Flash Definer (Kredka do oczu)

Flash Definer (Kredka do oczu)

Są to klasyczne ołówki kosmetyczne w drewnianej, łatwej do zatemperowania oprawie. Formuła wkładu ołówka jest bogata w woski i olejki roślinne. Dzięki zawartości wosków sztyft jest elastyczny średniotwardy, a namalowany kontur nie rozmazuje się. Natomiast olejki nadają kredce aksamitną miękkość i delikatność. Właściwości te pozwalają łatwo i precyzyjnie podkreślić oko, cienką lub grubą kreską w
zależności od wymagań. Po prostu kredka jest na tyle twarda by kontur był równy, mocny i trwały, ale na tyle miękka by rysowało się ją delikatnie i bardzo łatwo.
Uzyskany efekt to : precyzyjnie i trwale podkreślone oczy, bez wysiłku i bez ryzyka podrażnienia powiek.

Cena: ok. 5-6zł

taka sobie

Jestem wymagającą osobą jezeli chodzi o kredki do oczu - wynika to z tego, że mam dosyć tłustą skórę na powiekach, a przy okazji lubię wyrazistą i cienką kreskę podkreślającą linię górnych rzęs. Nie każda kredka potrafi sprostać takim wymaganiom i ta poprostu nie sprostała.
Jej trwałośc- przy moich powiekach jest w zasadzie żadna.
Kupiłam ją w promocji za 3zł :) , więc nie żałuję ale z całą pewnością nie powtórzę tego zakupu.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego