Odżywka na bazie wyciągu z granatu

Odżywka na bazie wyciągu z granatu

Odżywka w sprayu, do stosowania zarówno po myciu włosów (ułatwia rozczesywanie) jak i na sucho (wygładza i delikatnie nabłyszcza). Przywraca włosom witalność, odbudowuje ich strukturę, efekt widoczny już po jednokrotnym użyciu. Do włosów farbowanych. Dwufazowa, bez spłukiwania. Zawiera filtr UV.

Cena: ok. 30zł / 100ml

bez rewelacji

Dla mnie taka odżywka jest taka sobie. Nie zauważyłam jakiejś drastycznej poprawy kondycji moich włosów. Minusem ( przynajmniej dla mnie jest jej zapach). Plusem dałabym za bardzo praktyczny atomizer i za wydajność.

Używam tego produktu od: rok

ok

ok i nic poza tym. srednio nawilza wlosy, ktore po umyciu sa w miare ladne, lekko blyszczace, jednak szalu tu nie ma. moze i zachowuje kolor na dluzej, jednak mi na tym nie zalezy. wole by moje wlosy wygladaly zdrowo, pieknie, byly jak tafla blyszczacej wody, granat mi tego nie daje. nie zauwazylam poprawy stanu wlosow. lepszy jest tej samej firmy produkt, ale z olejkiem z norek.

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Mokry pies

Po potraktowaniu prostownicą - śmierdzą mi włosy
Po potraktowaniu lokówką - śmierdzą
Po wyjściu na lekką mżawkę śmierdzą
Niby ma filtr i za to dodaję gwiazdkę. Niczego poza smrodkiem, który zauważyłam zarówno ja i moje otoczenie nie stwierdziłam podczas używania tej odżywki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

depilacja zalety

rewelacja

dla mnie jest to zdecydowanie KWC. Zadna odzywka do tej pory nie potrafila tak szybko i skutecznie przywrócić moim włosom blasku. Mam włosy kręcone, z natury suche i dodatkowo przesuszane czestym farbowaniem. Dzięki tej odzywce wciąż pozostają w swietnej kondycji. Nie jest to moze najtańszy produkt, ale polecam bo jest wart swej ceny.
Odżywke stosuje na mokre włosy, tuż po myciu, co ułatwia rozczesywanie. Czesto też spryskuje nią włosy w ciągu dnia, żeby poprawić wygląd fryzury i nadać włosom połysk.

Na koniec dodam jeszcze, że równie skuteczne są balsamy do spłukiwania Klorane - wybór zależy od upodobań (o: