Delia, Good Foot, Ziołowa sól do kąpieli stóp

Delia, Good Foot, Ziołowa sól do kąpieli stóp

Ziołowa sól do kąpieli relaksuje, przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym nogom, skutecznie usuwa zgrubienia i martwe komórki naskórka. Dodatkowo pielęgnuje, zmiękcza i wygładza skórę poprawiając jej ogólny wygląd.
Dzięki zawartości Proactive Mint Complex z ekstraktem z dzikiej wodnej mięty i wyselekcjonowanych mikro-i makroelementów, sól chroni skórę przed pękaniem i powstawaniem odcisków, reguluje florę bakteryjną na stopach oraz zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Dodatkowo zawarta alantoina zmiękcza i wygładza zrogowaciały naskórek.
Mineralna kąpiel z solą o wyjątkowo świeżym zapachu wpływa korzystnie i relaksująco na system nerwowy usuwając skutki zmęczenia.
Zawarte w soli środki myjące nie wymagają stosowania mydła. Pozostawia stopy wyjątkowo gładkie, miękkie i aksamitne w dotyku.

Cena: 6zł / 570g

Produkt przeznaczony stopom.

Nie bardzo lubię zajmować się swoimi stopami. A jeśli już robię to szybko bez zbędnego pitolenia się. Sól do stóp jest bardzo fajnym wynalazkiem, dla osób takich jak ja, czyli lekko, powtarzam , lekko leniwych ale też i zmęczonych.

+ przyjemny świeży, lekko ziołowy zapach
+ dobrze się rozpuszcza
+ nadaje wodzie miękkość, tworzy na jej powierzchni jakby delikatnie tłustą powłoczkę
+ przyjemnie relaksuje stopy, ciało i umysł
+ zmiekkcza je, rozgrzewa
+ pomaga walczyć z nadpotliwością i dolegliwością zimnych nóżek
+ fajna przy przeziębieniach, łagodzi dolegliwości
+ rozluźnia nogi i przygotowuje stopy do dalszych działań, np. pielęgnacyjnych

+/- barwi wodę na zielono

- dostępność
- niska wydajność

całkiem niezła

Kupiłam tą sól na promocji razem z innymi produktami Delii GoodFoot.
Z tej soli jestem całkiem zadowolona.

Plusy:
-barwi wodę na ładny zielony kolor
-rozpuszcza się całkowicie
-cena
-duże opakownie
-zmiękcza i przygotowuje stopy do dalszych zabiegów
-ładny i bardzo intensywny zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Absolutnie nie!

Kupiłam sól z czystej sympatii do serum z tej samej serii jednak bardzo się rozczarowałam...

Zalety:
- cena
- gramatura
- wygodne pudełko
wydajna
nie uczula

Wady:
- duszący zapach
- nie roztapia się w 100%
- posiada zielone "gluty", które przyklejają się do stóp i naczynia z wodą i są trudne do usunięcia
- nie zauważyłam działania na stopach

Podsumowująć: lepsza o wiele jest sól z popularnego dyskontu niby do kąpieli niż ta przeznaczona tylko do stóp.

Używam tego produktu od: lato 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 w bólach

WŁOSY lokówka objętość

dobry wybór

podoba mi się niska cena oraz działanie zmiękczające i wygładzające , dobrze przygotowuje do kolejnych czyności pielęgnacyjnych
jedyny minus to zapach

Rewelacja!

Jak do tej pory to najlepsza sól do stóp jakiej zdarzyło mi się używać. Mam bardzo wrażliwą skórę i non stop mam jakieś odciski, tymczasem kąpiel w tym kosmetyku od razu pomaga, podeszwy mniej pieką, bąble szybciej znikają, naprawdę! Jak tylko czuję, że bolą mnie stopy, od razu moczę je w tej soli. Zapach jest bardzo przyjemny, a produkt wystarcza na długo, mimo iż stosuję go często, szczególnie latem, nawet kilka razy w tygodniu. Cena też jest ok, więc polecam.
1 opakowanie wystarcza mi na całe lato

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

bardzo średni

cena jest zachęcająca, jednak sam produkt nie spełnił moich oczekiwań. stopy są oczywiście miękkie, ale równie dobrze mogłabym je moczyć w zwykłej soli spożywczej.
bardzo średnia, napewno nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: 2 miesięcy i całe szczęście już sie kończy
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

nie spełnia moich oczekiwań

Lubię relaksujące moczenie stóp w wodzie z solą, które daje ulgę i odświeżenie po całym dniu. Delikatne zmiękczenie naskórka, uczucie lekkość i przyjemność stosowania.

