SunOzon, Sonnenmilch, LSF 20, 30 (Mleczko do opalania SPF 20, SPF 30)

SunOzon, Sonnenmilch, LSF 20, 30 (Mleczko do opalania SPF 20, SPF 30)

Mleczko do opalania, chroniące przed poparzeniami słonecznymi i starzeniem sie skóry. Zawiera filtry UVA (zgodnie z Australijską Normą 2604) i UVB.

ochronne
w butelce
balsam
Filtry
SPF 15 – 30
100 – 250ml

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobrze się sprawdzał w okresie letnim. TI konkretny kosmetyk, zaslugujacy na naszą uwagę. Spisał się świetnie, więc kupie ponownie. Podejrzewam, że w tej cenie nie dostaniemy tak wspaniałego kosmetyku.
Dobrze mi się z nim pracowało, chronił mnie przed słońcem i towarzyszył nam piękny zapach. Brawo!

Alternatywa

Dobra alternatywa w przypadku dołka finansowego.
Mleczko jest tanie, łatwo dostępne, ma niewyszukany zapach i szatę graficzną.
Szybko się wchłania i dobrze zabezpiecza przed oparzeniami. Jeżeli nie planuję morza, gór czy zagranicznych wojaży jest idealne.

Dobry produkt

Ma ładną żółtą buteleczkę o pojemności 200 ml, wygodnie jej się używa, łatwo się otwiera i można wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Zapach mleczka jest raczej delikatny, typowy dla produktów tego typu. Ma fajną konsystencję dzięki której łatwo się rozsmarowuje na skórze. Bardzo szybko się wchłania zostawiając na skórze ochronną warstwę. Po jakiejś godzinie na słońcu moja skóra leciutko się opaliła a dzięki użyciu mleczka uniknęłam zaczerwienienia i podrażnień. Wybrałam wariant z filtrem 20 ale w rossmannie są dostępne również inne. Kupiłam go ze względu na cenę, był jednym z tańszych balsamów do opalania i już po pierwszym użyciu byłam zadowolona

Cellulit jak stosować kosmetyki

Sprawdził się

Używałam wersji SPF 30 na wakacjach w Bułgarii w lipcu, kiedy słońce jest tam najgorsze.
Krótko i na temat- sprawdził się. Stosowałam go codziennie. Ani razu nie miałam poparzenia słonecznego. Opaliłam się. Nie uczulił mnie. Poręczne opakowanie, a na dodatek szczelne (nie miałam obaw, że np. rozleje się w torebce). Fajny zapach. Atrakcyjna cena. Jedyny minus to niestety to, że zostawiał biały filtr na skórze, który później ciężko było zmyć. Ale myślę, że bezpieczne opalanie jest ważniejsze od tego.

Dla mnie ok, działa

Mleczko z SPF 30 działa, jak nałożyłam podwójną warstwę to nie opaliło mnie ani trochę. Po 3 dniach na słońcu delikatnie opaliło, ale bez czerwonej skóry i podrażnień.
Spodziewałam się, że będę cała czerwona i skóra będzie mi schodzić, a nic takiego się nie stało, a mam bardzo cienką, wrażliwą i wcześniej była nieopalona. Polecam.

Niestety nie dla mnie

Według mnie wyrzucenie pieniędzy w błoto. Poza tym, że ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję nic więcej. Mleczko po posmarowaniu skóry jest ok jednak, gdy się wejdzie do wody i później się wyjdzie skóra jest biała i robią się zacieki. Okropnie to wygląda, później domyć do ze skóry jest kolejnym okropieństwem. Jeśli komuś to nie przeszkadza i chce za niewielką sumę kupić mleczko do opalania do ok. Jednak ja już się więcej nie skuszę.

przeciw słońcu!

Po nieudanej próbie z filtrem 50 babydream, skusiłam się na dużo niższy filtr.

Praktycznie przypomina balsam, który chroni nad przed słońcem. Nie bieli mojej skóry. Ani razu nie dostałam oparzenia słonecznego gdy używałam go na wakacjach. Nie podrażnił i uczulił skóry. Szybko się wchłania. Zapach lekko chemiczny, przypomina mi trochę lokalny sklep kosmetyczny.

Opakowanie jest dość praktyczne i lekkie. Wygodnie się go używa i jest dopasowane do dłoni. Nie miałam problemu z otwieraniem go.

Idealnie sprawdził się podczas moich wakacji w Chorwacji. Za taką cenę i jakość na pewno do niego powrócę za rok.

