Color Trend, Perfect and Hide Concealer (Korektor `Perfekcjonista`) (stara wersja)

Pojemność 4,2 g

Korektor o kremowej konsystencji, skutecznie maskujący wszelkie niedoskonałości cery. Dostępny w dwóch kolorach.

Cena: 12,90zł / 4,2g

Zwyczajny korektor

Akurat mam dosyć obojętny stosunek do tego kosmetyku, właśnie skończyłam jeden sztyft i w sumie jakby się nad tym zastanowić, kupiłabym kolejny. Cena jest niska, a korektor spełnia swoje zadanie, w jakiś tam sposób kryje, ale muszę dodać, że nie mam jakoś za wiele do krycia, a wygląda na taki, co z poważniejszymi zmianami by sobie nie poradził. Na małe krosteczki jest dobry, nie narzekam, ale długo nie trzyma. Zapach dość nieprzyjemny, wygląd też delikatnie tandetny. Starcza na wybitnie bardzo długo, bo jest wydajny.

Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
Minusy
- niemiły zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadowalający

Choć teoretycznie niższa półka to jednak bez problemu dorównuje swemu konkurentowi też z avonu.
Fajnie krył i się rozprowadzał, ale jest nieco bardziej suchy od tamtego, jednakże ratuje go cena-bardzo niska.
Fajnie krył, ale na krótko no i wiadomo załamywał się w zagłębieniach.
Wydajny jak chyba każdy taki korektor, zależy na co się nakłada i ile razy w ciagu dnia, czy też tygodnia, mnie w tej kwestii zadowolił.
Kupić już raczej nie kupię, bo wycofany, a szkoda, bo mimo iż jeszcze nowszej wersji korektora nie próbowałam to po szminkach widzę, że ta stara była lepsza.
Kolor również na plus, jest taki beżowy, i ten jaśniejszy ani nie jest dla mnie za jasny ani za ciemny. To dla mnie plus, dla wielu o jaśniejszej cerze może być wada.

Dobry, ale...

Korektory w sztyfcie mają tę wadę, że podkreślają suche skórki. I ten niestety też to robi. Ale to chyba jego jedyna wada, bo poza tym ładnie wtapia się w skórę, ma gęstą konsystencję, ale łatwo da się ją rozsmarować. Dobrze kryje.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Całkiem dobry

To był jeden z pierwszych korektorów jakie miałam i jak na taką cenę był moim zdaniem naprawdę dobry.Przede wszystkim bardzo dobrze krył wszelkie zaczerwienienia i wypryski,przy czym nie był bardzo widoczny na buzi.Miał całkiem przyjemną,nie za gęstą konsystencje,dobrze wtapiał się w koloryt cery,nie podkreślał suchych skórek.Korektor bardzo wydajny,używałam go wtedy codziennie,nawet na większe obszary skóry i starczał na ok 2-3 mce ;) Mówiąc szczerze brakuje mi takiego korektora teraz na rynku i chętnie kupiłabym go ponownie:)

Używam tego produktu od: mialam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam 2 czy 3

Świetny.

Dobrze maskowała wypryski, a najjaśniejszy odcień idealnie współgrał z moją bladą cerą.
Używałam go jako podkład.
Idealnie rozsmarowywał na po skórze.
Cenowo, ok. 10 zł za takie małe, ale wydajne opakowanie to nie jest dużo.

dobry

nie przepadam za korektorami w sztyftach bo podkreślaja suche skorki, rowniez ten niestety tak dziala, natomiast dobrze radzi sobie z ukrywaniem cieni pod oczami , wypryskow czy jakichs nierownosci w kolorycie skory, tani, latwo dostepny, wygodny, etetyczne opakowanie

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

słabe działanie

Kupiłam go za ok 9 zł i przyznam, że nie jestem z niego zadowolona. Wybrałam odcień light,który okazał się być za jasny a nie mam zbyt ciemnej karnacji.Korektor nie kryje większych niedoskonałości( być może ze względu na źle dobrany odcień).Do tego bardzo szybko się ściera i podkreśla suche skórki.Na plus mogę zaliczyć wygodne opakowanie i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Niezbyt

Wybrałam odcień light.

+ dobre opakowanie
+ sztyft się nie łamie
+ dosyć ładnie zakrywa cienie pod oczami
+ zapach

- po jakimś czasie "znika"
- roluje się
- gdy posmarowałam nim powieki chwilę przykrył to, co miał zakryć, a potem zbierał się w załamaniu powieki
- dosyć pomarańczowy odcień
- wystarczy lekko potrzeć, a już go nie ma
- nie przykrywa niedoskonałości

Używam tego produktu od: dawna

Może być, ale bez szału

Mój pierwszy korektor. Jak dla mnie nie jest za dobry. Zakrywa może i nawet dobrze, ale ściera się po godzinie i odcień jest taki jakby pomarańczowy...

plusy:
- nawet dobrze kryje, tylko szkoda, że na chwile

minusy:
- działanie
- odzień

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry

spełna swoje zadanie doskonale, a nawet sprawdza się świetnie jako baza pod cienie, minusem jest jedynie uboga paleta kolorów, poza tym pozostają same plusy czyli działanie i cena. serdecznie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry

Korektor, jak korektor. Nie oczekiwałam cudów, ale ten mnie w pełni zadowala.

Plusy:
cena
konsystencja
dobrze kryje
nie wysusza
nie podrażnia
wydajny
ładne opakowanie
poręczny i łatwy w użyciu

Minusy:
brak różnorodności w odcieniach

Ja osobiście polecam go osobom, które nie mają \'dużych obiektów\' do ukrycia ; )

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Nie dla mnie ...

Dobrać do mojej cery odpowiedni korektor to koszmar, ale nie tylko to przesądziło o ocenie ...

Zalety :
+ Korektor sam w sobie starcza na długo
+ Nie jest drogi (kupiłam za niecałe 9 zł)
+ Konsystencja jest świetna
+ Nie wysusza, nie natłuszcza, nie podrażnia

Wady :
- Są dostępne tylko dwa skrajne odcienie
- Źle kryje
- Aby nie wyglądał tragicznie, trzeba się z nim cackać, rozcierać go itp.
- Trudno go zmyć

Nie wiem. Osobiście nie przypadł mi do gustu, ale na przykład moja koleżanka, która jest konsultantką, używa go cały czas i jest bardzo zadowolona ... Ma wady i zalety a więc do Was należy decyzja, czy warto.

Używam tego produktu od: Używałam go kilka dni
Ilość zużytych opakowań: Mała część jednego