Niestety Delia nie daje mi tego, na czym mi zależy.

Uczucie odświeżenia w jej przypadku porównywałabym do mocznenia stóp w samej wodzie. Gdzie wcześniej stosowana przeze mnie sól Nivelazione dawała niesamowitą świeżość, ulgę i delikatne schłodzenie.

Jeśli chodzi o zmiękczenie naskórka, tutaj chyba większa zasługa wody, niż samej soli.

Rozczarował mnie ten produkt, oczekiwałam czegoś więcej.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo ją lubimy;-)

Kupiłyśmy z mamą na próbę jedno opakowanie w ross i niedawno dokupiłyśmy drugie

+ cudowny zapach - taki ziołowo leśny
+ fantastyczny shrekowy kolor
+ cena bardzo fajna ( około chyba 8-9zł)
+ brak dozowniczka nie jest dla mnie problemem , wsypuje jedną nakrętkę i jest super;-)
+ polska firma + dostępność
+ działanie na duży plus , bardzo pomaga z zdarciu naskórka a nawet dla samego relaksu
+ ja z mamą jesteśmy bardzo zadowolone z efektów;-)

Więc polecam,
minusów nie widzę bo za ta cenę dostaje dobry produkt

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Zielona alternatywa:)

Sól do stóp, bardzo ważny kosmetyk, o którym czasem zapominam. Tak się składa, że pedicure robię dosyć często, natomiast maluję paznokcie u stóp co dwa tygodnie. Soli używam podczas kompletnego zabiegu pedicure oraz kiedy wracam do domu i mam zmęczone stopy. Sól zawsze działa.

Ta sól jest zielona, pachnie delikatnie lasem i nie przepadam za tym zapachem, niestety. Na jedną kąpiel stóp wystarczy ilość odpowiadająca dwu powiedzmy sobie łyżkom kuchennym. Ta sól nie posiada miarki- łyżki- dozowniczka, to kolejny minus, oprócz zapachu.

Czas działania tej soli- około 15-20 minut. Wtedy, po osuszeniu stóp, można przystąpić do wykonania pedicure. Dla mnie ta sól jest optymalna, ale wolałabym, żeby ładniej pachniała.

Porównam ją do soli firmy Flos Lek, no więc każda sól z Flos Leku jest o wiele, wiele, wiele lepsza od soli Delia, ale też cena jest inna. Sól Plos Leku dwa razy droższa. Stopy ogólnie po każdej soli są ładniejsze i miękkie, wielkiej filozofii tu nie ma, ale zapach soli Flos Lek wygrywa.

Ogólnie polecam zawsze sól do moczenia stóp, to bardzo pomaga w utrzymaniu ich zdrowia i urody;)

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo przyjemna:)

Bardzo przyjemna sól do pielęgnacji i kąpieli stóp.
Plusy:
-delikatny zapach
-barwi wodę na zielono;)
-nawilża
-oczyszcza
***zmiękcza
-relaksuje
-dostępność (Rossmann!)
-cena
-pojemność

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Świetna!

To najlepsza sól do kąpieli stóp jaką miałam. Sprawdza się idealnie jeśli chcemy się po prostu zrelaksowac, ale jest też świetna jeżeli mamy ochotę wykonac domowy pedicure. Moje piety potrzebują częstego "zdzierania" i ta sól jest do tego idealna. Wystarczy 10 minut kąpieli i pumeks a moje stopy są jak nowe. Używam jej cały rok, nie tylko w okresie letnim i nigdy mnie nie zawiodła.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Średnia

To była pierwsza moja sól do stóp, więc nie mam porównania do innych, jednakże nie byłam z niej zadowolona przez co męczyłam jedno opakowanie cały rok! Już sam zapach mi nie przypadł do gustu- jest odrobinę duszący i ziołowy. Nie zauważyłam też działania na moje stopy. Za to mój ojciec tak- po jednorazowym użyciu soli opuchnęły mu stopy. Kosmetyk jest tani, ale nie warto wydawać na niego pieniedzy. Wierzę, że są lepsze sole w tej cenie.