Mój letni niezbędnik

Mam jasną cerę, każdy dłuższy kontakt ze słońcem bez filtra kończy się zaczerwienieniem, dlatego niezbędne są dla mnie kremy z filtrem, zarówno do twarzy jak i do ciała. Mleczko kupuję co roku w wersji SPF 30, sprawdza się idealnie i rzadko zamieniam je na coś innego.

OPAKOWANIE

Bardzo wakacyjne, już sam kolor kojarzy się z plażą, słońcem i właśnie potrzebą ochrony. Butelka jest dosyć miękka, ale resztki mleczka ciężko wydobyć, konieczne jest rozcięcie butelki. Cenowo mleczko jest bardzo korzystne - kosztuje ok. 9 zł, mnie wystarczy na ponad miesiąc codziennego stosowania. Ma małe gabaryty, więc spokojnie zmieści się do torebki.

MLECZKO

Ma biały kolor, jest dosyć lekkie jeśli chodzi o konsystencję. Wchłania się bardzo szybko i już po chwili można zakładać ubranie. Wyraźnie nawilża i wygładza skórę dodatkowo ją chroniąc. Gdy nałożymy go na ciało w zbyt dużej ilości lekko bieli i potrzebne jest dokładniejsze wsmarowanie. Plusem jest to, że nie zostawia śladów i nie bieli ubrań. Zapewnia długotrwałą ochronę przed słońcem, odkąd go używam zapomniałam o zaczerwienieniach i poparzeniach słonecznych. Dodatkowo jest wodoodporne. W ciągu dnia, gdy przebywam dłużej na słońcu ponawiam aplikację, jest ona szybka i wygodna. W okresie letnim jest dostępne w każdym Rossmannie.

PLUSY

+ wysoki filtr
+ szybkość wchłaniania
+ brak śladów na ubraniach
+ skuteczna ochrona
+ wodoodporność
+ cena
+ dostępność
+ wydajność

Po polsku proszę

Plusy:
-tani
-szybko się wchłania
-działa świetnie (po pół dnia spędzonym na polu przy 28 stopniach zero zaczerwienienia skóry)
-zapach trochę dziwny, ale w miarę przyjemny, nie jest duszący, ani słodki więc robaki do niego nie lecą ;)

Minusy:
-mało wydajny- dość 'gęsta? zbita?' konsystencja tego kremu zmusza nas do nałożenia sporej ilości kremu, aby dobrze się nakremować
-średnio się rozsmarowuje
!-najgorszą wadą tego produktu to brak opisu w języku polskim lub chociaż angielskim. Człowiek kupuje coś i nie wie czy to wodoodporne, czy to właściwie produkt zapobiegający poparzeniom czy może przyspieszający. Nie każdy zna niemiecki, a jeśli nawet zna to i tak skoro trafia na polski rynek to mogliby się pofatygować i przylepić jakąś ulotkę z polskim napisem. Strasznie mnie to wkurzyło, i duży minus za to.

Nic dodać nic ująć

Jest to dobry produkt, tani, ogólnie dostępny i wydajny. Smarowałam nim dekolt i ramiona podczas opalania i zapobiegł poparzeniom w tych miejscach, także chroni skórę. Konsystencja jest typowa jak dla mleczka, łatwo się aplikuje na ciało i dość szybko wchłania. Duży plus za to, że mleczko nawilża skórę. Produkt mnie nie uczulił, ani nie podrażnił naskórka. Szkoda tylko, że nie ma formuły wodoodpornej i po każdej kąpieli trzeba smarować się na nowo.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Tani

Produkt dostepny w Rossmanie zawsze w kuszącej cenie. Mleczko bardzo mi sie podoba, pięknie pachnie, rozprowadza się przyjemnie, na pczątku bieli ale potem szybko się wchłania, zostawia na skórze chronną warstwę, do tego wydajny, jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

pełni swoją funkcję

ja do tego mleczka nie mam żadnych zastrzeżeń. robi to, do czego jest przeznaczony - chroni podczas opalania. zostawia lekko tłusty filtr na ciele ale mi to odpowiada ale to lepiej, bo czuję, że mam go na skórze i nie musze zbyt nagminnie non stop się smarować. pachnie jak każdy inny produkt tego typu, lubie ten zapach. jestem z niego zadowolona

Używam tego produktu od: co roku w wakacje
Ilość zużytych opakowań: 2-3x 200 ml