miekkie , puszyste, ah o ih
uzywałam jej kilka lat temu, kiedy nie miałam siana na głowie
polecam do włosów normalnych i przestłuszczajacych sie, naprawde jest fajna

Używam tego produktu od:z 6 lat temu 9...)

Jedna z lepszych....

podobnie jak szampon :)

+ włosy lekkie i świeże, nie obciąża ich, nałożona nawet od nasady na przetłuszczające się włosy
+ wydajna, konsystencja sprawia, że łatwo ją równomiernie rozprowadzić
+ wzmacnia, zmiękcza, wygładza włosy (prawie do zera likwiduje odstające włosy) i nadaje im blasku
+ faktycznie ułatwia ich rozczesywanie, włosy są zdecydowanie mniej skłonne do plątania się

Używam tego produktu od: ok. 2 msc

moja ulubiona:)

jak dla mnie to to ejst świetna odżywka, jedna z najlepszych, jakie używałam. wzmacnia wlosy, przedłuża ich świeżość, stają się po niej mięciutkie i puszyste. no i zapach obłędny:) używana z szamponem z tej serii daje naprawdę świetny efekt.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 3-4

cudowna

Ta odżywka to mój KWC, potrafi uratować moje włosy nawet po umyciu ich okropnym szamponem. Włosy po niej stają się miękkie i błyszczące. Plus za śliczny zapach, fajne opakowanie i to, że nie zawiera SLSów. Po umyciu włosów nią plus szamponem z tej serii moje włosy są IDEALNE, nawet po całym dniu i strasznym wietrze nie są poplątane, co często mi się zdarza. Włosy naprawde stały się mocne i lśniące.

Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Całkiem ok

Odżywka jak dla mnie bardzo fajna, moje włosy faktycznie są dłużej świeże i po umyciu łatwiej się rozczesują. Odżywka ma bardzo miły zapach jak z resztą wszystkie produkty Garniera, których używałam.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego