Soleil Lady, Golarka dla kobiet

Soleil Lady, Golarka dla kobiet

Pojemność 4 szt

Golarki są pakowane w zestawy po 4 sztuki, każda w innym kolorze (od żółtego do czerwonego). Posiadają 3 ostrza i podwójny pasek nawilżający. Mają wyprofilowaną, antypoślizgową rączkę i są poręczne.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie kupujcie!

Maszynek używam od 2 miesięcy. Zachęcił mnie ich wygląd i w sumie całkiem niezła cena. Pierwsze golenie= pierwsze rany. Zacinały mnie od samego początku. Najgorsze maszynki jakie kiedykolwiek miałam i wbrew pozorom nie są z tej najniższej półki. Zupełnie nie nadają się do takiego "doraźnego" golenia - na szybko. TRAGEDIA

Idealna

Wygodna rączka - antypoślizgowa.
Posiada pasek nawilżający.
Ładny wygląd, - kolor, kształt.

Nie zgadzam się z opinią, że maszynka od początku skrobie czy wyrywa włoski, bo jak dla mnie bardzo dobrze goli.

Doskonałe!

Maszynki bardzo dobrze golą, nie zacinają i nie podrażniają. Mają śliczne kolory oraz są wygodne w użyciu dzięki ergonomicznej gumowej rączce. Nie zamienię ich na żadną inną maszynkę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

świetne

te maszynki są rewelacyjne !! bardzo wygodna raczka , super się ślizgają po skórze , nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami że zacina czy skrobie , używam ich już z roki jeszcze nigdy się nie zacięłam , są bardzo fajne bo nie zapychają się szybko i można użyć kilka razy jedną , nogi po goleniu są super gładziutkie ( czasami po innych na nogach jest "tarka") no i fajne kolory :)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:sporo

Produkt jest świetny :)

Ja jestem całkowicie innego zdania! Używam tych maszynek od pół roku. Zwróciły moją uwagę też wyglądem :) Fajny kształt i kolory (żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony jasny i ciemny). Jeśli chodzi o jednorazówki, to są na prawdę świetne. Nogi sa gładziutkie i wcale nie skrobie ... Ostatnio kupiłam zielone i zauważyłam zmianę - ruchoma końcówka :)! Więc są jeszcze lepsze niż na początku.
Ja osobiście polecam ;)

Ilość zużytych: sporo :)

Beznadziejne

Kupiłam bo ładnie wyglądały na półce w sklepie i oczywiście klapa-maszynka od początku wydaje się tępa,skrobie a nie goli.Nabawiłam się tylko podrażnień.
Nie polecam.

Używam od : dwa razy
Ilość zużytych opakowań:1 maszynka

3 razy nie.

Jest to już drugi mój zakup maszynek z tej firmy i znowu się zawiodłam...maszynka ładnie wygląda, przyciąga wzrok klientów, ale okropnie zacina nogi...po goleniu pozostają czerwone kropki....nie polecam.

Używam tego produktu od:tygodnia