Avon, Anew Clinical, Laser for Legs SPF 15 UVA/UVB (Krem 'Laser' na popękane naczynka na nogach)

Krem 'Laser' na popękane naczynka na nogach to najnowsze osiągniecie laboratoriów Avonu - nowy produkt w linii Anew powoduje zmniejszenie widoczności tzw. 'pajączków' w ciągu zaledwie 7 dni, bez konieczności stosowania zastrzyków lub zamykania naczynek laserem.
Jak działa?
- wzmacnia naczynia krwionośne
- regeneruje skórę wokół uszkodzonych naczynek
- już po 7 dniach popękane naczynka stają się mniej widoczne

Cena: 74,90zł / 100ml

Dałam mu 3 szanse.....i...

Pierwsze podejście: po zużyciu całego opakowania kilka naczynek "zblakło"!!!! Byłam zachwycona!Wiec...kupiłam drugie:D

Drugie podejście:zachwycona pierwszymi efektami, codziennie smarowałam i smarowałam i.... jakby przestało działać :/Odrobinkę tylko zredukował naczynka, w sumie tylko tak wizualnie. Ale sie jeszcze nie zraziłam i kupiłam po raz trzeci....

Trzecie podejście: cóż....to trzecie opakowanie w ogóle nie działało:/Nic a nic...:(Żałowałam tych pieniędzy :(

Jak go podsumować?Ciężko powiedzieć co to jest i na co to działa.To jest produkt zagadka:P

do plusów zaliczam:
+filtry!!!!
+nawilżenie skory

do minusów:
-działanie????
-może sie rolować
-cena!!!

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: az 3!!!

Pół na pół

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Zakupiłam 2 opakowania w promocji i za tę cenę uważam, że warto spróbować - może akurat krem spowoduje rozjaśnienie naczynek.

Plusy:
+ są lekkie efekty, chyba na zasadzie rozjaśniania skóry (działa podobnie jak kremy z kozim mlekiem, które delikatnie rozjaśniają moją skórę),
+ wydajny, jeśli stosujemy go punktowo, a nie na duże powierzchnie.

Minusy:
- nie wchłania się on wcale - z białego koloru zmienia się w przezroczysty i pozostaje na skórze, ja go po prostu ścieram; "roluje się" wtedy jak martwy naskórek, generalnie używanie go do przyjemności nie należy,
- nie zauważyłam, żeby miejscowo poprawiał krążenie ani nic z tych rzeczy, chyba po prostu tylko rozjaśnia.

Oczywiście krem istniejących naczynek nie usunął (można je usunąć tylko poprzez odpowiednie zabiegi) ale zawsze jest to coś co minimalnie poprawia wygląd skóry i lepsze to niż nic.
Ja już więcej po niego nie sięgnę - na poprawę skóry naczynkowej są w aptece odpowiednie specyfiki (z wyciągiem z kasztanowca), a najlepszy jest zabieg laserowy na największe naczynka, a na te mniejsze samoopalacz. :)

Używam tego produktu od: używałam w sumie przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

świetny

Ja nie używam,
ale kupiłam mamie na gwiazdkę
i jest zachwycona,
po dwóch tygodniach używania żylaki się świetnie wchłaniają,
z fioletowych plam o średnicy po 5 cm pozostało połowę tego.

Polecam z czystym sumieniem,
rewelacja.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

akurat :(

Producent chyba żartuje nazywając ten zwykły kremik "laserem" na naczynka :(
Przecież on nic nie robi ! Gdyby nie promocja na pewno bym go nie kupiła bo ma stanowczo za wysoką cenę.
Wcierałam go sumiennie dzień po dniu ,nie liczyłam zresztą na cud tylko na skromne choćby działanie ale NIC Z TEGO.
To się nazywa obiecywać gruszki na wierzbie a naczynka na udach jak były tak są - wcale nie zbladły:(
Dopiero gdy użyłam kuracji na noc z Ziaji to zaczęły blednąć :) a po avonie czuję się oszukana.
Tego już na pewno nie kupię. Używam tego produktu od:lipca

nie działa

niestety wiązałam duze nadzieje z tym produktem bo mam sporo naczynek na nogach, ale po zujzyciu calego opakowania moge stwierdzic, ze nie działa ani troche, a naczynka jakie byly takie sa. Naszczescie kupilam go na allegro wiec nie wyyrzucialam w bloto 75 zł//ale zawsze to strata. Raczej nie ma sie co oszukiwac, ze naczynka zbledną przez ten krem...

