Eva Natura Profilaktyka Zmarszczek Mimicznych 25+, Krem na dzień nawilżający SPF 7

Lekki krem, bogaty w składniki odżywcze i stymulujące naturalną aktywność skóry: len, kwasy omega w idealnej dla skóry proporcji oraz proteiny malwy.

Zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek mimicznych. Skutecznie nawilża oraz uzupełnia niedobory lipidów, dzięki czemu skóra jest odpowiednio jędrna, elastyczna i napięta. Wzmacnia barierę ochronną skóry i łagodzi podrażnienia. Zapewnia skórze zdrowy i młody wygląd.

Dzięki obecności filtrów UV krem zapewnia ochronę DNA komórek przed wolnymi rodnikami chroniąc skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Warto spróbować

Kupiłam ten krem, ponieważ lubię inwestować w polskie marki, a jak zobaczyłam skład tego kremu byłam pewna, że się nie zwiodę.

Plusy:
- ładny delikatny zapach
- przy dłuższym stosowaniu wyrównuje się koloryt skóry
- cena ( ja zapłaciłam 6,90)
- estetyczny szklany słoiczek
- lekka konsystencja
- można od razu nakładać podkład

Zmarszczek nie mam więc nie wiem jak w tej kwestii działa.

Minusy:
- niedostatecznie nawilża

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

w zasadzie to nie wiem

Kremik całkiem ok, przyzwoicie nawilża, dobrze się wchłania, nie jest tępy podczas nakładania, słoiczek wygodny, cena wręcz śmiesznie niska...
ale... sama nie wiem czy jestem z niego zadowolona.

Pod wpływem KWC strasznie się na niego napaliłam, szukałam go bardzo długo ponieważ jest dość trudno dostępny, w końcu kupiłam i po zużyciu 1 opakowania wróciłam do serii AA.

Krem jest po prostu zwyczajny. Bez ochów i achów.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

godny polecenia

Przyjemy, lekki krem nawilżający. Doskonale nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dobrze nawilża skórę.
Zapach: OK.
Opakowanie estetyczne: szklany sloiczek z platynką.
Cena: bardzo przystępna.
Polecam: pożądny krem nawilżający w niskiej cenie.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

depilacja czego nie wolno

dziwny...

dziwny...

...dziwny kremik. Ładnie pachnie, konsystencję ma również ok, ale... Po nałożeniu w ogóle nie czuję, że mam na twarzy krem - wchłania się bardzo szybko, za szybko. Po jego użyciu mam wrażenie ściągnięcia skóry, nie jest to przyjemne napięcie, ale wrażenie, jakby skóra była wysuszona. Praktycznie od razu można nakładać podkład - może na skórze nie ma poślizgu, ale krem nie wałkuje się ani nie utrudnia nałożenia podkładu. Po kilku godzinach mam wrażenie wysuszonej skóry, pod podkładem widać lekko wysuszone skórki (dzieje się to tylko przy tym kremie, i przy różnych podkładach, nie jest to więc ich wina). Dodam, że mam cerę mieszaną. Nie zauważyłam jakiegoś zbawiennego wpływu na zmarszczki. Dosyć wydajny. Słoiczek estetyczny, cena przyjazna. Ale sama go już raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Bardzo fajny

Lubię ten krem, dobrze mi się go używa. Ma lekką, delikatną konsytencję, jest nietłusty, szybko się wchłania, a to dla mnie najważniejsze. Dobrze nawilża skórę. Świetny pod makijaż. W słoiczku pachnie bardzo ładnie, jak bym weszła do kwiaciarni, ale w kontakcie z (moją przynajmniej) skórą zapach niestety trochę brzydnie...
Jest raczej mało wydajny i nie lubię tych ich słoiczków, bo wraz z ubywaniem kosmetyku trudniej go wydobyć. Ale ogólnie rzecz biorąc to porządny kosmetyk o ciekawym składzie i polecam go.
PS. Używam razem z kremem na noc z tej samej linii.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa

kupię jeszcze raz latem

Stosowałam go teraz gdy pogoda jaka jest same wiecie, do tego w połączeniu z lysanelem activ który stosowanym na noc.
i w takim połączeniu nawilżanie nie jest wystarczające, do tego wydawał się agresywny w okolicach oczu i skrzydełek nosa. dlatego chcę go wypróbować w serii razem z kremem na noc gdy skóra nie będzie pod działaniem kremu z kwasami.
zapach mi się nie podoba, jest jak dla mnie nachalny i taki starej daty :)
ale :
jest delikatny, nie tłusty, nie zapycha, dobrze poprawia koloryt skóry do tego jest tani i ma świetne opakowanie.
Dlatego dam mu jeszcze szansę latem gdy mi skóra odpocznie po lysanelu:)
acha zapomniałam o najważniejszym zmarszczek nie mam i nie powstały podczas stosowania. wygładza skórę więc może i działanie przeciw zmarszczkom mimicznym posiada ;) Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobry polski produkt

bardzo sympatyczny kremik:
1. konsystencja boska! delikatna i aksamitna
2. ladnie pachnie
3. ladnie nawilza
4. niczego nie zatyka
5. wyrownuje koloryt po dluzszym stosowaniu
6. dobrze sie wchlania
Stosuje go z przyjemnoscia, razem z kremem na noc (nie bylo w rossmanie, ale ze zdziwieniem kupilam oba w polo markecie),
polecam bo jest naprawde niezly, choc moze jakichs spektakularnych efektow brak od razu, to dla mnie jest plus, bo cera moglaby sie przyzwyczaic, a tu po troszku po troszku do celu- ladnej, zdrowej cery
nada sie do KAZDEJ cery!

Używam tego produktu od:1, 5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1,5

polecam

Krem jest dla mnie idealny na lato. Jest leciutki i szybko się wchłania. Nawilża skórę na cały dzień. Pachnie średnio :/, ale mnie tam zapach nie przeszkadza.
Dodatkowym plusem jest obecność filtra, no i cena. Wrócę do niego na pewno, a wcześniej wypróbuję wersję 18+.

Ilość zużytych opakowań: 1/3