AA Ciało Wrażliwe, Oliwkowy balsam do ciała

AA Ciało Wrażliwe, Oliwkowy balsam do ciała

Ekstrakt z orzeszków pistacjowych dzięki swoim właściwościom nawilżającym poprawia sprężystość i ujędrnia skórę. Masło z oliwek i masło Shea odżywiają i odbudowują skórę oraz zapobiegają jej odwodnieniu, tworząc skuteczną barierę ochronną. Alantoina łagodzi podrażnienia.

bardzo go lubiłam

Bardzo lubiłam ten balsam. Ładnie pachniał, szybko się wchłaniał, miał miłą konsystencję i wygodne opakowanie. Nawilżał, skóra była po nim przyjemna w dotyku. Stosowałam go też po goleniu i depilacji nóg - idealnie się sprawdzał. Łagodził wszelkie podrażnienia. Nie znalazłam w nim minusów.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Cudowny zapach

Bardzo przyjemny zapach, nawilżający jak również śliczny zapach które długo utrzymuję się na skórze. Przetestowałam wiele balsamów i ten zdecydowanie jest w mojej czołówce :)

Używam tego produktu od: Nieregularnie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2/3 duże opakowania

OK:)

Kolejny balsam AA, po który sięgnęłam:) Tak jak inne balsamy z tej serii ma bardzo ładny zapach. Dobrze nawilża, bardzo łatwo się rozsmarowuje i naprawdę szybko wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Jest tani i wydajny, a przezroczysta buteleczka "podpowiada" nam ile jeszcze pozostało kosmetyku:) Jedyne co mi się nie podoba w tym balsamie to nieapetyczny kolor zielonego groszku:)

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

Peeling do ciała

Raczej nie...

-łatwo się wchłania, ale zaraz nie ma po nim śladu, a skóra się po nim uzależnia i chce więcej, i więcej
-znośny zapach
-niska cena
-nie daje żadnych pozytywnych rezultatów

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Bywają lepsze, bywają gorsze..

No to tak...
Balsam nawet mi się podoba, używałam lepszych oraz gorszych, ten jest średni.
-Koi suchą skórę po kąpieli (od wody często wyskakują mi krostki oraz skóra swędzi a ten balsam właśnie z tym sobie radzi)
-nawilża w miarę nieźle, jednak trzeba go stosować regularnie i codziennie żeby efekt się utrzymał
-nie zostawia tłustego filmu
-wygodne opakowanie, można postawić do góry dnem gdy sie kończy
-fajna, gęsta ale lekka konsystencja
-zapach jest mocny i chemiczny,mało przyjemny, ja tam nie wyczuwam żadnej oliwki, jednak jak na mój zmysł węchu-znośny.

Daję 3 gwiazdki, więcej go pewnie nie kupię bo lubię próbować.

Używam tego produktu od:2 m-ce

zapach morderca

AA nigdy nie uczula, nawilża nieźle, odżywia, wygładza. Jest tani. Tylko, że zapach potworny. I to już któryś z kolei balsam AA, który nijak nie gra z moim zmysłem powonienia.

Na dodatek woń utrzymuje się b. długo na skórze.

Niby dobry nawilżacz, ale chyba zapach odwiedzie mnie od zakupu kolejnego opakowania:/

Używam tego produktu od:3 tygodni

Jak najbardziej tak

Generalnie nie jestem jakoś oszołomiona dlatego nie dam 5 gwiazdek, z drugiej strony nie można mu nic zarzucić.

Doskonale nawilża, jest ratunkiem dla przesuszonej lub depilowanej skóry. Dobra konsystencja, nie pozostawia tłustego filmu, fajnie się wchłania.

Mam jedno ale...
nie przeszkadza mi zapach, kojarzy mi się troszkę z mydłem, jednak kiedy kupowałam go pierwszy raz był inny - bardziej oliwkowy ;) Jeszcze jedno... starcza na dłuuuugi czas

Wtedy właśnie zapach mnie urzekł. Moja mama jest zachwycona jego działaniem, jest to zdecydowanie jej KWC ;)

Używam tego produktu od: ok 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry i tani

Bardzo dobry balsam. Dobrze nawilża i koi podrażnienia. Szybko się wchłania i nie "lepi" do ciała. Ma delikatny zapach. No i w przystępnej cenie :)

Używam tego produktu od:3 tygodni

świetny

Uwielbiam ten balsam! Szczególnie za to, że nic mnie po nim nie swędzi! Pięknie się wchłania, świetnie nawilża. Spełnia swoją rolę blasamu do skóry wrażliwej. Uwielbiam też jego zapach aczkolwiek wiem, że jest on dość specyficzny i nie wszystkim może się podobać. Radzę powąchać przed zakupem.

Bardzo dobry balsam! Świetnie nawilża, doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i do tego ten zapach! I czego chcieć wiecej:) Jeżeli ktoś nie lubi zapachu oliwkowego, są inne do wyboru

Używam tego produktu od:miesiąca

blee

Kupiłam ten balsam bo lubie kosmetyki na bazie oliwek. Zawiodłam się.
Trzeba przyznać, że nawilża ale jest wiele innych balsamów na rynku które także nawilżają.
Ten balsam okropnie pachnie - naprawde. Strasznie dziwny zapach. I to na pewno nie pachnie jak oliwki. Więc zmuszam się do jego używania. Okropna konsystencja. Ogólnie nie wypał.

Naprawdę nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

(+) nawilżenie (-) zapach

Bardzo lubię balsamy tej marki ponieważ są wydajne, łatwo się rozprowadzają i wchłaniają, przy skórze niezbyt wymagającej do codziennego użytku są w sam raz. Ten oliwkowy spośród wszystkich wypróbowanych balsamów AA nawilża najlepiej, pozostawia delikatny nietłusty film, skóra jest miękka i gładka przez wiele godzin. Byłby naprawdę bardzo dobrym balsamem gdyby nie zapach. Nie przypomina ani oliwki, ani tym bardziej pistacji, może nie przeszkadza aż tak bardzo i dosyć szybko się ulatnia, ale znacząco obniża przyjemność stosowania. Nie wrócę już do niego.