Advance Techniques Summer Rescue, Intense Conditioning Treatment (Intensywnie regenerujący balsam do włosów na lato)

Chroni, nawilża i rewitalizuje włosy zniszczone słońcem. Sun Rescue Complex zawiera:
- wzmacniającą włosy keratynę
- filtry UV chroniące włosy przed słońcem
- ekstrakty z morskich roślin odbudowujące włosy i chroniące je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Może być

Balsam jak na balsam do włosów przystało ma dość gęstą konsystencję, więc trzeba uważać z ilością przy nakładaniu bo może obciążać włosy. Wystarczy troszkę aby odżywić nim włosy. Mimo to bardzo niewydajny, bo mała pojemność, ale też cena niewysoka więc to nie problem. Włosy po użyciu przepięknie pachną, zapach utrzymuje się do następnego mycia(myję włosy co 2 dzień). Odżywia je, są sypkie,gładkie.
Używałam go jesienią już długo po lecie więc trudno mi mówić o jego wpływie na włosy w trakcie lata, ale myślę że przy jego konsystencji i właściwościach poradzi sobie z przesuszonymi włosami po lecie, cudu nie będzie jednak bo to nie produkt profesjonalny choć Avon tę serię do włosów tak by chciał traktować i tak ją nazywa. Ale spokojnie można używać, produkt bardzo przyzwoity.

Świetny!

Z wakacji zawsze wracałam ze zniszczonymi włosami - ostre słońce, słona woda. Do tej pory odżywki nawilżające przeciążały moje gęste włosy, powodując ich szybkie przetłuszacznie.
Odżywka z Avonu nie obciąża włosów, nadaje im blask i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Końcówki są zdrowe, skóra głowy nie przetłuszcza się szybciej niż zwykle. Moim zdaniem kosmetyk spełnia wszystkie zapewnienia producenta.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

wakacyjny ratunek! ;-)

juz koncze druga tubke, bo odzywka na prawde fajna. dobrze odzywia wlosy i nawilza po tych wakacyjnych kapielach wodnych i slonecznych, wlosy mniej sie pusza, odzywka wydajna. naprade sympatyczna:-)

Używam tego produktu od:roku?

Avon Mark - relacja

Prawdziwy letni ratunek.

Byłam już zdecydowana obciąc włosy, przynajmniej 10 cm. Tyle właśnie wyglądało jak siano - matowe i szorstkie. Odżywka już po pierwszym użyciu odwiodła mnie od myśli o fryzjerze. Moje włosy znów są miękkie, błyszczące i gładkie-od mycia do mycia, czyli i ochrona przed słońcem i czynnikami zewnętrznymi jest przyzwoita.

Odżywka ma bardzo intensywny zapach, kojarzący mi się z antybiotykiem w sprayu-Bioparoxem. Ale dla tego efektu mogę przecierpiec zapach. Zadziwiająca jest też konsystencja balsamu. Wyciśnięty na rękę toczy się po niej, jakby był substancją stałą. Jednak wbrew pozorom dobrze nakłada się na włosy tak gęstą odżywkę.

Polecam serdecznie!
Edit: zachwycona zapomniałam dodac, że odżywka ta bardzo obciąża włosy, w moim przypadku oznaczało to 2 razy szybsze ich przetłuszczanie się.

Calkiem dobry:)

Jestem zadowolona z balsamu TA, sprawie ze wlosy sa miekkie, jest wydajny, ma przyjemny zapach, ochrony przed sloncem niestety sprawdzic nie moge:P uzywany z szamponem tej samej linii daje niezly efekt. Warto sprobowac :)

Używam tego produktu od:1 miesiac

dobry, ale nie świetny

Mam wielki problem z rozczesywaniem moich kręconych włosów. Ta odżywka ma wieeelki plus za to ze po niej włosy świetnie sie rozczesują:).
Poza tym ma ładny zapach (typowy dla TA).
Włosy też łatwo sie po nim układają :).

Jednak moim zdaniem jest to zwykły balsam- niekoniecznie na lato. Włosy jakie były suche takie są, moze jakoś je chroni, tego nie widać;).

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam 1:)

całkiem dobry

Jak dla mnie ten balsam plus szampon z tej serii, to całkiem udany zestaw.

Odzywka jest gęsta i wydajna. Łatwo się nakłada, trochę gorzej spłukuje więc trzeba poświęcić jej ciut więcej czasu

Włosy dzięki niej rozczesałam bez problemu. Z ułożeniem też nie było żadnych komplikacji.

Plus za niską cenę na promocji.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

obciąża, matowi i wysusza:(

Plusem jest niska cena w promocji 5,90 oraz to, że balsam jest gęsty i nie spływa z włosów.
Podczas nakładania jeszcze byłam zadowolona, ponieważ włosy były gładkie i śliskie pod palcami;). Po spłukaniu, łatwo dają sie rozczesać, ale już widać, że są bardzo obciążone i przyklejone do głowy:(

Po wyschnięciu włosy smętnie wiszą, są ciężkie, ale jednocześnie mam przesuszone po długości, są też bardzo matowe, chociaż wcześniej nie miałam z tym problemu. Dziwny ten balsam, niby gęsty, treściwy, a włosy robią się suche:(

Nie polecam regularnego stosowania, bo zostanie wam siano! Jeśli już to awaryjnie, jak się odżywka skończy;)(jak już ktoś kupił)

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1