Clairol, Herbal Essences, Pełna Równowaga, Szampon do włosów normalnych lub przetłuszczających się z lilią wodną i morskimi minerałami

Pomóż przywrócić równawagę nawilżenia Towim włosom dzięki formule `Pełna Równowaga`. Zanurz się w oceanie rozkoszy, dzięki aromatycznemu zapachowi. Szampon delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy od cebulek aż po same końce. Włosy są gładkie i miękkie w dotyku.

najlepszy ever

To był mój szamponowy hit wszechczasów. Po tym jak go wycofano nigdy nie udało mi się znaleźć czegoś równie doskonałego. Włosy były po nim nawilżone, sprężyste, błyszczące i PRZEPIĘKNIE pachniały. Lepiej niż większość perfum. Wiele razy znajomi pytali mnie, co to za zapach. Nie mogę przeboleć, że już nie jest dostępny :(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

szkoda, że wycofany

To był naprawdę świetny szampon.
Jeden z niewielu po którym przetłuszczające się włosy mniej się przetłuszczały.
Miał ładny zapach i fajną żelową konsystencję.
Włosy wyglądały po nim lepiej niż po użyciu większości kiedyś stosowanych przeze mnie szamponów.

Kupiłabym go ponownie gdyby znów była taka możliwość.

Używam tego produktu od: używałam jeszcze chyba z rok temu
Ilość zużytych opakowań: hmmm pewno kilka

bardzo dobry

Dobrze oczyszcza, nie wysusza, wlosy sa bardzo ladne po uzyciu. Zapach taki jak w starcyh herbalach- intensywny i trwaly. Niestety nie mozna spotkac ich (starych herbali) teraz w sklepach a szkoda bo nowe serie nie przypadly mi do gustu...

Używalam tego produktu : kilka tyg

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Jeden z ulubionych

To jeden z niewielu szamponów, do których wracam jak bumerang :ehem:
Pięknie pachnie (może ten zapach najbardziej mnie przyciąga :D ), ma rewelacyjną gęsto-żelową konsystencję, dzięki której jest bardzo wydajny.
Świetnie oczyszcza włosy, nie plącze, sprawia że są sypkie i miękkie. Może nie nawilża jakoś specjalnie, ale do tych celów używam odzywek i masek. :) Co do redukcji przetłuszczania, to wydłuża świeżość moich włosów mniej więcej o pól dnia-dzień(co przy codziennym myciu jest niezłym wynikiem) :ehem:
Polecam, bo jest to szampon, który spełnia obietnice producenta, a przy tym jest wygodny i przyjemny w użyciu. :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ok 3-4

jest super

Bardzo ładnie pachnie, dobrze sie pieni, szybko spłukuje, bardzo fajnie oczyszcza włosy i skore głowy. Na dodatek włosy po myciu sa bardzo miękkie, nawilżone, błyszczące i świetnie sie układają. Używam z odzywka gładkie i lsniace i moje włosy wyglądają naprawdę super.

Używam tego produktu od: 3mies.

Jeden z lepszych

Kupiłam ten szampon zupełnie przypadkowo, mam włosy gęste, kręcone i przetłuszczające się. Jest rewelacyjny!Moje włosy są naprawdę długo świeże, ale nie suche,miękkie sypkie,lśniące i nie przetłuszczają się szybko mimo że używam mocnych odżywek.Próbowałam naprawdę wielu szamponów i chyba w końcu trafiłam na swój. Szczerze polecam.
Edycja:Niestety już nie do kupienia w sklepach @&^%$#!

****

idealny do włosów gęstych i grubych - świetnie oczyszcza skórę a przy tym nawilża, wygładza włosy, są lekkie i sypkie. Bardzo relaksujący zapach, ładna butelka, konsystencja w sam raz. Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Warto

Dobrze się pieni i odświeża.
Ładnie pachnie.
Włosy są czyste przez cały dzień.
Warto przy nim zostać na dłużej.
Stosowałam bez odżywki.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

lubię :)

Moje wlosy sprawiają mi ogromny problem, bo:
* lekko się przetłuszczają,
* wypadają,
* w dodatku są suche i zniszczone na końcach.

Szampon zapewnia równowagę włosom przetłuszczającycm się, ale nie nadaje sie do włosów suchych, bo mam wrażenie, że wysusza. Teraz go używam, ale chyba zdecyduję się na kupno innego, albo zdecyduję się połączyć go z odzywką z tej samej serii...

Ilość zużytych opakowań: 1,5

super, lecz nie dla mnie

Do zakupienia tego szamponu skusił mnie ten powalający zapach...
No cóż, włosy po umyciu rzeczywiście wyglądały i pachniały cudnie, jednak okazało się że ten produkt mnie uczula:( głowa swędzi, na skroniach wyskakują syfki i do tego wszystkiego łupież:( przypuszczam, że to przez duże stężenie SLS... Gdyby nie to uczulenie, z chęcią używałabym szampon, chociażby ze względu na boski zapach... Jednak jestem dobrej myśli, że innym wizażankom będzie odpowiadał ten produkt:)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań: około 1/10 jednego :)

dobry

Uwielbiałam ten szampon, ma super konsystencję, przepiękny zapach, cenę przyzwoitą. włosy po umyciu były swieże, lekkie, dobrze się układały, nie było problemów z rozczesaniem. Nietety, okazało się że wywoływał u mnie swedzenie głowy i po pewnym czasie zaczęło mi wypadać więcej włosów. Zmieniłam szampon i swędzenie nie wróciło, wypadanie w normie. Polecam i tak, ja mam po prostu wrażliwą skórę.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:4-5

Mój Ulubiony :)

Mam problem z moimi włosami, bo się nadmiernie przetłuszczają i jest to jedyny szampon który sprawia że moje włosy są cały dzień świeże i pięknie pachną :)
Zalety:
+ piękny zapach, który kojarzy mi się z wakacjami
+ włosy po nim są po prostu piękne :)
+ nie powoduje (u mnie przynajmniej) łupieżu
+ idealny do codziennego stosowania
Wady:
- jak dla mnie brak

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:3-4