Bella, Panty Ideale StaySofti Large, Ultracienkie wkładki higieniczne o wydłużonym kształcie, aromatyzowane

Pojemność 20 szt

Ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Ideale:
o wydłużonym kształcie,
delikatnie aromatyzowane.

ochronne
zapachowa
pakiet

Najlepsze do delikatnej ochrony

Wkładki są niezastąpione, kiedy potrzebna jest delikatna, ale i sprawdzona ochrona. Są bardzo delikatne i posiadają anatomiczny kształt. Delikatna powłoczka to prawdziwa przyjemność ich noszenia :)

Wkładki Bella Ideale - Dlaczego warto je stosować?

Wkładki Bella Ideale są produktami, które odpowiadają większości kobiet ze względu na ich cechy. Są to wkładki cienkie, a zarazem bardzo chłonne, dopasowują sie do bielizny oraz neutralizują zapachy niekoniecznie przyjemne szczególnie po paru godzinach noszenia. Podczas stosowania tych wkładek wogóle zapominałam, że je załozyłam są one tak wygodne. Jest to produkt godny polecenia i to właśnie będę przekazywać swoim znajomym, aby mogli sie przekonać o idealnym produkcie stosując Bella Ideale.

Godne polecenia

Wkładki Bella Large są wspaniałej. Posiadają delikatny przyjemny zapach, nie odklejają się od bielizny, sprawdzają się w każdej sytuacji. Podczas ich stosowania czułam się świeżo i bezpiecznie wiedząc że nie spotka mnie nie miła sytuacja. Z całego serca serdecznie wszystkim polecam. Wkładki są cienkie

Wkładki Ideale StaySoft

Bella Ideale to dla mnie idealne połączenie tego co najważniejsze - delikatności i wysokiej chłonności! Dodatkowo podpaski pięknie pachną! Dopasowują się do bielizny i sprawiają wrażenie cieńszych od tych, które do tej pory kupowałam. Wszystkim gorąco polecam! Warto zapłacić ciut więcej za taki komfort w "te dni"!

Używa produktu od: próbka

Idealne wkładki dla aktywnych osób

Wkładki mega cienkie, ich obecność jest niewyczuwalna - a ochrona na wysokim poziomie. Idealnie sprawdziły mi się podczas dni pełnych wrażeń w najbardziej dla mnie aktywnym czasie. Wkładki są bardzo miękkie i niezwykle chłonne - jednocześnie skutecznie neutralizując nieprzyjemne zapachy. Niewątpliwym plusem jest idealne dopasowanie do bielizny - nie przemieszczają się i zostają na swoim miejscu przez cały dzień. Dzięki wkładkom Bella Panty Ideale StaySofti Large poczułam komfort, jakiego dawno poszukiwałam. Od teraz pozostaną na długo w mojej łazience.8

Polecam Bella Ideale

Moja ogólna ocena na temat wkładek Bella Ideale jest dobra.Wkładki dobrze chłoną.Zapewniają uczucie świeżości.Są bardzo cieniutkie,a to jest dla mnie ważne.Idealnie dopasowują się do bielizny,są wygodne,nie przesuwają się podczas noszenia.Nie podrażniają i nie spowodowały reakcji alergicznych.Oprócz tego mają bardzo fajne opakowanie :) Sprawdziły się u mnie i na pewno po nie sięgnę.

Traf w 10 tkę ;)

Pierwsze moje wrażenie było pozytywne jak otworzyłam pudełko wkładek, ten kształt mnie zaskoczył. Następnie po pierwszej wkładce wiedziałam ,że to te wkładki które szukałam 34 lata i nie mogłam dopasować. Teraz już wiem w 100 % ,że Bella Ideale mnie nie zawiodą .

Bella, Panty Ideale StaySofti Large

Opakowanie od samego poczatku wpadło mi w oko pieky design rzuca sie odrazu w oczy,same wkładki pozytywnie mnie zadziwiły.Okazały sie idealne dla mnie poniewaz dobrze dopasowywały sie do bielizny i nie przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu,sa mega chłonne i mają delikatny zapach,niweluja intymne zapachy,posiadały idealna grubość którą mozna zabrać wszedzie w damskiej torebce,dawały długotrwałe poczucie komfortu,wydłuzony kształt idealnie sprawdził sie na noc.,z checia sięgne po kolejne opakowanie i polecę znajomym i kolezankom.

Wydłużony kształt spełniający oczekiwania

Bardzo przyjemne, delikatne, miękkie i wygodne w noszeniu wkładki. Delikatny i bardzo przyjemny zapach. Dzięki wydłużonemu kształtowi gwarantują lepszą ochronę np podczas snu. Dobrze trzymają się bawełnianej bielizny. Wkładki bardzo dobre jakościowo. Estetyczne i ładne opakowanie. Jestem pozytywnie zaskoczona produktem Bella

dają poczucie komfortu

Wkładki Bella Ideale StaySofti Large dzięki swojemu wydłużonemu kształtowi fajnie sprawdzają się w bardziej obfite dni cyklu. Zapewniają komfort i uczucie świeżości. Chłonność na wysokim poziomie. Mają miły, dla mnie neutralny zapach. Bardzo dobrze trzymają się bielizny, nie przesuwają się.

Ultracienkie wkładki higieniczne od Belli

Ultracienkie wkładki higieniczne o ergonomicznym kształcie są praktycznie niewyczuwalne. Delikatny zapach sprawia, że neutralizuje intymne zapachy. Nie do końca jestem przekonana do uch chłonności. Mimo to polecam wypróbować.

Jestem na tak

Są idealne nic dodać nic ująć. Od dziś to mój nr 1 . Spełniają wszystkie moje oczekiwania. Jeśli któraś z kobiet będzie szukała idealnych wkładek to właśnie one polecam