Bella, Panty Ideale StaySofti Large, Ultracienkie wkładki higieniczne o wydłużonym kształcie, aromatyzowane

Pojemność 20 szt

Ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Ideale:
o wydłużonym kształcie,
delikatnie aromatyzowane.

ochronne
zapachowa
pakiet

Wygodne

Cienkie i wygodne wkładki. Jedne z najlepszych na rynku. Nie odklejają się i nie uczulają. Naprawdę wygodne w użytkowaniu. Nie zajmują dużo miejsca i można je wszędzie dostać bez żadnego problemu.

Dyskretna ochrona

Te wkładki higieniczne spotkałam w jednej z drogerii w moim mieście. Zakupiłam je skuszona opisem producenta jak i przepięknym, profesjonalnym opakowaniem. Nie zawiodłam się. Są naprawdę cudowne na każdą porę roku. Pięknie pachną, są dyskretne, nie odklejają się, nie podrażniają. Więcej informacji poniżej.

fajne

Wkładki znalazły sie wsród moich ulubionych produktów, sa bardzo cieniutkie maja delikatny nie drażniący zapach, nie powoduja podrażnień, są chłonne i dobrze trzymaja sie bielizny czyli maja te cechy na któryych mi zalezy jesli chodzi o higiene. Polecam

fajne, cienkie

Bardzo fajne Wkładki higieniczne o tradycyjnej grubości 3 mm,czyli nie za grube zapewniają poczucie komfortu na co dzień. Warstwa wierzchnia wkładki pokryta jest delikatną i miękką włókniną, a sama wkładka wykonana jest z paroprzepuszczalnego laminatu, dzięki czemu skóra oddycha.

Komfort

Ultracienka wkładka higieniczna z innowacyjnym, wyjątkowo delikatnym pokryciem StaySoft .W pełni wywiązują się ze swojego działania.Po przyklejeniu do bielizny nie odklejają się.. Są bardzo miękkie,cienkie, skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy.Wyjątkowo chłonne wkładki ,które zapewniają poczucie świeżości i suchości przez cały dzień.

Komfortowe i o przyjemnym zapachu

Wkładki higieniczne Bella są ładne, przyjemnie pachną, zapewniają komfort, dobrze przylegają do bielizny i ruszają się razem z nami, zapewniając świetną ochronę i komfort. Ładnie pachną , bardzo ważne są przewiewne i nie powodują pocenia się :). Polecam. Naprawdę porządne wkładki .

Polecam!!

Miałam zaszczyt je testować i powiem tak.. Są świetne. Na prawdę warte polecenia nic się nie dzieje z nimi podczas chodzenia nie przesuwają się ani nie odklejaja. Dość dobrze wchłaniają wszystko i można czuć się świeżo. Są delikatne i miękkie. Nie uczulają, a to akurat dla mnie dość ważne bo zapachowe wkład i przeważnie mnie uczulają. Fajnie, że są dłuższe do duży plus.

Dobre jakościowo wkładki

Wkładki nie podrażniają i nie uczula ją, porządnie trzymają się bielizny nie odklejają się. Są cieniutkie, dobrze chłoną wilgoć łatwo dostępne w drogeriach godne uwagi

Lubię bardzo

Zapach,
anatomiczny kształt i poczucie jakby wkładki nie było.
Nic dodać ,nic ująć.
Wkładki to mój codzienny must have, te zostaną ze mną na dłużej.

Jeśli wkładki, to Bella.

Sa to łatwo dostępne wkładki, na które zawsze można liczyć - nawet całe opakowanie zmieści się w torebce. Są w dobrej cenie jak za swoją jakość. Producent dobrze przemyślał ich wykonanie - kształt sprawia, że dobrze trzymają się bielizny, są cienkie i chłonne. Dla mnie dodatkowym plusem jest to, że nie są mocno perfumowane.

Wkładki higieniczne

Wkladki Bella ktore otrzymalam do testowania to produkt z ktorym na pewno zostane na dlugo.Ksztalt jak i grubosc idealnie dopasowane .Nie podrazniaja skory ,w niczym nie przeszkadzaja ,nie czujesz ze ja masz ,tasma dobrze przykleja sie do bielizny .

Używa produktu od: próbka

polecam

Wkładki dość chłonne, neutralizują intymne zapachy. Jedyną wadą jest rozmiar - uważam, że są zbyt wąskie. Generalnie polecam na kończący się okres - małe plamienia. Cena nie jest zbyt wygórowana, więc spokojnie można sobie na nie pozwolić. Komfort przede wszystkim.