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie działa.

Właśnie skończyłam używać pierwsze opakowanie. Stosowałam zgodnie z instrukcją 2 razy dziennie, mimo tego nie zauważyłam żadnych efektów. Naczynka nie zniknęły, nie stały się mniej widoczne,poza tym nogi po użyciu tego specyfiku były stasznie lepkie i niemiłe w dotyku, a szkoda... nie ukrywam, że wiązałam z nim wielkie nadzieje. Dodam jeszcze, że dalej nie mogę uwirzyć, że mi nie pomógł czytając komentarze zadowolonych recenzentek. Ja jednak nie polecam.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Nie widać efektów

Stosowałam regularnie 2 razy dziennie przez ponad miesiąc. Pajączki na udach jakie były, takie nadal są. Preparat nie przynosi widocznych rezultatów. Uważam, że nie opłaca się kupować nawet w promocyjnej cenie. Plusem jest, że dobrze się wchłania i nawilża, ale nie taką ma spełniać funkcję. Mała pojemność za wygórowaną cenę. Nie polecam!Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Działa!!!

Kosmetyk spełnia swoje zadanie. Powoli pajączki stają się niewidoczne. W promocji za 34,90 zł warto kupić bo pieniądze prawie żadne a naprawdę pomaga. Polecam!

Używam tego produktu od:roku

działą!

naprawde dziala! dlugo wahalam sie przed zakupem,ale pajączki dawaly mi sie we znaki,wiec zaryzykowalam ,i jestem zadowolna,faktycznie są mniej widoczne,krem ladnie pachnie,nawilza,polecam

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Działa :)

Kupiłam bez większego przekonania ale pozytywnie mnie zaskoczył :)
Rzeczywiście zmniejsza widoczność pajączków - te bardziej widoczne zdecydowanie zjasniały a mniejsze - prawei zniknęły.

Warunkiem jest tu oczywiście regularność smarowania. Najlepsze rezultaty są gdy uzywam go codziennie (czasem 2 razy dziennie).

Dodatkowe atuty: dobrze nawilża i przyjemnie pachnie (orzechowo).

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

dziala!

krem stosuje na boki ud i lydek, tam, gdzie mam popekane naczynka, tzw. pajaczki. stosuje go meisiac z kawalkiem i widze roznice. zmiana na lepsze, bo naczynka rozjasnily sie i staly sie malo widoczne, tak jak obiecuje producent. daje mu maxa, bo nic jeszcze tak mi nie pomoglo na naczynka, jak ten krem, a wiadomo, ze prawdziwym laserem to nie bedzie, bo zaden krem nie jest w stanie usunac naczynek - tylko laser! takze na to, co krem moze i powinien, ten sie spisuje na 6! nie ma lepszych!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

działa

Produkt godny wypróbowania, może nie ma od razu spektakularnych efektów, ale pomaga. Stosuję go raz dziennie i efekty można oglądać już po miesięcznej kuracji. NIe wiem co się stało z naczynkami czy się zamknęły czy nie ale są mniej widoczne ). Nie oczekiwałam zbyt wiele ale jednak produkt zaskoczył mnie pozytywnie. Czy go jeszcze kupię - nie wiem bo nie przywiązuję się do kosmetyków a raczej eksperymentuję i poszukuję nowości. Produkt naprawdę godny polecenia. Szkoda, że taki drogi

Używam tego produktu od:3 miesięcy