Perfect Color (Lakier do paznokci)

Perfect Color (Lakier do paznokci)

Trwały lakier o pięknym połysku, w ponad siedemdziesięciu modnych barwach. Nie odpryskuje, nie ściera się. Formuła bez toluenu i formaldehydu!

bez zarzutów

Opakowanie: kwadratowa buteleczka - bardzo takie lubię ze względu na to, że więcej takich zmieści się w moim kuferku niż okrągłych :) Złote napisy, średniej wielkości pędzelek wygodny w użyciu.
Konsystencja: dość rzadka, jednak nadal "lakierowa" łatwo się rozprowadza, schnie jak przeciętny lakier.
Trwałość: jest dobra, w porównaniu z ceną - kosztuje ok. 3 zł - utrzymuje się ok. 3 dni bez żadnych starć itp.
Krycie: dwie warstwy dają efekt wystarczający, nie przebija płytki paznokcia.
Dostępność / cena: lakiery dostępne są w miejskich sklepach ze wszystkim i w sklepach drogeryjnych, z tym raczej nie powinno być problemu, cena również zachęcająca - 3 zł za 10 ml, czyl za 1 ml - 30 groszy :)
Podsumowując: niepozorny lakier, nie stworzył mi żadnych problemów, firma ma dużą gamę kolorystyczną, jak za taką cenę jak najbardziej jestem zadowolona. Spisał się o wiele lepiej niż lakier Rimmela, zdecydowanie polecam ;)!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy zużyte

średni

mam bezbarwny , jest normalny , średni , niczym, się nie wyróżnia , pędzelek dobry , sechnie w miare szybko , nie ma żadnych grudek po nim , ładny połysk ,trzyma się z 5 dni . Po jakimś czasie jak sie nie użyuwa to gęstnieje .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

warto spróbować

Nie pamiętam ile za niego zapłaciłam. Chyba 6 złotych. Mam kolor bezbarwny ze złotym brokatem.
Produktu używa się bardzo przyjemnie. Dobrze maluje się paznokcie pędzelkiem. Szybko schnie. Z trwałością też nie jest źle, jest lepsza od niektórych lakierów, ale na ile to niestety nie wiem, bo mam kolor bezbarwny.
Plusem tego lakieru jest także to, że wogóle nie zasechł po tak długim czasie, a trzeba go już wyrzucić.

Manicure - gradientowe kropki

super

posiadam w kolorze ciemnego rozu, wpadajacym w fuksje, kolor idealny do opalonej skory :)
bardzo szybko schnie :) dlugo sie trzyma, u rak do 4 dni, nie odpryskuje nie sciera sie, nie tworzy smug, wystarczy naprawde jedna warstwa, swietny lakier, niepamietam ile za niego zaplacilam kupilam go juz dawno jakies 1,5 roku a wciaz jest swierzy i nie zgestnial
polecam!!napewno kupie inne kolorki

Używam tego produktu od: dawna dawna

polecam ! :)

skusiłam się na ten lakier, bo ma niską cenę, ale nie spodziewałam się jakiejś super jakości. pomyliłam się!!
w moim przypadku są trwalsze od tych drogich. kolory bardzo ładne,szybko schnie:)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

Super

Super : )

Ze względu na to że nie mogłam znaleźć tego sławnego miętowego lakieru H&M to zaczełam szukać w mniejszych drogeriach i znalazłam ten śliczny miętowy odcień : )

Lakier jest duży, wydajny, kolor jest idealny, z tym że trzeba nałożyć dwie warstwy bo przy jednej odcień wygląda nieco blado.

Dobrze się nakłada i póki co nie gęstnieje. Trwałość również zadziwiająca. No i ta cena..

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Fajny

Mam dwa kolory, jasny róż z błękitnym połyskiem, róż z ciemniejszym połyskiem. Uważam że lakiery są bardzo dobre, na moich paznokciach wytrzymują około 5 dni, potem ścierają się na końcach. Szybko schną. Tanie. Godne polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte kolory

świetny lakier!!:)

Jak dla mnie jest to bardzo dobry i tani produkt:)
Mam czarny lakier i jest świetny!!!!:p
Długo się trzyma na paznokciach, nie odpryskuje i bardzo ładnie wygląda:):)
Jest też bardzo tani i na pewno go znowu kupię!!:P

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niezły!

bardzo dobry w swojej kategorii cenowej !
trwały, duża buteleczka, na prawdę dorównuje lakierom z wyższej półki(choć może nie tej najwyższej :) ). kolory ciekawe, chociaż ograniczone- chyba wszystkie odcienie różu i beżu, głównie pastelowe, idealne na codzień. na prawdę warto zainwestować te 4zł bo jest b. wydajny. szczególnie ładnie wygląda na stopach.
polecam!

Używam tego produktu od:4 miesiące