Avon, Arabian Glow, Soft And Sleek Eyeliner (Metaliczna jedwabista kredka do powiek)

Pojemność 1,2 g

Kredka do powiek, która rozświetla oczy i nadaje im diamentowego blasku. Kredka posiada miękką konsystencję, która szybko i umiejętnie rozciera się na powiekach i nadaje im metalicznego koloru. Metaliczny efekt można uzyskać już za pierwszym muśnięciem powieki. Nie łamie się i nie kruszy. Odporna na wilgoć - bardzo długo utrzymuje się na powiece. Dostępne odcienie:
Dostępne kolory:
- Turquoise Hues
- Gold Frost
- Intense Copper
- Deep Purple.

i tak i nie

Daję ocenę wypośrodkowaną gdyż mam dwie i są zupełnie różne ;)
Turkusowa jest jak dla mnie zbyt miękka, trudno ją się struga, często się łamie, kruszy. Na powiece kolor wygląda świetnie, bardzo mi się podoba, ale niestety odbija się :( Nie utrzymuje się zbyt długo, rozmazuje się i odbija na górnej powiece.
Za to śliwkowa jest zupełnie inna: twardsza, lepiej się nią maluje i o dziwo jest bardzo trwała. Trzyma się caly dzień, nie rozmazuje się, nie odbija, ale kolor nie jest tak oszałamiający, nie metaliczny.
Tak więc wychodzi na zero, ale ogólnie jestem zadowolona, są czesto przeze mnie używane, lubię je.

Używam tego produktu od: ponad rok?
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

cudowna kredka! chcę ja spowrotem!

Piękny kolor, długo się utrzymuje, niesamowicie łatwa i przyjemna aplikacja, kredka mięciutka, nie rozmazuje się nie odbija.
Zapomniałam o niej i nie używałam chyba około roku niedawno znalazłam i znów zaczęłam używać i kredka ani trochę nie zmieniła swoich właściwości

Ja chcę więcej! szkoda, ze już jej nie ma :( mam kolor turkusowy z chęcią przetestowała bym fiolecik

Zdecydowany hit avonu

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

BOSKA!!!

Kupiłam ją ostatnio w wyprzedaży za 9.90zł.Mam kolor turkusowy chociaż jest to raczej ciemna morska zieleń ale też bardzo ładna.
Kredka jest miękka ,ma jedwabistą konsystencje, rysuje się nia kreskę tak jakby to był pisak!
Kolor jest intensywny, delikatnie błyszczy(w końcu jest metaliczna).
Podczas zmywania rozmazuje się po całym oku ale to się da przeżyć:)Z trwałością jest średnio.
Ciężko się ja temperuje bo jest miękka przez co szybko jej ubywa
Żałuje że nie kupiłam innych kolorów po teraz to juz ich pewnie nie będzie w ofercie:)

EDIT(23.09.)
*załapałam się jeszcze na kupno kredki Golden frost:)kolor szampański,troszkę złotawy mało widoczny na powiece,czasem podkreślam nią dolna powiekę

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Avon Mark - relacja

Boska :)

Jestem fanką tej kredki. Tak jak większość kredek z Avonu i ta mnie nie zawiodła.
Plusy:
- nie trzeba mieć mega zdolności żeby zrobić cudowny makijaż oka
- wystarczy raz przejechać kredką po oku i już widać efekt, czyli makijaż możemy wykonać bardzo szybko
- jest trwała
- jest wydajna
- cena przystępna (zwłaszcza w promocji)
- ładne kolorki :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

SUPERRR z małym ale..

Szukałam ładnego odcienia fioletowej kredki i znalazlam idealny-czyli intensywny głęboki fiolet!!!!!Kredka naprawdę mnie zaskoczyła,bo jakoś do Avonu nie bylam nigdy przekonana.
Jakosc super!!!-mięciutka,kremowa,bardzo trwała.Kreskę maluje się z przyjemnością:)Co mogę więcej dodac?POLECAM TĄ KREDKĘ!!!!!!Używam tego produktu od: 2 tyg.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.
Odejmuję 1*-ponieważ kredka nie daje 100% pokrycia kolorem i są prześwity i trzeba malować parę razy..

Nie jest źle, ale...

Posiadam kolor Turquoise Hues i jest trochę inny niż w katalogu, niemniej bardzo mi się podoba zwłaszcza lekko metaliczny połysk. Kredka powoduję u mnie łzawienie. Minusem dla mnie jest również jej miękkość - gdyż kredka za bardzo się rozmazuje przy malowaniu. Jednak ja się opanuje rysowanie nią kresek to jest ok. Nie wiem czy zdecyduje się na kolejny zakup ze względu na wywoływane podrażnienie.

ach, ten Avon

Zgadzam sie z recenzja ponizej - turkus jest strasznie brzydki, nie przypomina swoim kolorem pieknego morza czy nieba, jest jakis dziwny - ciemny i malo metaliczny. Chamsko trwaly, trudno sie go zmywa z oczu. Raczej nie podkresla urody, wyglada po prostu nieciekawie, zupelnie inaczej niz w katalogu.

