Rimmel, Stronger With Lycra (Odżywka wzmacniająca)

Rimmel, Stronger With Lycra (Odżywka wzmacniająca)

Odżywka do paznokci Stronger z lycrą wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia. Zawiera opiłki diamentów, witaminy A i E oraz wapń. Drobinki diamentów dają piękny połysk. Można stosować ją na lakier - wtedy zapewnia większą odporność na uderzenia, lub jako bazę - wtedy paznokieć jest wyjątkowo gładki. Polecam dla osób z łamliwymi, miękkimi i rozdwojonymi paznokciami. Bardzo mocno utwardza i pokrywa wszystkie nierówności.

Bardzo dobra.

Nie miałam chyba lepszej odżywki,nawet lepszej firmy za większe pieniądze. Tutaj, juz po pierwszej aplikacji płytka paznokcia jest mocno utwardzona,a z biegiem czasu staje się coraz lepszej kondycji. Produkt wart uwagi :)

moze byc

Produkt zakupilam dzieki pozytywnym recenzjom.
Nie moge oprzec sie wrazeniu,ze jest przecietny.
Owszem, paznokcie mi sie nie lamia, ale to tez zasluga mojej diety i olejku wzmacniajacego, kremow do rak..
Nie uzywajac go regularnie sa w dosc dobrej kondycji.
Po nalozeniu jest lekko bezbarwny polysk, ale to nic az tak szlachetnego jak po zlotej Sally Hansen.
Produkt dosc szybko schnie i mozna niedlugo nakladac lakier.
Nie zauwazylam,zeby wplywal znaczaca na jego trwalosc.
Ogolnie mozna kupic od biedy.
Moim zdaniem zlota sally Hansen byl hitem, bi nie tylko zostawiala mega blysk na paznokciach ale rowniez wybielala szybko rosnace po niej paznokcie!
Po niej ta pozycja od Rimmel to takie male westchnienie...
Sprobowac mozna, chocby od biedy ale wiekszych efektow nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: kwietnia z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 60% 1-szego opakowania

Lubię go!

Po kupieniu tej odżywki byłam niezbyt przekonana o tym, że będzie działała ale okazało się "nie oceniaj książki po okładce". Jestem w dużym szoku i uważam ją za prawie perfekcyjną.

+ wzmacja paznokcie
+ utwardza je i odżywia
+ paznokcie przestają się łamać

- przy regularnym stosowaniu nie wystarcza na długo
- szybko się ściera/odpryskuje

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 12 ml

depilacja czego nie wolno

Kocham go

+ działa (paznokcie są mocniejsze, nie łamią się i nie rozdwajają)
+ szybko schnie
+ jest wielozadaniowy (baza, top, odżywka)
+ wydajny
+ wygodny pędzelek
+ fajne drobinki
+ naturalny kolor

Dzięki niej pierwszy raz w życiu mam długie paznokcie :)

Bardzo dobry produkt :)

Moja odżywka została zakupiona w Niemczech, więc ma troszkę inne opakowanie :)
\\nBardzo pomogła mi zadbać o moje paznokcie, jestem zadowolona :)
\\n
\\n+kosmetyku:
\\n-wydajność
\\n-paznokcie są mega twarde, moim przywróciła zdrowy wygląd, mimo wielu prób i używania innych środków, które niestety zawiodły
\\n-świetna odżywka, idealna również jako baza, lakier na pazurkach trzyma się o wiele dłużej
\\n-ładne drobinki, połysk
\\n-poręczny pędzelek
\\n
\\nJako lakier nawierzchniowy nie próbowałam, a słyszałam, ze tez można, mnie się to nie widzi, ze względu na różowawy kolorek.
\\nJa minusów nie zauważyłam, ale jej dostępność jest dla mnie dużym problemem, niestety.
\\nMogę polecić :)

taki sobie

Stoi u mnie w lodówce - żadko go uzywam bo jest bardzo nietrwały - juz nastepnego dnia widzę niedociągnięcia ;(

plus za kolor - bardzo ładny i naturalny - dla mnie ideał!

nie wiem czy bym go poleciła innym - kwestia gustu - inni piszą że jest dla nich idealny , także trudno powiedzieć...

dla mnie przecietny;/

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zaczęte

wielofunkcyjny

kupilam z nadzieja ze wspomoze moje paznokcie ktore byly w fatalnym stanie rozdwajaly sie lamaly jednak zawiodlam sie nie zrobilk z nimi nic

mozna go stosowac jako odzywke baze lub na lakier jako baza i lakier powierzchniowy sprawdza sie dobrze ma delikatne zloto-rozowe drobinki jednak nie takie jest jego przeznaczenie u mnie sie nie sprawdzil ale daje 3 gwiazdki za funkcjonowanie jako baza i nablyszczacz

Ilość zużytych opakowań: polowa 1 opakowania

Polecam dziewczyną o słabych paznokciach! Ta odżywka naprawdę działa !

