Cleansing Matt Touch Balancing Toner (Tonik matujący)

Cleansing Matt Touch Balancing Toner (Tonik matujący)

Wspaniale odświeżający tonik skutecznie zamyka pory, efektywnie matuje skórę zapobiegając jej świeceniu się. Nawilżający cukier brzozowy oraz bio-minerały sprawiają, że skóra staje się aksamitnie matowa i odświeżona.

Skład: Aqua (Water), Alcohol Denat.,Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Xylitol, Peg-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylene Glycol, Isobutylparaben, Betula Alba Leaf Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Betula Alba Juice, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, CI 420909 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2) Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Parfum (Fragrance).

Cena: 29zł / 200ml.
/ma/

Nic nadzwyczajnego

Plusy:
+ dobrze nawilża
+ nie mam żadnych uwag w związku z oczyszczaniem
+ zgodnie z zapewnieniom producenta dobrze matuje skórę przy regularnym stosowaniu
+wygodne opakowanie
+miły zapach

Minusy:
- cena ok. 31-37 złotych choć butelka zawiera 200ml produktu
-trudno dostępny

Używam tego produktu od: kilku miesięcy ok. 2 lat temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Okropność :/

To był chyba najgorszy tonik jaki w życiu używałam. Zrobił z mojej twarzy masakre i to dwa razy :/ Po pierwsze- jest to wstrętny zapychacz- nie sądziłam że tonik może mieć takie właściwości zapychające pory. Nigdy nie miałam większych problemów z trądzikiem pomimo cery mieszanej. Ten tonik spowodował wręcz wysyp okropnie trudno gojących się pryszczy, z którymi długo nie mogłam się uporać po około miesiącu stosowania. Odstawiłam go szybko. Po jakimś czasie, nie wiem czemu, postanowiłam dać mu drugą szansę, bo zostało mi ponad pół opakowania. Tym razem dla odmiany po dwóch (!!!) zastosowaniach tak bardzo mnie uczulił, że dostałam po raz pierwszy w życiu czegoś co przypominało atopowe zapalenie skóry- łuszcząca się w różnych miejscach skóra, czerwone plamy, ściągnięcie... trauma. Leczyłam to z dwa tygodnie. Moja skóra naprawdę jest odporna na kosmetyki, nie jest alergiczna, ale to co z nią zrobił ten tonik... Nie ma słów. Oczywiście nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych,matujących czy oczyszczających... No i ten alkohol... Myślę, że to jego sprawa z tym podrażnieniem, kto wie czy z trądzikiem też nie. Bardziej alkoholowego toniku nie widziałam, bo od samego zapachu można się było upić ;P Masakra dla skóry. Pół butelki do kosza. Nie polecam- fatalny.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1niecałe

sredniak

Tonik jak tonik ;)

Plusem jest ,ze nie wysusza(sciaga)
skory po zastosowaniu.
Matowienia,nie zauwazylam.
Zapach ma dziwny.
Sa tansze toniki o podobnych wlasciwosciach.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno