Herbal Essences, Głębia odżywienia i blasku, Szampon do włosów suchych lub zniszczonych z hawajskim hibiskusem i kokosem

Przywróć blask Twoim włosom dzięki formule `Głębia odżywienia i blasku`. Zanurz sie w oceanie rozkoszy. Szampon z wyciągami z roślinności Południowego Pacyfiku nawilży Twoje włosy i sprawi, że poczujesz się jak nowonarodzona. Szampon nawilż,a odżywia i wygładza oraz intensywnie dba o Twoje włosy i chroni je przed zniszczeniami.

Tylko zapach i kolor

Tak jak w tytule.
Skusił mnie świetny zapach tego szamponu (jak i innych herbala) i kolor (śliczny niebieski- ach, wzrokowcy) oraz oczywiście obietnica zniewalającego odżywienia, nawilżenia i blasku.
Niestety te ostatnie kwestie nie są w ogóle spełnione przez producenta.
Włosy nie są ani trochę nawilżone, są wręcz suche i matowe. Trzeba nałożyć po użyciu tego produktu mocną maskę, żeby czupryna jakoś wyglądała i była nawilżona.
O blasku tez można tylko przeczytać na etykiecie.
Po umyciu włosy są splątane i robią się kołtuny :|
Naprawdę trzeba się namęczyć, żeby doprowadzić włosy do porządku.
Niewypał!Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę 1, bo robię przerwy na inne, lepsze szampony

moze być

szampon nie jest zły.
ma śliczny zapach ( uwielbiam zapach kokosa :) )i ładnie sie pieni .
jednak niezbyt dobrze nawilża włosy. przynajmniej moim suchym włosom nie za bardzo pomogł.
Owszem bardziej sie po nim błyszczą ale są troche szorstkie w dotyku.

Używam tego produktu od: niedawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i teraz napoczęte 2

osoby ze znamionami - uwaga!!!

Szampon dobrze się pieni i cudownie pachnie. Jednak przy dłuższym stosowaniu włosy stają się cienkie, łamliwe, a jednocześnie obciążone i oklapnięte, szybciej się też przetłuszczają.

Zużyłam 400 ml recenzowanego szamponu Głębia Odżywienia i Blasku oraz 200 ml szamponu Fala Nawilżenia tejże firmy. Obecnie mam spustoszoną skórę głowy - włosy wypadają mi na potęgę, dodatkowo czeka mnie wizyta u onkologa - niewielkie znamię (tzw. pieprzyk) na skórze głowy, który był niewielki i porośnięty włosami - obecnie jest powiększony, podrażniony, swędzi mnie skóra w tym miejscu, dodatkowo w promieniu kilku centymetrów od znamienia, po prostu wyłysiałam !!!

Naprawdę, jeżeli chcecie zacząć używać tego szamponu, obejrzyjcie skórę głowy, czy nie macie żadnych znamion, bo może się to bardzo źle skończyć.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 400 ml

Jak makijażem powiększyć usta

Nie warto

Przyjemna żelowa konsystencja, butelka, kolor i zapach, to jedyne zalety tego produktu.
Z włosami nie robi zupełnie nic. Cięzko się je rozczesuje, nie spełnia obietnic producenta.
Pozostawia dość przyjemny zapach, ale o jakimkolwiek nawilżaniu nie ma mowy.
Używam go tylko do zmywania olejów/nafty.
Żal nawet tych kilku groszy. Na prawdę nie warto!

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Masakra!

Co to ma być w ogóle? :| nie dość, że wysuszył cholernie, to jeszcze zmatowił na całej długości. Eh.. niczego nie warty bubel. Dobrze, że jest cała masa dobrych szamponów na rynku :)

Używam tego produktu od:tygodnia

Raczej nie!

Używałam tego szamponu kilka miesięcy temu… Niestety moim włosom się nie spodobał 
Ciężko było mi go zużyć, ale udało mi się i wiem, że ponownie go nie zakupie !!!

