Bibułki matujące Anti-Shine Blotting Sheets, Bourjois

Bibułki matujące Anti-Shine Blotting Sheets, Bourjois

Pojemność 50 szt

Bibułki matujace zamknięte w praktycznym i estetycznym opakowaniu. Wchłaniaja nadmiar sebum pozostawiając matową cerę i nie naruszają przy tym makijażu.

Cena: 5 funtów / 50szt.

Nie dla mnie

Skuszona opinią znajomej, zakupilam i nie jestem zachwycona. Słabo ściągają sebum, efekt matowienia nie utrzymuje się na długo, a do tego naruszają makijaż !
Jak dla mnie efekt dość slaby w porównaniu do innych tafich produktów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

słabe!

drogie, ścierają makijaż, trudno dostępne. matują na krótko i jakoś tak dziwnie.
przetestowałam już wiele bibułek, te są jednymi z najsłabszych.
te 2,5 gwiazdki za fakt, że chociaż trochę matują i mają ładne opakowanie.

Ścierają makijaż

Plusy: poręczne opakowanie, łatwo wyciągnąć bibułkę, powierzchnia dosyć spora, jedna sztuka wystarczy na całą twarz
Minusy: ścierają makijaż, nie pochłaniają całego sebum, żeby to zrobić musiałabym zetrzeć cały podkład

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Dieta na trądzik

bardzo dobre

Natychmiast eliminują świecenie się skóry, nie naruszają makijażu i są bardzo wydajne - jedna bibułka wystarczy żeby zmatowić całą twarz.W bardzo wygodnym opakowaniu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

ujdzie w tłumie...

Takie średnie...Trzeba mocniej docisnąć, aby sebum wchłonęło w bibułkę. Niestety przy tej czynności naruszany jest makijaż.Nie posiada pudru, a więc nie "przymatowuje". Miałam lepsze, więcej nie kupię.

Używam tego produktu przez2 miechy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

ok, ale naruszają makijaż

Są to moje pierwsze bibułki matujące. Generalnie mam suchą cerę, ale w zimie, przy kaloryferach i grubej kołderce na twarzy (krem, podkład, puder), czasami cera zaczynała mi się świecić. Bibułki Bourjois dobrze ściągają sebum z twarzy, mnie jedna wystarczała na całą twarz (ale u mnie świecenie było minimalnie - przypuszczam, że dla osób o cerze mieszanej czy tłustej będa za małe), ale niestety ściągały również makijaż. Nie do końca oczywiście, ale jak za długo lub za mocno przyłozyłam bibułkę, to powstawała makijażowa dziura :D Także pod tym względem nie bardzo.

Opakowanie, mimo że papierowe, jest wytrzymałe, noszone w torebce przetrwało całą zimę bez szwanku ;)

Cena wydaje mi się za wysoka w stosunku do jakości. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Ok

Mam cerę mieszaną,postanowiłam kupić te bibulki ponieważ bez względu jakiego podkładu używam zawsze po paru godzinach świecę się jak latarnia... :/ pomyślałam sobie że może warto zainwestować w bibułki matujące-kupiłam te Bourjois.

Bibułki matują cerę,ale nie do kompletnego matu-żeby bardzo zmatowić cerę muszę uzyć 2 sztuki,bo jedna niestety sobie nie radzi z sebum na calej twarzy.Niewiem czemu w opisie pisze że one nie naruszają makijazu bo mi zdejmują polowę tego co mam na twarzy (wcale nie mam tego dużo).Pozatym opakowanie jest nie trwałe po paru "wycieczkach"w mojej torebce opakowanie zaczęło się rozpadać...

Ogólnie jako zwykłe bibulki mogą być,ale nie są jakoś bardzo rewelacyjne-ot po prostu zwykle bibułki...myślę że kupię ponownie bo na rynku kosmetycznym jest mało tego typu "sprzetów" i wybór jest dość kiepski.

Używam tego produktu od:1 miesiąc.
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno.

Mogą być.

Faktycznie porównując te bibułki do innych jakich używałam czyli Dermiki (okropność...) i Artdeco, te spełniają swoje zadanie bardzo dobrze. Zbierają nadmiar sebum i nie uszkadzają przy tym makijażu co jest bardzo dużym plusem. Ale.. oczywiście nie matują więc bez pudru ani rusz, jeśli chce się mieć ładnie odświeżony makijaż. No i ich najgorsza wada- są cieniutkie i rwą się przy trochę mocniejszym potarciu twarzy. To mnie w nich denerwuje. Ale swoje zadanie spełniają, więc narzekać nie będę. Mają odpowiednią wielkość i są lepsze od wspomnianych wyżej bibułek innych firm. W sumie mogę je polecić, chociaż to nie są chyba bibułki mojego życia ;)

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Za male.

Calkiem dobre bibulki. Faktycznie nie naruszaja makijazu, nie barwia skory, maja ladne opakowanie, sa mile w uzyciu.
Natomiast sa zdecydowanie za male jak na moje potrzeby. Nie ma takiej mozliwosci zebym jedna bibulka zmatowila cala twarz. Musialabym uzyc 3-4 na jeden raz. Dlatego polecic ich nie moge.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobre

Najlepsze bibułki jakie do tej pory miałam. Raz-dwa wchłaniają nadmiar sebum, nie naruszają makijażu i są bardzo wydajne- jedna bibułka wystarczy żeby zmatowić całą twarz, poza tym używam ich stosunkowo rzadko- w upały lub gdy jestem poza domem więcej niż 10h. Zastrzeżenie mam tylko do opakowania- tekturowe pudełeczko szybko niszczy się w torebce. Na pewno kupię je, gdy będę w Anglii lub, gdy tylko pojawią się w Polsce. Nie daję pięciu gwiazdek z czytej ostrożności ( korci mnie wypróbować jeszcze bibułek Artdeco ). Gorąco polecam, bo porównując je do Essence czy Dermiki wypadają wręcz doskonale.

Używam tego produktu od: ok.2mies.