Imperfection Concealer (Korektor na niedoskonalości)

Imperfection Concealer (Korektor na niedoskonalości)

Kryjący korektor w sztyfcie na niedoskonałości cery. Występuje w trzech kolorach. Nadaje sie również do tuszowania cieni pod oczami. Testowany dermatologicznie.

Cena: 5,50funta / 3g

spodziewałam się czegoś więcej

korektor na niedoskonałości może i tak, ale zdecydowanie nie pod oczy !
Wyprysków nie zakrywał szczególnie dokładnie, i szybko się ważył. Posiadam go w odcieniu 13 beige rose.

-cena
-zbyt gęsty, zbyt ciężki pod oczy
-gama kolorystyczna
-waży się
-krycie jest raczej średnie niż wysokie

Używam tego produktu od: używałam go około 3 lata temu przez okres 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Fajny

Mam kolorek 12 Beige Dore. Korektor jest mięciutki,więc nie czuje się nawet jego nakładania:D Plusik za gadżet na nakrętce - takie mini lusterko:D Utrzymuje się na cerze długo.Spełnia wszystko to co powinien spełniać korektor,jednak minus za cenę - znajduję podobnie działanie u większego korektora za 10 zł.Jednak wszędzie się zmieści,więc jego pojemność pasuje,bo wszędzie się zmieści.
Ogólnie polecam

średniak

Bardzo średni produkt

Nie uczulił mnie to plus ale trwalosc i krycie na prawde słabe. Spodziewalam sie czegos wiecej po tej firmie ale niestety...

Nie ma tragedii ale na pewno nie kupie ponownie :)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam, leży i czeka ale czy sie doczeka,,,
Ilość zużytych opakowań: nie zuzyte

Eris film 1

idealny

Witam. Ten korektor jest dla mnie idealny, niestety chyba wycofali go z produkcji, bo już nie moge go nigdzie znaleźć...nie używam podkładu pod makijaż, bo mam ładną cerę, ale wiadomo, jakiś mały defekt zawsze się znajdzie - i ten korektor zawsze był dla mnie "ratunkiem" ;) naprawdę gorąco polecam. Opakowanie cudowne - z małym lustereczkiem :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Przecietny

Korektor jest miękki, można go ładnie rozprowadzić, jednak mnie nie powalił na kolana. Jeżeli ktoś nie ma za dużo do zamaskowania to powinien wystarczyć, aczkolwiek ja już go dawno porzuciłam...

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Całkiem przyzwoity.

Korektor jak korektor.
Nie mam zbyt wielu wyprysków, a z tymi niewielkimi, które się czasem pojawiają spokojnie sobie radzi. Z przebarwieniami również. Trwałością nie powala, trzeba robić jedną lub dwie poprawki w ciągu dnia.
Paleta kolorów mogłaby być bogatsza, bo niestety odcienie są głównie wpadające w żółć, a ja potrzebuję czegoś w bardziej różowej tonacji.
Podsumowując - za 23 złote (mniej więcej tyle za niego zapłaciłam) można mieć coś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Średniak

Kupiłam go bo byłam w wielkiej potrzebie. Nawet nie zastanawiając się wybrałam go bo tak uroczo się prezentował. Niestety nie przemyślałam tego, że jest zbyt ciężki do maskowania cieni pod oczami. Jest idealny do maskowania przebarwień, broń Boże pryszczy czy też "worków" pod oczami- w obydwu przypadkach jak wspomniałam jest za tłusty i nie ma antybakteryjnych właściwości. Więc podsumowując tak naprawdę chyba nie ma nikogo komu by się przydał. Jest taki do wszystkiego,czyli do niczego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy ;/
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Oceniam pozytywnie.

Ekhm, ekhm... tak zwany DIZAJN... :D Mowcie, co checie, ale dla mnie ten aspekt produktu jest sprawą priorytetową. Zakupiłam ten korektor właśnie ze względu na jego rozkoszne geparcie opakowanie. I nawet, gdyby się nie sprawdził, tak sympatycznie wygląda w kosmetyczce! Pees. Lustereczko jest bardzo(!) praktycznym detalem.

Dalej : stopień krycia wielce zadowalający - bardzo ładnie kamufluje wszelkiego rodzaju wypryski, pajączki, naczynka (używam na przykład do jednego żylaczka na udzie). Średnio trwały, ale za to wydajny. Do oczu na cienie bałabym się jednak zastosować, ze względu na własciwości wysuszające.. UWAGA, trzeba zadbać o to, aby skóra nie byla przed nałożeniem preparatu zbyt tłusta (jestem posiadaczką suchej, i muszę zrobic sporą przerwę pomiędzy nakładaniem kremu nawilżającego, a makijażem). Właścicielki cer tłustych mogą być wiec rozczarowane konsystencją, szczególnie w miesiącach cieplych, kiedy korektor po prostu "topnieje"... Mimo to, lubię. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie dla mnie

Nie! Za tlusty i zbyt latwo sie sciera. Bycmoze jest dobry na cienie pod oczami, ktorych na szczescie nie mam... Ale dla mnie, dla zamaskowania okazyjnego pryszcza, w ogole sie nie nadaje. Wszystko przez jego konsystencje - jest zbyt tlusty zwyczajnie. Wiec kiedy moja cera dwoi sie i troi produkujac sebum ten korektor zwyczajnie sobie splywa z twarzy, lub jesli przypadkiem dotkne twarzy w newralgicznym miejscu - sciera sie. Dlatego nie polecam.
Dodatkowo czare goryczy przelal fakt, ze te sliczne ceteczki na opakowaniu, ktore przykuly moja uwage i zachecily do zakupu (bo to takie cudenko, istny gadzecik...!) zeszly po 2 tygodniach, grrr...! Jedyny plus to lustereczko na opakowaniu - moge sobie niepostrzezenie wyblyszczykowac usta.

Az mi sie przypomnial watek o cielistych ustach. Moze jako szminka by sie nadal, ale nie dla mnie ten look ;-)

Używam tego produktu od: z miesiac
Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsze

świetny

Jestem szczęśliwą posiadaczką koloru beige dore i jestem bardzo zadowolona gdyż trafiłam idealnie z kolorem!! Jest w formie pomadki, nadaje sie do maskowania cieni pod oczami a takie posiadam(ma po prostu lekką konsystencję).

Na jakieś drobne niespodzianki też się nadaje, tylko trzeba zrobić
małą poprawkę w czasie dnia.

Nie daję 5 gwiazdek bo ciągle szukam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Bardzo przyjemna konsystencja , taka kremowa .Idealnie stapia sie ze skóra ,dobrze kryje niedoskonałosci,nie wysusza .Do wyboru mamy trzy rodzaje odcieni bezów: jasny , podchodzący pod róz oraz opalony.Niestety nie trafiłam na swój kolor a szkoda , bo naprawde fajny kosmetyk.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Najlepszy korektor jaki dotyczas miałam. Idealnie kamufluje wszystkie niedoskonałości ( czy w przypadku sińców się sprawdza tego do końca nie wiem, bo nie mam, ale z racji na jego stopień krycia zakładam, że tak ). Jest bardzo kryjący, ale mimo to niewidoczny na twarzy. Trwały, wydajny. Odnoszę też wrażenie, że zalecza powstałe wypryski. Będę mu wierna :-)

Używam tego produktu od: ok.3 mies.