Maybelline, Wet Shine Diamonds Liquid (Błyszczyk do ust)

Maybelline, Wet Shine Diamonds Liquid (Błyszczyk do ust)

Jedyny błyszczyk, który jednocześnie nadaje ustom lustrzany połysk i blask migoczących diamentów Zapewnia intensywny kolor, a dzięki zawartości delikatnych olejków pozostawia na ustach połysk i zapewnia im doskonałe nawilżenia.
Lekka konsystencja nie skleja ust i gwarantuje długotrwały komfort. Rezultat - usta błyszczące jak diamenty, mieniące się jak zwilżoną wodą, miękkie i nawilżone.
W Polsce dostępna jedynie na Allegro.

mógł być

Był to jeden z moich pierwszych błyszczyków do ust. Zużyłam kilka opakowań. Duża gama kolorów, wydajność, niska cena bardzo mnie zachęcały do zakupu. Rzeczywiście pamiętam, że dawały bardzo ładny efekt - piękną taflę. Właśnie to mi się w nich podobało. Sklejał usta, ale mogłam mu to wybaczyć. Podobnie jak i kiepską trwałość. Wiadomo - błyszczyk. Nie kupię ponownie, bo już są wycofane, a nawet gdyby był, to bym nie kupiła.

Używam tego produktu od: kiedyś wiele opakowań
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cudeńko

Uwielbiam go.
Usta pięknie się błyszczą, nie kleją się.
Uwielbiam go stosować. Usteczka mają piękny połysk.
Kupie go z pewnoscią jeszcze nie raz.
Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetny.

Kupiłam go jakieś dwa tygodnie, normalnie w sklepie w moim mieście. Mimo, że mam pełno błyszczyków Maybelline z innej serii, nie mogłam oprzeć się odcieniowi Spoiled in Rubies. Intensywny, ciemny róż pięknie lśni na ustach, połyskujące drobinki nadają mu subtelnego blasku. Stosuję go na szminkę w podobnym odcieniu lub samodzielnie. Nie jest zbyt trwały, ale to błyszczykowa przypadłość, która nie może zaważyć na mojej ocenie. Uwielbiam ten efekt seksownej mokrej tafli na ustach :).

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

depilacja ciąża

Super

Mam odcienie 20 i 80, czyli beżowo-rózowo-naturalne. Dość mocno się błyszczą, więc raczej nie na każdą okazję ;) ale wystarczy niewielka ilość i usta wyglądają świetnie :) Delikatny, nie wysusza ust, można go poprawiać bez lusterka, dość długo utrzymuje się na ustach 3-4 h (bez posiłku,picia, etc), używam samego, ale też na szminki i kredki do ust w rozmaitych kolorach i zawsze byłam zadowolona. Super!

Używam tego produktu od: 1 rok

Zwykły błyszczyk

Nie podzielam zachwytów nad tym błyszczykiem. Według mnie jest to zwykły kosmetyk, ani bardziej trwały od innych, ani bardziej wydajny. Kolor owszem piękny i daje fajny efekt (mam kolor Fairy Pink), ale denerwuje mnie to,że już po 5 min od aplikacji te drobinki mam na całej twarzy!!!
Nie znam sposobu na zatrzymanie ich tylko na ustach ;)
Znika tak samo szybko jak inne błyszczyki. Aha, no i trochę wysusza usta, ale to przypadłość 80% błyszczyków chybaUżywam tego produktu od:2 mcy

skąd te zachwyty?:/

Owszem, nie jest to zły błyszczyk, ale czytając opinie wizażanek niżej zastanawiam się czy przypadkiem nie trafiłam na jakiś bubel. Mój błyszczyk straszliwie się kleił i wywaliłam go po jakimś czasie, bo wyglądał brzydko na ustach. Zgodzę się co do bardzo ładnego efektu zaraz po nałożeniu, nawet bardzo pięknego, prawie jak z reklamy ale za to klejenie został zdyskwalifikowany.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:niecały 1

sexi i cool

mój ulubiony błyszczyk, kupuję go już od roku i na pewno z niego nie zrezygnuje. w swojej kosmetyczce mam wiele różnych błyszczyków, ale do tego zawsze wracam. wygląda ślicznie, pięknie sie błyszczy i powiększa usta... jest kuszący i sexi. aha świetnie smakuje ;) mogę go polecić w 100% Używam tego produktu od: niecały rok

P.S. side85 przede wszystkim żeby usta się nie kleiły (no i żeby nie mieć "odbitki" na zębach należy usunąć nadmiar błyszczyka usunąć. jak tego nie zrobisz to każdy będzie Ci sie kleił ;)

Jest OK.

Kosmetyk całkiem poręczny, gdyby nie 1 wada - mam go jeszcze sporo , ale nie moge sie do niego dostać pędzelkiem. Kolory przyjemne, ładnie połyskujące drobinki.Wszystko ok, Zapłaciłam 19,90. :]
Więcej jednak go nie kupię, bo szukam trwalszego.
Zapach przyjemny.

Używam tego produktu od:długo...

świetny

Kupiłam na allegro więc cena się nie zgadza , kolor nr:60 (sparkling sand)

Błyszczyk ma konsystencję trochę "płynnej" szminki, jest dość gęsty ale nie klejący , taki miękki, nie ma uczucia obciążenia ust.
nie czuć również drobinek! Na ustach nie pozostaje "brokat" a efekt rozświetlenia jest !! :)
Po nałożeniu na usta niewielkiej warstwy -kolor jest wpół-transparentny i usta lekko migoczą- odpowiednio na zajęcia czy pracy, po nałożeniu troszkę większej warstwy efekt "lustra" jest bardziej wyraźny jak i kolor.. Idealny wręcz efekt na "wyjścia" -na pewno takie usta zwrócą uwagę ;) Wypróbowałam .
Praktycznie błyszczyk ten nie ma wad do których mogłabym się przyczepić oprócz takich że: można go kupić tylko przez allegro i ... szybko sie zużywa :(

Używam tego produktu od: 1miesiaca