AA Prestige Pure Skin, Tonik nawilżający bezalkoholowy do skóry suchej i normalnej

Tonik nawilżający bezalkoholowy z kwasem hialuronowym i witaminą C.
Do skóry suchej i normalnej. Łagodnie usuwa pozostałości po mleczku do demakijażu, nawilża i odświeża skórę, nie naruszając jej naturalnego pH. Dzięki zastosowanym składnikom aktywnym tonik zmniejsza suchość skóry oraz poprawia jej funkcje barierowe. Regeneruje oraz nadaje skórze witalność i zdrowy koloryt oraz działa łagodząco.

po prostu

Generalnie nie widze w nim minusów.
Uzywam na zmiane z woda termalna Avene, kupiłam tylko ze wzgledu na firme, pojemnosc i butelke.
Jestem zadowolona, nie sciaga, jest wydajny.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dobry

Ta jak kolezanka w recenzji nizej. Tonik jak tonik. Nie ma sie zbytio co rozczulac nad jego dzialaniem. Daje rade. Dizy plus za fajna butelke, do ktorej mozna pozniej przelac inny tonik. Niezbyt poreczy na wyjazdy,bo butelka duza. Podsmiwujac: nie ma sie do czego przyczepic, wywiazuje sie zobietnic producenta. Mozna probowac :-)

Używam tego produktu od:pare tygodni

tonik jak tonik

Akurat w przypadku toniku aplikator w postaci pompki wydaje mi sie pomysłem trochę chybionym. Nie dość, że trzeba sie napompować żeby wacik był wilgotny to jeszcze trzeba wcelować na ten wacik :) mi wiecznie tonik chlupnie a to na podłogę a to na ścianę. jakoś nie możemy się zgrać :( Plus za dużą pojemność.
Tonik mimo,że jest przeznaczony do cer suchych i normalnych to trochę ściąga skórę. Po zużyciu całej butli nie mam ochoty nabywać kolejnej. Ale ogólnie jest ok. Krzywdy nie robi i wywiązuje się z roli toniku :) Tonik jak tonik, nie ma sensu jakoś szczególnie się rozpisywać :)

Używam tego produktu od .........

Bordowe usta H&M

Może być.

Tonik ładnie oczyszcza, ma lekko alkoholowy zapach (mimo, że nie ma w składzie alkoholu). Trochę ściąga (mam mieszaną cerę). Jest wydajny i ma estetyczne opakowanie. Ale nic poza tym.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół

b. dobry

dobrzee nawilża jest przyjemny w użyciu. Początkowo zapach może przeszkadzac bo jest faktycznie charakterystyczny ale przy dłuższym stosowaniu przyjemny. opakowanie z pompką bardzoprzydatne aczkolwiek trzeba nauczyc sie z niego korzystac- aby tronik nie ladował na ziemi zamiast na waciku. Dobrze oczyszcz skóre generalnie nie wyróżnia się niczym od innych, polecam wypróbowac. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2