Hi-Shine Lip Treatment

Hi-Shine Lip Treatment

Nawilżające, pielęgnujące usta błyszczyki w trzech półtransparentnych kolorach. Wszystkie maja zapach marakui. Dają efekt mokrych ust. Testowane dermatologicznie.

Genialny

Uwielbiam go od pierwszego użycia.

1. Bardzo długo - jak na błyszczyk - utrzymuje się na ustach.
2. Nawet jak się go zje z ust to są one świetnie nawilżone odżywione.
3. Mam kolor 0 1 pink cream i wyglada na ustach bosko, optycznie je powieksza i uwypukla.
4. Ma słodki smak - owocow egzotycznych, świetnie pachnie
5. Przez to, że się długo trzyma jest bardzo wydajny
6. Nie wylewa się z opakowania

Uzależniłam się od niego i chociaz będę próbowała innych, on ma juz stałe miejsce w mojej torebce.

Używam tego produktu od: 1 mc

Bardzo dobry produkt:)

Dostałam ten produkt jako prezent i jestem bardzo z niego zadowolona bardzo długo się utrzymuje na ustach ma przepiękny zapach i jest naprawdę wydajny!
Usta są po nim miękkie i nie przesuszone.
Nie zauważyłam minusów tego produktu.
Polecam go wszystkim :)

miekkie usta, za duzo brokatu

dostalam w prezencie wiec wielkiego wyboru nie mialam jesli chodzi o kolor.

- nie wiem czy inne kolory rowniez maja tyle brokatu, ale ten jest nimi naladowany do granic mozliwosci

+nie klei sie \"az tak\"

+ usta faktycznie sa odzywione

+ nie wysusza

+ wydajny

- za silny slodki zapach dla mnie

na zdjeciu bialy w tubce gold glimmer

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

dziwny

Na szczęście był gratisem, bo nie dałabym za niego ani grosza. Po pierwsze rozwarstwia się i z tubki najpierw wydobywa się coś oleistego potem reszta. Ale to było na początku. Dość dobrze pokrywa usta, choć nie lubię błyszczyków w tubkach, jest lekko klejący i niestety niezbyt trwały. Właściwości pielęgnacyjne w zasadzie w porządku. Wydajność imponująca (końca nie widać). Może zimą polubię go bardziej. Daję 3* trochę na wyrost, dwie to za mało.

Używam tego produktu od:2 miesiące

świetny :>

Świetny błyszczyk - oceniam kolor 01, gdyby był jeszcze bezzapachowy hmmm...mógłby też jeszcze bardziej kryć kolorem... Ale i tak jest na prawdę cudowny. Bardzo delikatny, owszem klejący ale dzięki temu dłużej trwa na ustach, poza tym ja lubię błyszczyki - klejuszki:) . Nie zawiera też wielkich drobin tylko pięknie i subtelnie rozświetla. Nie wysusza, i jest w dużej i poręcznej tubce. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1wsze w trakcie

Tak, tak, tak!! :)

Swietny błyszczyk, b dobrze nawilza, dziala jak balsam a nawet lepiej bo wiekszosc balsamow majacych ukoic spierzchniete czy suche usta, egzaminu nie zdaje a ona bynajmniej tak, posmarowane na noc usta, rano sa miekkie i ukojone, jest to blyszczyk z gatunku gestych i kleistych, ja takie uwielbiam, inne, rzadkie, sprawiaja ze usta mi pierzchna. Ten blyszczyk dlugo sie trzyma, daje efekt mokrych ust. Same plusy.
Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: 1 + 4 miniaturki

smaczniusi:)

Blłyszczyk jest super.Nawilża,nabłyszcza,pachnie i smakuje.Ja mam odcień czewony i myślałam że bedzie za mocny,ale na ustach wygląda soczyście i atrakcyjnie a kolory wcale nie sa tak mocne jakby mogło się wydawac, a dotego ma drobinki brokatowe które w cudowny sposób odbijaja światło!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przyjemny i wygodny w użyciu

Zaczęło się od tego, że dostalam próbkę przy okazji zakupów w TBS no i bardzo mi się spodobala. Za parę dni zgubilam próbkę, więc przy najbliższej okazji sprawiłam sobie pełnowymiarową wersję:)I nie żałuję - fajnie nabłyszcza, nadaje transparentny kolor,całkiem przyzwoicie nawilża(nie ma uczucia ściągania ust) no i pięknie pachnie. Faktycznie dość gęsty, więc jeżeli komuś to nie odpowiada, to na pewno ten błyszczyk mu się nie spodoba. Nie wiem jak w Polsce, ale w UK jest calkiem spora gama kolorystyczna - 8 kolorów. Moja próbka miala neutralny odcień 02 Mauve z pięknym opalizującym połyskiem, a aktualnie jestem posiadaczką koralowej czerwieni 04 Red Gleam - z trochę większymi brokatowymi drobinkami (w żadnym wypadku tandentymi). Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chciałabym wypróbować w niedalekiej przyszłości inne błyszczyki, ale ten jest zdecydowanie wart polecenia:)Używam tego produktu od: około 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

klje.

Dostałam kiedyś dwie miniaturki tego błyszczyka i żadnej nigdy nie skończyłam. robiłam pare podejśc, ale niestety dla mnie jest to katastrofa :mad:
Kleił się, dziwnie smakował.
No, ale rzeczywiście daje efekt mokrych ust i jest trwały.
Ale strasznie sie klei i dlatego daje mu jeden.

Używam tego produktu od: troche go uzywałam
Ilość zużytych opakowań: żadnego nie skonczyłam, ale 1/3 opakowania pewnie poszła

Extra!

Obledny blyszczyk! Dostalam 6ml miniaturke przy okazji wiekszych zakupow w BS. Musze powiedziec, ze nie spodziewalam sie, ze bedzie tak swietny.
Po pierwsze - mam najciemniejszy kolorek z trzech dostepnych, ktory wyglada bardzo ladnie na ustach - efekt kolorystyczny podobny do tego, kiedy usta zafarbowane sa wlasnie zjedzonymi malinami. Po drugie zapach - jest boski! Uwielbiam marakuje! Po trzecie - ten blyszczyk swietnie nawilza i natluszcza usta, pieknie blyszczy i nie zjada sie szybko. Jakosc zblizona do blyszczykow Clinique, z ta roznica, ze biorac pod uwage zapach, to ten blyszczyk zdecydowanie wygrywa. Cenowo rowniez. Mam nadzieje, ze pojawi sie w przyszlosci wiecej kolorow.

Używam tego produktu od:bedzie z tydzien
Ilość zużytych opakowań:uzywam pierwsze