Sun Care, Wodoodporny olejek do opalania SPF 6

Sun Care, Wodoodporny olejek do opalania SPF 6

Polecany dla osób,które szybko się opalają i nie ulegają poparzeniom. Subtelny kolor płynnego bursztynu już z chwilą nałożenia podkreśla istniejącą opaleniznę.
Filtry UVA i UVB oraz B-karoten chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

• 25 ml na samą twarz; 1,
  • 5-1

Cudowny zapach

Olejek do opalania Eveline to mój pierwszy w życiu produkt do opalania, którego używam z przyjemnością. Niecierpię tego typu kosmetyków ze względu na ich bardzo nieprzyjemny, specyficzny zapach. Olejek Eveline cudownie pachnie! Jestem brunetką więc niski SPF nie stanowi dla mnie problemu. Ma drobinki rozświetalające, ktore pięknie podkreślają opaleniznę. Olejek jest w sprayu, w ładnej, poręcznej buteleczce. Zakochałam się w nim :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Bardzo fajny.

Może zacznę od największego minusu, który pojawia się od razu, kiedy chcemy użyć produktu. Chodzi o atomizer. Najzwyczajniej zacina się. Raz pryśnie, potem nie da rady na niego nacisnąć. Zatem zrezygnowałam z tej formy aplikacji i po prostu wylewałam sobie olejek na rękę prosto z gwinta. W ciągu tygodnia zużyliśmy (dwie osoby) 1/3 butelki, a ja sobie tego olejku nie szczędziłam (z powodu nalewania kosmetyku z gwinta, często zdarzało mi się wylać dużo za dużo ;)).

Kosmetyk ma konsystencję typowego olejku i jest tłusty, łatwo się rozsmarowuje. Po nałożeniu, skóra mocno się błyszczy. Zapach produktu jest ładny, przypomina mi nieco perfumy Amor Amor. Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, to muszę przyznać, że działa. Pewnego dnia posmarowałam sobie przód ciała, a tył zostawiłam (nie chciałam męczyć mojego chłopaka tłustym uczuciem na rękach, którego nie cierpi) i się trochę spaliłam. Mogę zatem potwierdzić skuteczność ochrony, jaką daje produkt Eveline.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Dobry

+ olejek przepięknie pachnie, zupełnie jak żel pod prysznic Fa Cream & Oil kokos i kakao
+ dodatek olejku z orzecha włoskiego oraz marchwi - czyli substancje pomagające uzyskać ładniejsza opaleniznę
+ cena/pojemność/wydajność
+ olejek nadaje skórze natychmiastowy złocisty odcień, opalenizna też jest ładniejsza
+ skóra jest po nim gładka i miękka, ALE

- zawartość parafiny - przez nią wyskakują mi drobne krostki, o użyciu na moją twarz nawet nie ma mowy

+/- mój atomizer też się zacina. Zauważyłam, że tak nie jest, gdy wolniej go naciskam. Tzn. po psiknięciu czekam dosłownie sekundę lub pół ;)
Używam tego produktu od: zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

Serum na zmarszczki

świetnie nawilża !

Mam nową wersję, tylko opakowanie jest inne- z atomizerem więc wydawało by się, że lepsze :)

Ten olejek świetnie odżywia i nawilża, do tego stopnia że używam go od czasu do czas wieczorem po kąpieli :) Następny duży plus to to, że się wchłania i nie jest taki tłuścioch na skórze (dlatego właśnie mogę go używać po kąpieli jak balsamu)- trzeba tylko trochę odczekać. Dalej... jest wydajny, opalenizna jest po nim od razu złoto-brązowa, u mnie nie ma ani krzty odcienia czerwieni czy różu :) Pięknie pachnie! Ktoś pisał że jak Amor Amor i rzeczywiście coś w tym jest :) Filtr 6- mi w 100% wystarcza i tylko takie stosuję.

Przyjemność jego używania jest naprawdę ogrrrrommnna :)

Jedyny minus- atomizer miał być lepszy a ciężko chodzi, zacina się- ale może to ja mam taki felerny przypadek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Rewelacja :)

Świetny olejek, odejmuje mu pół gwiazdki gdyż później jestem zmuszona zmywać produkt z siebie bo trochę się klei do ubrań, ale ma ładny zapach, jest wydajny nawilża skórę, nie jest zaczerwieniona ani poparzona. Cena jest jak najbardziej wporządku więcj jestem na tak ! :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale już jakiś czas :)
Ilość zużytych opakowań: 1 całe :)

Fajny i nie drogi

Olejek jest tani nie pachnie brzydko i nie plami (aż tak mocno) ubrań jak inne...pomaga w opalaniu i chroni ją, skóra po opalaniu z nim nie jest tak podrażniona, mocno ją nawilża..

Używam tego produktu od:roku

Bardzo lubię

Super olejek do opalania:
- niska cena,
- bardzo wydajny,
- super zapach,
- jako, że jest to olejek to natłuszcza i skór po opalaniu nie jest sucha,
- opalenizna szybciej brązowieje.
Polecam.

Używam tego produktu od: długiego czasu

Mój KWC do opalania!

Przypadkiem jak to bywa z kosmetykami KWC, odkryty w jakimś przywiejskim sklepie z chemią i skarpetkami..:)
Mój kwc za:
- konstystencja- pięknie nawilża i natłuszcza
- zapach- delikatny ale wyczuwalny - jak tylko odkręcam korek czuję zapach lata i mojej brzoskwiniowej skóry
- cena za tę pojemność
- wydajność - bez przesady mam go ponad rok czasu
- po opalaniu nim skóra jest od razu brązowa- a nie czerwona i extra nawilżona
mogłabym się w nim taplać:]

Polecam wizażankom z normalną i śniadą karnacją:)

Używam tego produktu od:roku