+ wydajny (chociaż w moim przypadku to wada)
+ śliczny kolor :D
+ oraz przepiękny ZAPACH! :D
+ dobrze się pieni
+ nadaje delikatny połysk

I na tym plusy się kończą…

- wysusza włosy zamiast je nawilżyć,
- są szorstkie
- robi z włosów siano.

Niestety piękny zapach i kolor nie są wystarczającym powodem do kolejnego zakupu.

Nie polecam, chociaż właściwie można spróbować, może dla kogoś innego będzie odpowiedni.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Super

Używam tego szamponu już bardzo bardzo długo i nie wyobrażam sobie innego.
Jest idealny dla włosów kręconych, są po nim miękkie i pełne blasku :D
POLECAM

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczone ilości

Hmmm...

Szampon jak szampon. Ślicznie pachnie (jak większość szamponów z tej serii). Zapach utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Włosy są NAWET nawilżone, ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od: jakiegoś
Ilość zużytych opakowań: może 2, 3

Koszmar!

Za jakie grzechy? Coś mi odbiło i stwierdziłam, że kupię sobie szamponik z niskiej półki. (najlepeij jaknajtańszy) Wybór padł na niego. Końcówki mam suche i rozdwojone, włosy długie i gęste. Użyłam po raz pierwszy i miłe zaskoczenie. Piękny zapach i niezwykła miękkość włosów jaką poczu.łam jest nie do opisania. A potem już było tylko coraz gorzej. Po miesiącu włosy zaczęły mi wypadać GARŚCIAMI! Wmawiałam sobie, że to nie wina szamponu, bo przecież "tyle go używam i było świetnie". Cóż, zmieniłam go na Garnier fructis długie i mocne. (czy coś w tym rodzaju) O niebo lepszy. Przynajmniej włosy mi nie wypadają...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Dla mnie ok.

Mi przypadł do gustu.Włosy mam po nim puszyste i lśniące.Używam go razem z odżywka tej samej serii,wiec to też z pewnością dużo pomogło.Zapach ma bardzo przyjemny:) i nigdy nie widziałam szamponu o tak ciekawym kolorze:)

Używam tego produktu od:ok.3mies

Mega wysuszacz nie nawilzacz!

Zwykle nie kupuje kosmetyków do włosów w zwykłych sklepach ( ale zdażały sie wyjatki i to swietnie wyjatki). Ten szampon kupilam kiedy przyjechalam w odwiedziny do Polski i zorintowalam sie, ze nie wzielam ze soba szamponu. Na pólkach w sklepie bylo ich mnostwo,ale po powachaniu zdecydowalam sie na ten. Ma postac gestego zelu o cudownym zapachu. Niestety to wszystkie zalety. Szampon potwornie wysusza wlosy nie ma mowy o jakimkolwiek nawilzeniu, nie odzywia poprostu nie robi nic. Wszystkie deklaracje producenta to sciema. W trakcie mycia wlosy byly SKOŁTUIONE, szorstkie i wypadaly garsciami. Uzylam oczywiscie moja ulubiona odzywke i bylo znacznie lepiej, ale raz uzylam tego szamponu bez uzycia odzywki ( chcialam wyprobowac) no i jak juz wspomnialam efent jest tragiczny- wysiszenie na maksa, zero polysku, wlosy skoltUIONe, nie umialam ich wyprostowac. Uzylam go jako zelu pod prusznic i do tego sie fajnie nadaje, zapach pozostaje dlugo na skorze. Używam tego produktu od:rok temu

Omijać z daleka!

Mnie także nie spodobał się ten hawajski hibiskus. Tyle tylko, że fajnie pachnie, trochę kwiatowo a trochę kokosowo, ale co robi z włosami to woła o pomstę do nieba! Umyte nim włosy są tragicznie brzydkie, twarde, jakby brudne, szybko się przetłuszczają. Jak widać ani hibiskus ani kokos włosom nie służą :/
Szkoda złotówki na niego.

Używam tego produktu od: 2008