Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Innova, Regenerująca maseczka odżywiająca kolor włosów do czerwieni

Innova, Regenerująca maseczka odżywiająca kolor włosów do czerwieni

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 2 ml
Cena 2,60 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Delia Innova adresowana jest do kobiet o włosach w odcieniach czerwieni naturalnych i farbowanych: od miedzi do ciemnego burgundu. Maseczka zawiera proteiny jedwabiu oraz starannie dobrane do ochrony włosów czerwonych ekstrakty z płatków róży i żurawiny.

Cena: 2,60zł / 2x20ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

całkiem przyzwoicie

lubię kupić tą maseczkę od czasu do czasu, nie jest ona jednak żadną inwestycją w włosy, jest to po prostu przyzwoita porcja silikonu, na którą można sobie pozwolić od czasu do czasu. Cena zachęca, można ją dostać w urodzie praktycznie zawsze. przed jakimś wyjściem, imprezą jest idealna. Włosy są lśniące i gładkie. kolor jakby odżywiony.

Moim zdaniem jeśli traktować ją jako odzywkę awaryjną spełnia się idealnie. nie jest to jednak nic specjalnego, silikony mogą siać spustoszenie u niektórych dziewczyn i może obciążać, bo jest dość ciężka.
dodatkowo zapach i kolor są niesamowite : D

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

można spróbować

Skusiła mnie obietnica ożywienia koloru, jako że z moich włosów rudość szybko znika. Niestety ta maseczka za bardzo mi się nie przysłużyła, bo może kolor coś tam pogłębiła, ale i na krótko i sprawiając tym samym, że włosy stały się lekko przesuszone :(

Także coś za coś. Ale jak mam mieć ledwie pogłębiony kolor i niemiłe w dotyku włosy, to wolę już mieć lekko wypłowiały kolor. Może przy dłuższym, regularnym stosowaniu efekty byłyby lepsze, ale w trosce o moje włosy wolę nie ryzykować i na tym jednym opakowaniu raczej poprzestanę.

Sama maseczka jest przyjemna w użyciu, ładnie żurawinowo-różano pachnie, ma pomidorowy kolor i barwi wodę na czerwono. Z włosów nie skapuje, prysznica nie brudzi, więc kłopotów wielkich nie sprawia. Ale też nie zachwyca.

Włosów zbytnio nie odżywia, nie wygładza, nie ułatwia rozczesywania, więc poza lekkim pogłębieniem koloru i ładnym zapachem ciężko doszukać się innych zalet.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno, poszło na 2 razy

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  366
  recenzji

  4
  pochwał

  9,85

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking