Essence, Płatki do reperowania uszkodzonych paznokci Express Nail Repair 5000 Pads

Pojemność 20 szt

Płatki do reperacji uszkodzonych paznokci
Niewidoczne, przezroczyste płatki do długotrwałej reperacji uszkodzonych paznokci. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk płatków o różnej wielkości.Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru nakładamy płatek na paznokieć jak najbliżej skórki, wygładzamy, resztę wystającą poza paznokieć piłujemy pilnikiem.Nakładamy lakier lub odżywkę.
Nie nakładamy na zainfekowane paznokcie i skórki.

inne

Żenada

Czy ten produkt to aby czasem nie jest jakiś żart ze strony producenta??? Zreperowanie paznokcia tymi płatkami jest po prostu nierealne. Nigdy więcej takich wynalazków...

porażka

Do czego to w ogóle służy? Do naprawy paznokci raczej nie. Toż to zwykła taśma klejąca, która na dodatek wcale się do paznokcia nie klei. Strasznie sztywna. Bubel niewarty swojej ceny.Używam tego produktu od: kilka dni

Do czego to sluzy?

Kawaleczki sztywnego, przezroczystego kartonu, ktorych przeznaczenie jest nieznane; praktycznie wcale sie nie klei, nie wygina sie dobrze, nie idzie tego nawet nakleic gdziekolwiek. Jezeli komus to sie w ogole udalo zaaplikowac tak, zeby trzymalo sie pol minuty-gratulacje. przez 15 sekund ktore mi sie udalo to utrzymac paznokiec wygladal po prostu smiesznie. Jeszcze jakby na to nalozyc lakier, to normalnie widok pewnie bezcenny...
Wniosek-lepiej nakleic na paznokcie poloplast niz meczyc sie z tym bublem.

Używam tego produktu od:ostatnio nabylam.
Ilość zużytych opakowań:na jeden paznokiec probowalam naklejac 10 plasterkow-zaden sie nie chcial trzymac...

manicure benzyna

nie kupować!

Ostrzegam przed kupnem tego bubla, bo mimo że nie jest drogi, to lepiej te kilka złotych przeznaczyć na coś innego. W żaden sposób nie udało mi się (choć na chwilę) skleić pękniętego czy naderwanego paznokcia.
Są to po prostu kawałki taśmy w kształcie paznokci, których klej nie trzyma się płytki.
Nie ma sensu używać.
Odradzam.Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (kosz)

katastrofa

Wielkie wyjście, długie przygotowania wszystko dopięte na ostatni guzik :) będzie idealnie, aż tu nagle trach i paznokieć palca wskazującego prawej dłoni wisi niemalże "na włosku"... Jak dla każdej babki wyszykowanej na wielką ważna imprezę koszmar, takie niby nic może nieźle humor pogorszyć, więc moja przyjaciółka szybko do swojej kosmetyczki niby po ratunek. Ten pseudo ratunek jeszcze bardziej mi humor pogorszył... W końcu poradziłam sobie klejem do tipsów, ciut od spodu przytrzymać , suszareczka , pilniczek polerka i lakier, i paznokiec jak nowy. Nie polecam tego dziwactwa nioe pasuje, marszczy sie jest do niczego !

Używam tego produktu od: 1 op
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Beznadziejne!

Ojej, łamały mi się paznokcie. Więc koleżanka mi to poradziła. Gdy otworzyłam opakowanie żadna z naklejek nie pasowała no ale jakos sobie poradzilam gdy zaczelam malowac zaczelo mi sie to marszczyc!. Koszmar! Do tego jeszcze odpadlo.
Nie kupię tego więcej.

Jakie masz doświatczenie w używaniu tego produktu: ZLE
Ilość zużytych opakowań:POLOWA

Porażka

Kupiłam bo często łamia mi się paznokcie i miałam nadzieję że wreszcie znalazłam rozwiazanie swojego problemu. Myliłam się i to bardzo! Nie pasują do paznokci, marszczą się i nie spełniają swojej funkcji, pieniadze wyrzucone w błoto!

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

OKROPNE!

To jest okropne!! Jak bezbarwna taśma klejąca. Albo nawet gorsze. Tego się nie da używać. Nie trzyma się na paznokciu, jest baaardzo widoczne. Pomalowanie lakierem też nie wiele da.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

śmiech na sali

Porażka na całej linii.
Ktoś sztywną, bezbarwną folię posmarował z jednej strony klejem, pociął na małe kawałeczki (które z kształtem paznokcia mają niewiele wspólnego), ładnie zapakował i opisał i zarabia na takich naiwniakach jak ja:)
Nie ma toto kształtu, nie trzyma się paznokcia, o jakimkolwiek efekcie utwardzenia uszkodzonej płytki nie może być mowy, naklejone nie stapia się z pazurkiem tylko widać to "cudo" z kilometra.
Normalnie sukces na miarę markera do francuskiego manicure tej samej firmy:D

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: 1 - pierwsze i ostatnie!

Kompletna porażka

Mam problem z pękającym paznokciem prawego kciuka... W jakiejś gazecie przeczytałam o tym produkcie i pomyślałam: to coś dla mnie. Kupiłam, przyniosłam do domu, rozpakowałam i... wyrzuciłam. Te paski to jakaś pomyłka - ot kawałek klejącej sztywnej folii która do niczego się nie nadaje, a w szczególności do reperowania paznokci. Paski są za duże, odklejają się od paznokcia, odstają i są bardzo widoczne. A o pomalowaniu paznokcia z przyklejonym paskiem nie ma mowy bo lakier w ogóle się nie trzyma.
Zdecydowanie odradzam zakup tego produktu - lepiej niż one spisałaby się już nawet chyba zwykła taśma klejąca...

Używam tego produktu od: nie używam bo się nie da
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu na śmieci

taśma samoklejąca na paznokcie

nigdy więcej! płatek jest ogromny, przypomina tasme samoklejącą, poza tym odkleja się od paznokcia, bo nie jest wcale wyprofilowany. słowem szkoda pieniędzy, skoro mogę zrobić sobie sama takie "cudo" z jakiejsć taśmy klejącej.... nie!!!!

Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań:raz

a kysz!!!!

Paskudne paski grubej folii, które nawet nie chcą się przykleić do paznokcia. Nawet nie wiem czy to do czegokolwiek można wykorzystać, bo taśma klejąca lepiej by się sprawdziła.

Używam tego produktu od: również nie używam