Tropic, Body Butter Kakaobutter & Ananas (Masło do ciała z masłem kakaowym i ananasem)

Prawdziwie maślany, doskonale nawilżający i natłuszczający kosmetyk do pielęgnacji ciała zawierający tylko naturalne składniki.
Upojny zapach tropikalnych owoców, któremu użytkowniczka/użytkownik nie może się oprzeć :)

Lepszy niż się spodziewałam.

Produkt zaskoczył mnie i to bardzo! Zasugerowałam się zapachem który jest niesamowity,teraz nie wyobrażam sobie nawilżania skóry bez niego. W PL można go dostać za 45 zł (jest tańszy niż The Body Shop) i do tego o wiele ładniej pachnie. Dla mnie rewelacja

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mogłby być lepszy

stosowałam głownie na wyszuszoną skórę nóg. i muszę przyznać ze odżywia i nawilża pierwszorzędnie! jest gęste (jak to masełko) i wiadomo że nie będzie sie wchłaniało tak łatwo i szybko jak np. mleczko. moim zdaniem to bardzo przyzwoity kosmetyk i pewnie bym do niego wróciła gdyby nie ten obrzydliwy zapach. Jestem w stanie znieść gdy kosmetyk nie pachnie fiołkami jeśli tylko dobrze działa ale tutaj poległam. Zużyć - zużyłam. Jakościowo bdb kosmetyk ale nie zniosę tego zapachu ani jednego dnia dłużej!
p.s. jakby ktoś chciał wypróbować to polecam wersję orientalna - pachnie równie intensywnie ale o wiele przyjemniej ;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

gdyby nie ta lepkosc

Powiem tak:ja tego masla juz nie kupie,poniewaz,pomimo jego niewatpliwych zalet,tzn.:dobre nawilzanie,fajna konsystencja,zapach w miare ladny,chociaz ja czuje bardzo ananasa,niestety nie wchlania sie szybko.Dla mnie to powazna wada,bo nie lubie sie przyklejac do ubrania i mimo sporego czasu wyczekiwania, pozostawia wyrazna warstewke,ktora mnie denerwuje i chociaz smaruje,smaruje to ona nie znika. Po zastosowaniu Garniera nie mam tego uczucia,kilka minut i nawilzona,acz nie lepka skora. Jesli ktos lubi takie kleiste specyfiki polecam sprobowac,bo fajny kosmetyk, ja wole Garniera ;)

Używam tego produktu od:pere tygodni
Ilość zużytych opakowań:pol

depilacja opóźnianie porostu włosów

działanie super

Rewelacyjnie natłuszcza i nawilża. Skóra jest po nim gładka, odżywiona, bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, efekt jest długotrwały. Konsystencję ma spoistą, ale smarowalność całkiem OK. Masełko topi się pod wpływem ciepła i łatwo się aplikuje.
Gwiazdkę mu ujęłam za zapach, wg mnie zbyt mocny i na nieszczęście na mojej skórze pachnący cały dzień i to intensywnie. Nie mam nic przeciwko zapachowi masła kakaowego, wręcz go uwielbiam, ale te owoce mnie troszkę zniechęcają. Zapach jest bardzo intensywny, kłóci się z perfumami, więc na dzień masełkiem się nie smaruję.
Ogólnie bardzo fajne masełko, wydajne, o dobrych właściwościach pielęgnacyjnych, aczkolwiek osoby przyzwyczajane do dyskretniej pachnących kosmetyków mogą się poczuć nieco przytłoczone zapachem.

Używam tego produktu od: używałam w zimie, przez około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

maslo roslinne

Swietny kosmetyk dla suchoskorych - geste, zbite, tluste maslo, ktore topi sie na skorze przyjemnie ja natluszczajac i nawilzajac. Dalo rade moim przesuszonym lokciom i stopom, z ktorymi nie moze poradzic sobie krem Scholla z mocznikiem! Przyjemnie wykonuje sie nim masaz ciala, trzeba sie dobrze naugniatac - jednak przy koniecznym pospiechu, najlepiej rozgrac porcje najpierw w dloniach, potem wsmarowac w siebie .
Zapach - oszalamiajacy! - tak by pachnialo kokosowo-ananasowe maslo, gdyby je produkowano! Zapach nie zostaje dlugo na skorze po aplikacji kosmetyku, za to skora pozostaje wzorowo nawilzona i elastyczna nawet na dzien po zastosowaniu!
Ze wzgledu na konsystencje i tlustosc raczej nadaje sie na chlodniejsza pore roku - probowalam posmarowac nim twarz ale mialam wrazenie, ze sie pod nim dusze, mimo, ze pieknie rozprostowal zmarszczke (widocznie z przesuszenia) na czole.
Pudeleczko zawiera malutka szpatulke - producent pomyslal o wyposazeniu maselniczki rowniez w nozyk do krojenia zawartosci ;)