AA Ciało Wrażliwe, Oliwkowy żel do mycia ciała (stara wersja)

AA Ciało Wrażliwe, Oliwkowy żel do mycia ciała (stara wersja)

Olej z oliwek jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry suchej. Znany ze swych właściwości wygładzających, ochronnych i regenerujących, przeciwdziała starzeniu się skóry. Ekstrakt z orzeszków pistacjowych skutecznie poprawia nawilżenie naskórka, zaś alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

dla koneserów oryginalnych zapachów

Może i dobrze nawilża, naprawdę niczego sobie.
Może i porządnie myje, jest gesty wydajny, niedrogi.
Co z tego skoro nie mogę go używać bo jego zapach powoduje u mnie mdłości..Nie wiem co ja sobie myślałam jak go kupowałam, że się przyzwyczaję?
Jeśli natkniesz się na niego w drogerii i zapach będzie odpowiadał to śmiało kupuj dziewczyno. nie pożałujesz. Jeśli natomiast zapach nie bardzo odpowiada, zmykaj... na skórze jest jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: przez jakieś 3 miesiące, kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno.

świetnie nawilża

Świetnie nawilża, bardzo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, wydajny, przyjemna konsystencja, skóra po nim jest bardzo gładka w dotyku i taka jakby trochę śliska, tzn pozostawia po sobie coś w rodzaju delikatnej powłoki nawilżającej, chyba pora wrócić do tego kosmetyku. ;] Jak dla mnie nie ma żadnych wad.

Używałam tego produktu: pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Genialny

Napisałam już w recenzji balsamu z tej samej serii, że ma obłędny zapach. Żel też ma. Świetnie myje, nie podrażnia i zostawia gładką, nawilżona i pachnącą skórę. Ponadto po stresującym dniu.... miły zielony kolorek żelu pozwala się odprężyć w wannie. Jeszcze raz nawiążę do zapachu.... jak nie powąchacie to nie zrozumiecie czym ja sie tak zachwycam:D

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:połowa 1