Rimmel, Wear Maxx, Lycra + Mineral

Rimmel, Wear Maxx, Lycra + Mineral

W nowych lakierach Wear Maxx marki Rimmel London elastyczne włókna Lycra zostały wzbogacone o mikrominerały, które tworzą na powierzchni płytki tarczę chroniącą paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi.
Technologia Xtra Life gwarantuje trwały, lśniący kolor na paznokciach do 10 dni oraz 60 proc. większą odporność na uderzenia.
Połączenie najlepszego elastycznego polimeru, Lycra i mikrominerałów zapewnia idealnie wygładzoną powierzchnię paznokcia oraz błyszczący i długotrwały kolor. Zawarte w lakierze Wear Maxx minerały są mikroskopijnej wielkości, dzięki czemu wypełniają nawet najmniejsze niedoskonałości i nierówności na płytce paznokcia. Supergładka płytka równomiernie odbija promienie światła, dzięki czemu kolory nabierają żywego blasku.
Dostępny w 16 kolorach.

Pozytywne zaskoczenie

Tak jak moje poprzedniczka kupiłam ze względu na śliczny kolor mlecznej czekolady(odcień Chocolate Factory),bardzo trudno dostać tego rodzaju odcień i to jeszcze matowy,bez perły i drobinek.Nie spodziewałam się specjalnej rewelacji,jeżeli chodzi o jakość ale jestem pozytywnie zaskoczona.Lakier bardzo ładnie kryje i łatwo się rozprowadza.Nie odpryskuje a to w przypadku moich bardzo słabych paznokci prawdziwy sukces,jedynie stopniowo ściera się na końcówkach.Ma ładny połysk.Cena przystępna a kolory ciekawe,myślę że skuszę się jeszcze na jakiś.

b. dobry

Właściwie kupiłam go tylko dla samego koloru. Nie patrzyłam na marke, cene. Po prostu podobał mi się kolor. Taki jaki szukałam( chocolate factory).
Jakie sa moje wrazenia?
Ładnie kryje.
Kolor śiwetny.
Podoba mi się blask.
trzyma się kilka dni.
Ale nie aż 10, jak zapewnia producent.
nie wierze w cuda.

ogolnie polecam.
Nie jest drogi.
A jakosc jest dobra

Używam tego produktu od: 1 msc

zadziwił mnie

nawet dobry lakier. zgodnie z opisem ma trzymać się 10 dni, jest to lekką przesadą, ale 6 dni trzyma się, po tygodniu zaczyna odpryskiwać. mam 325 Hot Gossip, szczerze mówiąc nie orientuję się czy jest duży wybór kolorów, ale i kolor jest taki jak trzeba, nie za krwisty nie za bordowy, ładnie połyskuje, nie wymaga nabłyszczacza na wierzch!
jedyne co ujmuje temu produktowi to to, że zauważyłam po prawie miesiącu (z przerwami) używania, że paznokcie są bardziej łamliwe. możliwe, że jest to spowodowane porą roku, ale nie wydaje mi się. nie chce mi się wierzyć, że jakikolwiek lakier jest z "minerałami".

nie zachwyca

Lakier kupiłam w promocji wraz ze zmywaczem, który zdecydowanie lepiej spelnia swoje zadanie (zestaw kosztował ok. 16zl).
Posiadam odcień 39 / CELEBRITY BASH, który jest bardzo ładny, efektowny - ciemna czerwień, w dość krótkim czasie wysycha. O ile z koloru jestem bardzo zadowolona, to trwałość lakieru pozostawia wiele do życzenia:
* odpryskuje już na drugi dzień,
* po zmyciu zmywaczem paznokcie są czerwone i ciężko to usunąć.
Szczerze spodziewałam się więcej po tym lakierze, producent obiecuje trwałość do 10 dni, i na tym się njbardziej zawiodłam. Gdybym kupiła sam lakier, który kosztuje 14zł to byłabym bardzo rozczarowana.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

cztery z plusem

Wear Maxx mile mnie zaskoczył. Myślałam że za tą cene nie będzie rewelacji, a jednak ;]
Lakier dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencje, nie odpryskuje i nie robi smug.
W 1-2 dniu idealny, w 3-4 zaczyna się delikatnie ścierać przy końcówkach, 5-6 trzeba zmyć ( duży plus- łatwo się zmywa ) .
Producent trochę przesadził z tą trwałością (10 dni), ale jak dla mnie jest ok.