Jestem strasznie zadowolona z tego produktu. Mam słabe i rozdwajające się paznokcie...a dzięki tej odżywce są mocniejsze i ładniej rosną :) naprawdę warto !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Trudno go jednoznacznie ocenić

Strasznie trudno mi podsumować jednoznacznie ten produkt. Można go używać jako odżywkę, lakier podkładowy oraz lakier nawierzchniowy-w każdej z tych funkcji radził sobie różnie,więc podzielę recenzje na 3 części i wyciągnę średnią ;)

Jako odżywka-ten produkt przede wszystkim jest odżywką,a w tej roli moim zdaniem radzi sobie tragicznie. Fakt szybko wysycha i pozostawia paznokcie migoczące,ale co z tego skoro nie powoduje,że paznokcie są twardsze, mocniejsze i się nie rozdwajają.
Jako odżywka ten produkt powinien dostać 2 gwiazdki.

Jako lakier podkładowy-szybko schnie. Po kilku sekundach można zacząć malować paznokcie lakierem. ładnie wyrównuje płytkę. Wielkim minusem jest brak ochrony przed lakierami ciemnymi. Używam lakierów pomarańczowych, różowych etc. i niestety mam poodbarwiane paznokcie.
Jako lakier podkładowy zasłużył na 3,5 gwiazdki.

Jako lakier nawierzchniowy-ze schnięciem jest tu trochę gorzej i kiedy wydaje się,że można zająć się czymś innym niż suszenie paznokcie, bardzo pięknie się nam lakier rozjeżdża. Dobrą rzeczą jest,że da nałożyć kolejną warstwę tej odżywki i nie widać zagnieceń itp. Wielkim plusem jest przepiękne błyszczenie lakieru. Mnóstwo pięknych drobinek przepięknie wyglądających na ciemnych lakierach. Na plus należy też zapisać przedłużanie żywotności lakieru nawet do 7 dni.
Jako lakier nawierzchniowy zasłużył na 4,5 gwiazdki.

Średnia-3,33 gwiazdki,więc daję trzy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie 1 całe

cudo!

Powiem krótko!Robota jaką wykonuje jest na 6!!!
Strasznie,ale to strasznie mam słabe paznokcie ostatnimi czasy!Rozdwajają się koszmarnie i nie ma mowy o jakiejkolwiek długości,ponieważ zanim paznokieć wyrośnie za opuszkę palca to już jest połamany!
Przypomniałam sobie,że ją mam z zeszłego roku gdy miałam ten sam problem.Nakładam ją pod lakier od 2 tyg(może nawet nie)tak do 2 razy w tyg i wierzcie lub nie paznokcie rosną jak oszalałe:D
Są mocniejsze i wystają za opuszki:D:D
Ciesze się,że sobie o niej przypomniałam i będę jej wierna!!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

cudowny!

Kiedyś myślalam,że to lakier :P dopiero niedawno doczytalam,że to odżywka-pierwszy raz kupila ją moja sis jakieś 3-4 lata temu,od tego czasu caly czas mamy ją w domu!Łatwo się naklada ,szybko wysycha,a paznokcie są śliczne! niby bezbarwne,a tak naprawde widać różowe drobinki(Szczególnie pod wodą),poza tym pazurki są rozjaśnione!
Kocham tą odżywkę,dlaczego ją wycofują?!

Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań:duuuużo :)

Bardzo polecam ten preparat. Jako odżywka prawie idealny (o tym prawie za chwile). Zakupiłam go po zerwaniu tipsów żelowych. Miałam zmasakrowane paznokcie i rzeczywiście baaardzo mi pomógł w doprowadzeniu ich do w miarę przyzwoitego stanu (wiadomo cudów po takich zabiegach na paznokciach nie można oczekiwać). Teraz używam go jako podkład pod kolorowe lakiery. Zapobiega przebarwieniom płytki, a paznokcie praktycznie się nie łamią. Bardzo wydajny, stosuję dość często a zostało mi 3/4 buteleczki. niestety minusem jest właśnie zbyt duże opakowanie w stosunku do wydajności.Preparat już zdążył przyschnąć i nie wiem czy uda mi się go zużyć do końca zanim całkiem zaschnie.