Bronze After Sun, Soothing Rescue Gel with Panthenol (Intensywnie kojący żel po opalaniu)

Intensywnie kojący żel po opalaniu pomaga zregenerować skórę po zbyt intensywnym opalaniu, łagodzi podrażnienia wywołane nadmiernym opalaniem, zawiera aktywny pantenol pomagający regenerować skórę po zbyt intensywnej kąpieli słonecznej.

niebieski potworek

Skusilam sie tylko dlatego, ze byl w lepszej promocji niż spray po opalaniu tej samej firmy, ktory jest moim faworytem jesli chodzi o kosmetyki po opalaniu. Zuzylam jedno opakowanie w ciagu ubieglego lata.

Nie podoba mi sie w nim ten niebiesko-zielony kolorek, ktory czasem moze pozostawiac na skorze. Ale ma sliczne drobinki i chlodzi. Pozostawia skore nawilzona, ale jest mniej wydajny niz spray po opalaniu, dlatego go raczej nie kupie.

Używam tego produktu od:w zeszle lato

moze być

Nawt fajny.ciekawy kolor,jednak trzeba go rownomiernie nalozyc i dokladnie wmasowac zeby nie pozostawil zielonych plam na skorze.zaraz po nalozeniu rzeczywiscie chlodzi skore,ale nie trwa to dlugo,troche ja nawilza i pozostawia fajne zlote drobinki,ktore super wygladaja na opalonej skorze,kupie go sobie znowu na przyszle wakacje

Używam tego produktu od:2 miesięcy

dla ufoludków

Podjęłam kilka prób z tym kosmetykiem - wszystkie zakończone niepowodzeniem. Żel ładnie wygląda w opakowaniu, ma taki kojący kolor, że od razu człowiekowi chłodniej.
Na skórze niestety zostawia poświatę w kolorze zielonym - to go totalnie dyskwalifikuje. Poza tym na domiar złego brudzi ręczniki - nie zmywa go woda z żelem pod prysznic - potrzebny jest porządny peeling.
Zapach niezbyt ładny, pielęgnacja słaba.
Kosmetyczny niewypał i pomyłka.

Używam tego produktu od:zeszłego roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

sprawdził się :)

Nareszczie znalazłam cos po opalaniu z czego jestem zadowolona. Jestem raczej wybredna, jedak tego zakupu nie żałuje. Lekka konsystencja, ten brokacik po nałożeniu... no i dozownik. Mimo, że w te wakacje troszke się spieczyłam, nie zeszła mi skóra :) A to naprawde plus. Jeśli chodzi o wady... zapach. Niby można sie przyzwyczaić, ale mogłoby być lepiej. No i kolorek. Trzeba uważać z nakładaniem bo inaczej zostaniesz niebieskawo-zielona/y. :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

nie robi nic

Plusy:
- pompka
- ladnie blyszczy na skorze
Minusy:
- nie chlodzi
- nie daje ukojenia po opalaniu
- nie przyspiesza brazowienia skory i znikania zaczerwienien
- chemiczny zapach
- ziarnista konsystencja
- nie wchlania sie
- po zastosowaniu powstaja niebieskie "placki" na skorze

Używam tego produktu od: miesiaca

sama nie wiem

chłodzi i łagodzi podrażnienia, fajny kolorek i wygodne opakowanie ale na mojej skórze wchłania się kiepsko , pozostawiając niebieskie smugi . Dokończę pierwsze opakowanie i więcej nie kupię Używam tego produktu od: tygodnia

ciekawy, bo inny

może najpierw wkleję jego skład;)
INCI:aqua, alcohol denat., glycerin, propylene glycol, carbomer, tromethamine, butylene glycol, disodium edta, isoceteth-20, methylparaben, aloe barbadensis gel, panthenol, parfum, punica granatum fruit juice, mica, menthol, silica, bisabobol, lecithin,c12-15 alkyl benzoate, corallina officinalis extract, retinyl palmitate, tocopherol, ascorbyl palmitate, beta-carotene, helianthus annuus seed oil,CI 77289, CI 77891, CI 42090.
jak widać ,zawiera alkohol, który nadaje mu nienajlepszy zapach:/
poza tym, ma wiele zalet: lekką konsystencję i łatwo go wydobyc z opakowania:) szybko sie wchłania, nie zostawia tlustej warstwy. wygładza skórę i chłodzi!!!
jest wydajny. nie podobaja mi sie jedynie te drobiinki miki, które mają odbijać światło, bo żel ma ich dużo i są widoczne na skórze. żel ma ciekawy kolor. nie zostawia na skórze zapachu alkoholu. koi po opalaniu(mimo tego alkoholu!)-wieczorem miałam czerwoną skórę a już rano byla brązowa:) warto wyprobować taki niekonwencjonalny preparat-brawa dla Avonu za innowacyjność!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa

miły bajerek

Z góry przepraszam za recenzję trochę "nie na temat", gdyż nie używam tego żelu po opalaniu, bo prostu się nie opalam:)) Kupiłam go zachęcona jedynie ślicznym kolorkiem. Stosuję go jako coś w rodzaju balsamu na dzień , gdyż żel ten fajnie wygładza skórę, nawilża, nadaje ładny zapach i ma bardzo drobne, delikatne drobinki, które delikatnie polyskuja w słońcu, nie dając jakiegoś nachalnego efektu. Dzięki żelowej konsystencji jest idealny na upały, bo choć po aplikacji troszke sie klei, to wrażenie to bardzo szybko ustepuje. Plus za opakowanie z pompką i turkusowy kolorek.

Używam tego produktu od:czasami