Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Athena's, Coconut, Soothing Body Milk (Łagodzące i nawilżające mleczko do ciała kokosowe)

Athena's, Coconut, Soothing Body Milk (Łagodzące i nawilżające mleczko do ciała kokosowe)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 14,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mleczko do ciała o lekkiej, nietłustej konsystencji. Wchłania sie bardzo szybko, pozostawiając wyraźnie nawilżoną, odzywioną i wygładzoną skórę. Zapach kokosa uprzyjemnia jego stosowanie. Nie testowany na zwierzętach, produkowany na bazie naturalnych substancji roślinnych.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

przyjemne

Mleczko kupiłam na allegro, ale występuje też w niektórych mydlarniach. Mam opakowanie brązowo-żółte, widziałam natomiast zdjęcia buteleczek białych z rysunkiem kokosa, nota bene - ładniejszych ;) Ale mleczko takie samo...
Raczej tanie, choć wydajnościa nie grzeszy. A może tak je lubię, że mi szybko schodzi...? Buteleczka ma wygodna pompkę, dzięki czemu możemy sobie kosmetyk dozować. Gęstośc idealna - raczej smietana, nie mleko, nie ścieka po palcach, ale tez nie ma obawy, ze będzie zalegało na dnie.
Zapach bardzo przyjemny, dośc intensywny, naturalnie kokosowy. Na skórze przycicha do łagodnej, kokosowe słodyczy.
Tak, jak obiecuje producent - szybko i bezproblemowo sie wchłania. Nie klei sie, nie natłuszcza, a jednocześnie bardzo dobrze pielęgnuje skórę! To ewenement w powodzi tych wszystkich jadalnych, apetycznych kosmetyków,które są jednoczesnie tylko gadżetami...To dośc niepozorne mleczko - nawilża moja skóre praktycznie na cały dzień! Balsamowałam sie rano - teraz, po 13 godzinach - moja skóra nadal nie jest wysuszona...Jako fanka wszelakich kremów, masełek, mazideł - muszę uchylic czapki przed producentem...
Być może dla skóry przesuszonej - będzie za słabe, jak wspomniałam - nawilża, nie natłuszcza. Ja jednak jesten naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  86
  recenzji

  52
  pochwał

  8,45

 3. 3

  0
  produktów

  65
  recenzji

  56
  pochwał

  7,07

Zobacz cały ranking