Effets d`Ombre (Paleta do makijażu oczu)

Effets d`Ombre (Paleta do makijażu oczu)

Zestaw 5 kolorów: jeden rozświetlacz, trzy cienie i liner. Pozwala wspaniale modelować oko, wykorzystując kilka kolorów. Bardzo ciekawe zestawy kolorystyczne, które harmonizują ze sobą.

Cena: ok. 200zł/ 10g

Cudowne!

Mam je od bardzo dawna, a wciąż jest ich ponad połowa. Bardzo lubię ich konsystencję, są aksamitne, kolory świetnie ze sobą współgrają. Używam je na wieczór, gdy chcę uzyskać elegancki makijaż oka. Polecam w 100%! Duże eleganckie opakowanie i lusterko to również plusy, na które warto zwrócić uwagę.

Używam tego produktu od: od ponad trzech lat

W porządku

Od 3 lat używam tej palety i końca nie widać. Nie pamietam nr, ale to kombinacja różnych brązów + czarny. To dobre cienie, ale moim zdaniem, nie wyróżniają się niczym szczególnym, dosyć trwałe i nasycone kolory, świetne opakowanie - solidne, wygodne, no i to duże lusterko :)

Używam tego produktu od:3 lat

Cudenko

Wasnie zapomnialam dodac recenzje tego cudenka::)

-Swietna tonacja czterech pudrowych cieni + czarny eyeliner ktorym pieknie mozna stonowac i wymodelowac oko
-piekna kasetka w ktorej znajduje sie :
-duze lusterko
-dobrze dobrane dwa pedzelki ktorymi swietnie sie naklada cienie
-nie osypuja sie
-nie walkuja
-trwalosc i intensywnosc kolorkow ok 5-6h
-mozna je stosowac na mokro i na sucho
Jest to jedna z moich ulubionych palet w ktorej uwielbiam bogata palette kolrkow dajac mozliwosc wykreowania swietnego makijazu daje jej piec gwiazdek bez problemowo .

Używam tego produktu od:2005. 02. 22

Jak makijażem powiększyć usta

fantastyczne!

Doskonałe jakościowo, piękne barwy harmonizujące ze sobą. Kolorki trzymają się cały dzień, liner mozliwy do stosowania takze jako cień, który swietnie sie sprawdza. Wydajne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Fantastyczne!!!

Zakupilam te cienie juz dosyc dawno temu,ale uzywam do dzis,poniewaz sa bardzo wydajne.Bardzo odpowiada mi aksamitna konsysytencja produktu,ktory utrzymuje sie rzeczywiscie dlugo na powiece(cienie dobrze wygladaja nawet po szalenczym kilkugodzinnym tancu na Love Parade).Kolory bardzo ciekawie dobrane,szczegolnie upodobalam sobie eye-liner,ktory daje fajne efekty przy uzyciu"na mokro"

Cudowne!!!

Cudowne cienie, miękkie, jedwabiste, apetyczne, wspaniale zharmonizowane barwy - mam nr 564 Beiges and Wood. Zachwyciłam się nimi już po pierwszej aplikacji, wspaniale się rozprowadzają, nie osypują.Może nie trzymają się jakoś super długo, ale na moich oczkach nic nie chce się trzymać dłużej niż 4-5 godzin, więc nie odejmuję za to gwiazdki.Tymi cieniami można świetnie modelować oko, nadawać mu niesamowitą głebię i świeżość.Super kosmetyk!!! Wart swej ceny!!!

moja ulubione!

Świetnie dobrane kolory, łatwość aplikacji, ogromna trwałość koloru na powiece - to wszystko sprawia, że są dla mnie cieniami wszechczasów. :)

świetne

Wspaniałe cienie na wszelkie okazje. Doskonały zestaw kolorystyczny, świetna tekstura, super trwałość stawiaja je na samym topie. Bez problemu można uzyskać nimi bardzo delikatny jak i mocny, wybitnie wieczorowy makijaż. I co ważniejsze, bogata paleta kolorów daje duże możliwości w kreowaniu różnych makijaży. <BR>Naprawdę są godne polecenia, mimo dość wysokiej ceny, ponieważ tym razem jakość ją przewyższa.<BR>