Nie polecam!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

trwala

Skusilam sie na kredke w kolorze zlota i turkusu. Zloto nie jest zlotem, a jest to kolor taupe, a turkus jest bardzo ciemny i intensywny, nie nazwalabym go turkusem, a raczej kolorem petrol.
Zlota kredka bardzo przyadla mi do gustu. balam sie ze bedzie typowo w kolorze starego zlota badz jasnego zoltego. taka nie jest, co mnie cieszy, bo nie ladnie mi w zlocie. jestem zimnym typem urody i zdecydowanie zloto to nie moj kolor. Kredka w katalogu wygladala na kolor szampana i konsultanktka mnie zapewniala, ze taka tez bedzie w rzeczywistosci. Chciclam jakas perlowa kredke, ktorej nie ebdzie odrazu widac na dolnej powiece, a jednak cos bedzie migotac i odzywiac, odswiezac oko nie podkreslajac mankamentow stazejacej sie skory i wlasnie taka jest ta zlota kredka. Co prawda kolor to taupe a nie szampan, ale ze to kolot z mojej palety barw, to mi w nim ladnie. mam oczy w kolorze szaroniebieskim z odrobinka zielni i ta kredka podkresla oko, ale nie jest ono przemalowane.
Z turkusem a wlasciwei z petrolem juz jest gorzej. Kolor jest bardzo intensywny i na dolna powieke sie nie nadaje. nie jesli chcemy niewidoczny makijaz. Dlatrego jesli jej uzywam to na gorna powieke, robie lekka kreske i rozcieram palcem. Kredka ta jest tez ciezka zeby ja na dolna powieke nalozyc bo osadza sie dosc mocno na rzesach. nawet jak probowalam malowac nia robiac punkciki, tak zeby kreska na dolej powiece nie byla bardzo mocna, ale jednak cos tam bylo, to ciezko szlo, bo albo wychodzilo mi to nierowno, albo za mocno dotknelam i juz efekt byl mocneijszy, aletego zostaje przy kolorze taupe, a turkus idzie na gorna powieke, tam umie wykonac nia lekki makijaz. Kredki sa trwale, co mnie cieszy, bo szukalam czegos na lato, kiedy w upaly nam wszystko splywa.
Dalabym maksylamna ilosc gwiazdek, ale tego nie robie ze wzgledu na to ze turkus jest ciezszy w uzywaniu(ciezko go nalozyc delikatnie i tworza sie grudki od kredki na rzesach). Kolor zloty czyli taupe jest pod tym wzgledem taki jak oczewkiwalam i mysle ze zakupie ponownie jak mi sie skonczy, bo takiej kredki szukalam od dluzszego czasu, a w drogeriach sa ale intensywne kolory jak czern, braz, granat, ciemna zielen czy szarosc i czesto matowe. Ciezko znalesc kolor taki ktory podkresli nasze oczy,a jednoczesnie nie bedzie odrazu widoczny.

Używam tego produktu od: ok 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: napoczelam 2 kredki w kolorze gold i turkis

Piękny metaliczny połysk :)

Dostałam w prezencie od narzeczonego i pokochałam je :) Mam śliczny turkusowy kolorek i mocny niebieski- są cudne, bardzo trwałe ale zarazem miękkie, łatwo narysować kreskę zarówno na górze jak i na dole, trzymają się cały dzień. Jestem nimi zachwycona i polecam :)

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania dwóch kredeczek.

łady kolor

Posiadam kolor turquise, jest przepiękny, kredka nie łamie się, nie kruszy, jest wydajna, ale niezbyt długo utrzymuje się na oku. Nie podrażnia oczu, latwo się ją usuwa. Można wyczarować całkiem fajny make up

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Bardzo miękka

+ Niska cena, zwłaszcza w promocji.
++ Śliczne, wyraziste, nie blednące odcienie.
- Bardzo miękka, przez co jest mało wydajna i średnio trwała, lubi odbijać się na powiece i nie nakłada się równomiernie, druga warstwa ściera wcześniejszą.

fajna kredka :)

Zaopatrzyłam się w parę kredek, kolor - Emerald :). Bardzo polubiłam, wydaje mi się, że pasuje do moich niebiesko-zielonych oczu ;-). Kredka jest miękka, dobrze się temperuje, starczy na długo. Kolor jest żywy, śliczny, trwały. Bardzo fajna kredka :).

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4 kredek