Polecam...

Dobry ale nie rewelacyjny

Posiadam odcień 424 (Magnolia Pearl) który przepięknie wygląda na paznokciach. Dobrze kryje. Przystępna cena. Objętość przeciętna. Szybko schnie. Po przejechaniu palcem nie zostają ślady po liniach papilarnych oraz wgniecenia.

Wszystko pięknie i ładnie oprócz tego, że producent nie wywiązał sie z obietnicy wytrzymałości 10 dni. Maluje co 2-3 dni, aby lakier wyglądał ładnie. Nie odpryskuje tylko ściera sie przy końcach.

Używam tego produktu od: końca maja

Bardzo porządny

Lakier na pewno nie utrzymuje się 10 dni;) Ale bardzo dobrze wygląda przez pierwsze 2-3, później trochę odpryskuje na końcach. Mam nr 325 Hot Gossip i to jest bardzo ładna, intensywna, ale nie "rażąca" czerwień. Kryje płytkę po pierwszej warstwie, równo się rozprowadza, nie widać śladów po pędzelku. Gorąco polecam.

Porządny lakier

Kupiłam go ze względu na kolor ( desire), piękny głęboki śliwkowy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dobrze się go nakłada, długo utrzymuje sie na paznokciach ( ok 5 dni), jedynie się ściera na końcach, ale w żadnym razie nie odpryskuje.
Teraz będę polowała na inny ciemny kolor.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jestem zadowolona

Zawiedziona kilkoma zakupami firmy rimmel nie spodziewałam się niczego dobrego. Wear Maxx jednak pozytywnie mni zaskoczył.
Lakier po drugim dniu jest nieco starty na brzegu płytki paznokcia, jednak poza tym trzma się dobrze. Mam miękkie paznokcie, na których żaden lakier nie chce się trzymać dłużej niż 12 godzin, a w/w trzyma się nawet do 5 dni.
Jestem zadowolona i na pewno sięgnę po kolejny kolor z tej serii

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

ok

Jestem pozytywnie zaskoczona:) Lakierek posiadam w kolorze 393 Desire i muszę powiedzieć, że bardzo przypadł mi do gustu:)) Ma piękny, głęboki kolor który długo utrzymuje się na paznokciach. Oczywiście u mnie 10 dni nie wytrzyma, no chyba że można w to wliczyć codzienne poprawki:) ale nie wim bo 10 dni nigdy nie wytrzymałam. Jestem perfekcjonistką i nie wyobrażam sobie chodzić z odpryskami. Jednak 5 dni plus codzienna mała korekta i jest ok:)

ok

Kupiłam ten lakier przypadkiem - od dawna poszukiwałam lakieru w kolorze czekolady pomieszanej z fioletem i będąc na zakupach zwróciłam uwagę na kolor 367 Chocolate Factory. Dwie warstwy lakieru dają taki efekt, jakiego oczekiwałam. Plusy lakieru:
+ ładnie i równomiernie się rozprowadza
+ szybko schnie
+ daje ładny połysk
+ ma niezbyt intensywny zapach
Ma też minus: szybko odpryskuje na samych końcach paznokci. Jestem w stanie przymknąć na ten minus oko, bo wśród lakierów w podobnej cenie ten jest jedyny, który ma taki czekoladowo-fioletowy odcień, jakiego szukałam.

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry ale bez ochów i achów

Na plus można mu przyznać to że już 1 warstwa ślicznie pokrywa poznokieć (mam odcień ciemnej czerwieni ale nie pamietam nr-ka), szybko wysycha, dobrze sie zmywa, ale niestety - nie trzyma sie tak długo jak to opiecuje producent. Bardzo, ale to bardzo szybko odpryskuje z końcówki paznokcia, reszta trzyma sie dobrze tylko te obdzióbane brzegi stworzą efekt bleee :P
Jak dla mnie INGLOT nadal jest najlepszym lakierem - tzn trzyma sie najdłuzej :)

Używam tego produktu od: od kilku malnięć