AA Sun Tan, Balsam rozświetlający do ciała

AA Sun Tan, Balsam rozświetlający do ciała

Formuła błyskawicznie wchłaniającego się balsamu, nadaje świetlisty koloryt skórze całego ciała, która staje się pełna blasku. Witamina E i masło Shea w widoczny sposób podkreślają naturalne piękno, doskonale pielęgnując i chroniąc naskórek. Olej Buriti, uzyskiwany z owoców rosnącego w regionie Amazonii "drzewa życia", stanowi bogate źródło prowitaminy A, która sprawia, ze skóra każdego dnia wygląda zdrowo i promiennie.
Balsam zawiera pigmenty odbijające światło, z olejem Buriti i masłem Shea

Achhh tak!

To jest chyba najpiękniej pachnący balsam jaki w życiu miałam. Nie pogniewałabym się gdyby Oceanic wypuścił całą serię produktów o takim zapachu.

Bardzo dobrze nawilża, drobinki a w zasadzie świetlisty pył są w sam raz! Nienachalne, a jednocześnie pięknie rozświetlają skórę. Jeden z niewielu kosmetyków spełniających obietnice producenta.

Myślę, że produkt trochę niedoceniony - warto spróbować.

Zdecydowanie polecam.

p.s. balsam ma tylko nawilżyć i rozświetlić skórę - nie brązowi jak napisała jedna z wizażanek poniżej. Nic w jego składzie ani opisie na to nie wskazuje.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

szybki sposób na śliczną skórę

Po pierwsze to nigdzie na nim nie pisze że ma brązowić dlatego tego nie robi!!!
za to rozświetla super!!! efekt jest delikatny i naturalny. skóra po jego zastosowaniu pięknie pachnie jest miękka i lśni zdrowym blaskiem.
nie ma w sobie jakiegoś tam brokatu więc jeśli ktoś liczy na efekt sylwestowy to raczej nie jest to produkt dla niego.
ma kremowa konsystencje a rozświetlacz jest jak baaaardzo rozrzedzona złota farbka :) skóra po nim naprawde wygląda na wypoczętą, zdrową i ponętna. staje się niewątpliwym atutem.
nie tłuści nie brudzi, szybko się wchłania.
to od niedawna mój ulubiony kosmetyk.
naprawdę polecam !!!

Używam tego produktu od:3 tyg.

brązuje słabo, ale...!

ok-z brązowaniem nie ma wiele wspólnego
ale

slicznie pachnie
slicznie wyglada (nie ma efektu choinki), poblyskuje złotymi drobinkami
nawilza
nie brudzi!!
nie jest za tłusty

mi się bardzo podoba :)

Manicure - glitter nails

Piękny zapach ale nic więcej

Zdecydowanie moim faworytem jest balsam z poswiatą Kolastyny-nie mogłam go jednak nigdzie dostać :(,Skusiłam sie zatem na AA.
I tak:
* za piękny zapach
*za supernawilżenie
*za opakowanie

Jego wady-zdecydowanie nie dla mnie pod wzgledem drobinek-ledwo co je widać!są malutkie i jest ich mało.Kolejnym minusem jest to,ze nie pogłebia opalenizny,jedynie nawilża....Troszkę brudzi ubranie i jest lekko tłustawy.Ogólnie taki sobie średniaczek.....moze byc,ale KWC to to nie jest!

Używam tego produktu od:2tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1