Sensations Naturalna Objętość, Szampon do włosów normalnych `Piwonia i czarna porzeczka`

Serce szamponu Timotei to niezwykłe połączenie delikatnej piwonii i czarnej porzeczki nadających uczucie objętości Twoim włosom. Dzięki kwiatowemu zapachowi szamponu i jego lekkiej konsystencji, poczujesz się dopieszczona. Dodaj naturalnej objętości Twoim włosom.

Przyjemniak:)

Ładnie pachnie,

delikatny,

nie obciąża ale i nie nadaje mega objętości...,

nie wysusza,

skóra głowy nie swędzi.

Dla mnie bardzo dobry:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka op.

Przyjemny :)

Szampon używa się z przyjemnością :). Pięknie pachnie! Włosy są po nim miękkie, łatwo się rozczesują (używałam razem z odżywką) no i oczywiście pachną...
Ale niestety nie zauważyłam obiecywanego efektu objętości... :( a szkoda. Pewnie dlatego raczej go już nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam ze 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

piękny zapach

Szampon kupiłam z chęci odmiany. Mam włosy przetłuszczające się i przeważnie używam szamponów do nich przeznaczonych, ale w sklepie zauroczył mnie zapach Timotei i postanowiłam go wypróbować. Okazało się, że już po jednym dniu włosy są jak posklejane strąki, w dodatku bez obiecywanej objętości. Myślałam, ze może źle wypłukałam szampon, ale za każdym razem było tak samo. Być może nie jest to po prostu szampon do moich włosów, ale używałam już różnych, także tych bardzo delikatnych dla dzieci i żaden tak nie "oblepiał" włosów. Szkoda, bo ślicznie pachnie i jest baaardzo wydajny. Zużyłam go w końcu jako żel pod prysznic ;)

Używam tego produktu od: rok temu

Manicure z chmurkami

wydaje się być sympatyczny

niczym mnie właściwie nie zachwycił, włosy może ciut bardziej puszyste, na pewno lepiej się układają i ładnie pachną. niepokoi mnie jednak pojawiająca się po szamponie skłonność do łupieżu :-@, nie mniej jednak jestem w fazie testów, więc zobaczę co będzie działo się dalej.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: większa połowa opakowania

Delikatny jak na codzien

Włosy myję codziennie i do Timoteia mam zaufanie :) Fajne, wygodne opakowanie, ładnie oczyszcza i nawilża, piękny zapach :) Naprawdę warto kupic i samemu przetestowac :)

Ilość zużytych opakowań: a z 10? 15?

Dla mnie bomba.

Uzywałam go jakies dwa lata temu i to przez długi okres, bo jakies pół roku. A to chyba wystarcza, zeby nic więcej nie mowic ;p No ale: włosy są (tzn były) po nim bardzo długo świeże, lekkie, delikatnie błyszczące i subtelnie pachniały. Cena i wydajność w porządku. Kiedyś to był mój ukochany szampon, przywołuje tyle wspomnien... Ale teraz wolę ziołowe ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 7, 8 (?)

Zwykły szampon

Dobrze myje i odświeża włosy. Nic poza tym. Nie nadaje żadnej objętości, włosy pozstają płaskie i bez wyrazu. Świetnie się pieni, jest bardzo gęsty. Zapach średni, nic specjalnego. Nie wysusza skóry głowy.

bardzo udany

Używałam w komplecie z odżywką z serii. Przede wszystkim chcę pochwalić ten szampon za zapach - nie miałabym nic przeciwko takim perfumom. W działaniu też jest bardzo dobry - włosy po umyciu nabierają objętości, są bardziej podatne na układanie. Szampon nie przesusza, ani nie obciąża włosów. Jest bardziej wydajny niż odżywka z serii. Spłukuje się bez problemów. Może jeszcze kiedyś kupię ponownie.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

średni

Kupiłam dla zapachu-porzeczk i piwonia,mmm. Jak każdy Timotei pięknie pachnie i dobrze sie pieni. Działa (lub nie) średnio-nie zauważyłam żadnego efektu:) Miło sie go używa ale to by było na tyle, tylko dla zdrowych włosów.

Używam tego produktu od:2 tygodni

całkiem OK

Kolejny fajny szampon Timotei. Bardzo przyjemnie pachnie, ma gęstą konsystencję - wystarczy niewielka porcja szamponu by dobrze umyć włosy. Dobrze się pieni. Włosy po myciu są miękkie, łatwo się rozczesują i nie puszą się, co w moim przypadku jest rzadkością. Szampon musi mieć widocznie jakieś właściwości nawilżające.
Mimo, iż mam wrażenie, że szampon ciężko wypłukuje się z włosów, to jednak nie obciąża ich - nie zauważyłam ani że się szybciej przetłuszczają, ani że są oklapnięte.
Co do powiększenia objętości włosów to raczej nie ma jakiegoś widocznego efektu. Ale też jeszcze nie spotkałam się z szamponem, który by tej objętości faktycznie widocznie dodawał. Wydaje mi się, że bez pianki czy sprayów do stylizacji ani rusz.
Daję gwiazdki, bo szampon nie jest jakiś rewelacyjny, raczej dość przeciętny ale z przewagą na plus :)
Raczej ponownie nie kupię, bo za bardzo lubię testować szampony :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Średniak

To jeden z tych produktów, które można stosować lub nie i efekt będzie ten sam, żadnych choćby małych cieni szansy na objętość. Niby producent na butelce nie zapewnia spektakularnych zmian, ale można by było wogóle nie używać bo i po co? Zapach ładny tak na pierwsze 20 min ;). Używam, bo szkoda wyrzucić - w końcu nie pomaga, ale też nie szkodzi.

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przeciętny

Kupiłam w duecie z odżywką, skuszona niską ceną w Realu. Szampon okazał się do bólu przeciętny. Ma jasnofioletowy kolorek, dość gęstą konsystencję, ładny kwiatowy zapach. Dobrze się pieni podczas mycia, niestety bardzo plącze włosy, zatem nie wyobrażam używać go bez odżywki. Niestety mimo obietnic producenta objętości w ogóle nie dodaje. Włosy po umyciu są gładkie, lsniące, przyjemne w dotyku, niestety już na drugi dzień robią wrażenie nieświezych, jakby oblepionych i aż się proszą o kolejne mycie ( nie mam włosów skłonnych do przetłuszczania, nie miałam tak po żadnym szamponie). Więcej raczej go nie kupię:(

Używam tego produktu od:miesiąca