Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Shock Waves Massive, Lakier `Murowany Fryz`

Shock Waves Massive, Lakier `Murowany Fryz`

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Ten lakier ujarzmi szczególnie nieposkromione włosy, nie obciążając ich. Super mocny Lakier Murowany Fryz zapewnia maksymalną kontrolę każdej fryzury, jaką tylko stworzysz.
Dzięki specjalnej formule lakier nie skleja włosów i daje się perfekcyjnie wyczesać.
Spryskać lakierem włosy lub wybrane pasma z odległości ok. 20 cm.

Cena 12-17zł / 250ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

bardzo dobry z małym "ale"

faktycznie utrwala bardzo porządnie, wytrzymuje nawet ostrą imprezę całą noc. nie pachnie jakoś odrażająco - lakierowo, ale nie dusząco. szybko zasycha, nie pozostawia żadnego nalotu jednak czasem tworzy efekt hełmu ze sklejonych włosów. ciężko się wyczesuje, ale łatwo spłukuje. mogę polecić z czystym sercem do stroszenia, stawiania kosmyków na baczność, wywijania pasemek etc. na irokeza jednak trzeba wybrać coś mocniejszego. moje "ale" do tego produktu to niestety wysuszanie włosów, kiedy stosowałam go często włosy robiły się matowe, suche i nieciekawe - efekt za to był pierwsza klasa :) polecam dla odpornych i dobrze odżywionych włosów
PS. ostatnio nigdzie go nie mogę znaleźć :(

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Świetne działanie.

Lakier spełnia doskonale swoje zadanie. Po spryskaniu fryzura utrzymuje się cały dzień. Nie wysusza moich włosów. Nie pozostawia nalotu. Łatwo go roczesać bez wyrywania włosów. Zapach przyjemny i nie zanoszę się od kichania i kaszlania podczas jego rozpylania. Jak do tej pory najlepszy jakiego używałam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:4

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

3 +

Lakiery kupuję często i zazwyczaj sięgam na tzw. średnią półkę. Od tego kosmetyku wymagam by podtrzymywał moje nastroszone włosy i by pod koniec dnia nie zwisały smętnie. Poza tym dobrze jest jak nie zostawia żadnego nalotu oraz nie wyrywa włosów z cebulkami podczas rozczesywania. Ten lakier spełnia wszystkie najwazniejsze postawione przezd nim zadania. ponadto, starcza na dość długo, pachnie nienachalnie i nie dławię się podczas rozpylania kosmetyku. Ma wygodne opakowanie, bez zakretki - której dzięki temu nie gubię :)
Jednakże... mam tez zastrzeżenia. Lakier trochę wysusza mi włosy - mimo działań nawilżających widać pogorszenie stanu włosów. Ale pewnie jeszcze do niego wrócę za jakiś czas.

Używam tego produktu od:3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  4
  pochwał

  9,63

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking