Celine Dion, Spring in Paris EDT

Celine Dion, Spring in Paris EDT

Najnowszy (wiosna 2007), limitowany, owocowo-kwiatowy zapach sygnowany nazwiskiem Celine Dion. Niezwykle romantyczny zapach oddający hołd jednemu z ulubionych miast Celine.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: czerwona i czarna porzeczka, mandarynka

nuta serca: bez, osmanthus, konwalia, różowe lilie, jaśmin

nuta bazy: piżmo, wanilia, nuty drzewne

Szukam dalej

Rok temu dostałam próbkę tego zapachu i się w nim zakochałam, przed ślubem pobiegłam do sklepu i kupiłam największą buteleczkę jaką mieli. Przez kilka dni cieszyłam się tym zapachem, później zaczął mnie drażnić, nie czyłam w nim już tej świeżości, tylko tani odświeżacz powietrza a szkoda... bo zapowiadało się tak pięknie. Perfum używam okazjonalnie, tak żeby wykończyć flakon.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

A ja go bardzo lubię:)

Dostałam go 2 miesiące temu:)
Jest to kolejny zapach Céline Dion,który po prostu kocham:)
Lekki,świeży,delikatny i bardzo kobiecy:)
Perfumy są trwałe,na mojej skórze EDT utrzymuje się nawet 7 godzin.
Zapach jest typowo kwiatowy,idealny na wiosnę:)
Butelka jest dosyć ładna-zrobiona na wzór flakonu pierwszego zapachu Dion.
Cena przystępna.
Polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

nieudany

Bardzo mi się nie podoba mi się ten zapach, rzeczywiście pachnie jak odświeżacz do powietrza;)
Nie chciałabym tak pachnieć. Zapach dość mocny.
Nie polecam:)
Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:2 ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

CUDOWNY!!

z racji tego, że próbuję wszystkich zapachów z serii CD nie wiem czy kupię ponownie ten sam, ale:
+cudny zapach.. lekki, delikatny, a za razem charakterystyczny i rozpoznawalny..
+trwałość - utrzymuje się baaaardzo długo... szczególnie na włosach ...
+cena.. ja kupiłam za 30 zł... - zawsze za tyle kupuje Jej perfumy
- nie ma... :) polecam lubiącym błyszczeć!!

Używam tego produktu od:....?

przypadł mi do gustu

Bardzo fajny, wiosenny zapach.
Typowo kwiatowy, ale nie duszący i dość lekki.
Ja wyczuwam w nim głównie konwalie i fiołki :)

Średnio trwały, ale nie jest tak źle.
Chyba jedyny wśród zapachów Celiny, jaki mi się spodobał.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Dla mnie bukiecik konwalii :)

Kupiłam pod wpływem chwili ...Perfumy mi się kończyły i ..trzeba było zaopatrzyć się w jakiś nowy ;)
Jak dla mnie to ten perfum pachnie głównie typowo świeżo zerwanymi konwaliami! Wyczuwam jeszcze porzeczkę i może jaśmin... A w tle tak jakby cytruski??
Zapach lekki, kwiatowy Ale nie z gatunku typowo "świeżych" czy "owocowo-świeżych"...
Dobry i na uczelnie i na randkę a takich zapachów (uniwersalnych) to znam nie wiele..
Co prawda nie czuć go bardzo intensywnie (może to i plus?) ale jednak jak się poruszam to go wyczuje... Taką mgiełkę w koło siebie.
Spodobał mi się od 1 popsikania :)
Dopiero później dowiedziałam się czemu - w składzie ma te elementy zapachowe które są we wszystkich moich perfumach... ;)

Jeżeli więc ktoś lubi :Jadore Diora To powinien się mu ten perfum też spodobać.

Perfum ten rozwesela mi te zimne i nieprzyjemne dni jesienno-zimowe..
Polecam.

Używam tego produktu od:4 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte - 30 ml

mam słabość do Celiny

Mam chyba słabość do wszystkich zapachów Celine Dion bo ten również bardzo przypadł mi do gustu.
Świeży, lekki, wiosenny- idealny na lato.
Jedynym minusem jest słaba trwałość, dość szybko się ulatniają.
Notes- mam na wyjątkową okazję, Belong- na zimię, Spring in Paris- na lato.
Polecam Spring tym, którzy lubią nieinwazyjne zapachy na lato.

Wink?

Jak zwykle Celine Dion podarowała swym wielbicielkom kolejny detergent w płynie. Lux? Na pewno znam to z przeszłości, czy to czasem nie któreś z kolorowej serii "Fa" ? Nie wiem w każdym razie dogorywając na skórze straszliwie przypomina mi Wink Avonu :cool: Może wiosna w Paryżu pachnie Wink? Albo pomyliła dzielnice.

Zachęciła mnie ta konwalia (i to różowa) oraz kwiat osmantusa. Otrzymałam mydło o syntetycznym zapachu konwaliowo-brzoskwiniowym (a raczej cyklamenowo-brzoskwiniowym) z jakąś cytrynową nutą w tle rujnującą tajemniczość cyklameno-konwalii i charakterystyczną również dla Avonu mdławą spłaszczającą całość nutą proszku do prania (te wszystkie fosfaty, sole, soda!). Zapach męczy, przywodzi skojarzenia ze sklepem chemicznym, z zapachem tych wszystkich mydeł, płynów do płukania poustawianych w rzędy.
Nie znajdziecie w nich świeżo zerwanych konwalii, z ich charakterystyczną "zielonością", głębią, wilgocią. Nie wiem jak pachnie różowa odmiana tego kwiatu, ale to co umieszczono w składzie Spring in Paris pasuje mi raczej do cyklamenu którego zapach można określić jako spłaszczoną, zakurzoną "owocową konwalię".Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Wiosna w Paryżu?

Tak pachnie wiosna w Paryżu? Mam nadzieję, że jednak nie.
Pierwsze wrażenie? Odświeżacz do powietrza.
Później, bukiet niewyszukanych kwiatów o dość mocnym zapachu.
Ostatecznie rozwija się do paru kwiatków i dopiero wtedy jest dla mnie znośna.
Trwała. Wieczorem po popołudniowych testach czułam ją wyraźnie.

Dla lubiących zapach kwiatków w wydaniu bukietowym.

Używam tego produktu od: kilkanaście dni temu
Ilość zużytych opakowań: testy

Mydlo Lux

Powachalam tylko dlatego, ze lubie wiedziec jak co pachnie, nawet jesli jest to zapach z dolnej polki albo sygnowany nazwiskiem gwiazdy, po ktorej nie spodziewam sie jakos niczego dobrego w kwestii zapachow;) Spring in Paris zaskoczyl mnie o tyle, ze nie jest calkowicie banalny i podobny do pozostalych perfum Celine. Jest dosc przyjemny, bo subtelnie kwiatowy i do zludzenia przypomina zapachem mydlo, a konkretnie mydlo Lux sprzed kilkunastu lat:) Nie jest to moze zachecajace do zakupu, ale uwazam, ze jednak SiP moze sie podobac. Niesety czuc, ze nie jest to zapach wyszukany, luksusowy. Jest zrobiony na szybko i dla szybkiego zysku wylacznie. Flakon ladny,a le toi jzu bylo, daje 3 gwiazdki za zielony kolor.

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań:test

ładny! :-)

wiosna w Paryzu... :) Jak tylko usłyszałam nazwe nowego zapachu Celine Dion bardzo chciałam go poznać:) Chociaz bałam sie rozczarowania, bo żaden z dotychczasowych zapachów CD mi sie nie podobał:( Na szczęście ten jest inny-deliktany, owocowo-kwiatowy. Naprawde przyjmeny, rzeczywiscie kojarzy sie z wiosną w Paryżu:) Bardzo ładnie sie rozwija-w środku ma jakąs ostra, drażniąca nute ale ona szybko mija.
Ładny prosty flakonik z kwiatkami z tyłu:) i fajny zielony kolor perfum.

edycja: odwidziało mi się ;-) Zapach jest zbyt banalny i nijaki, nie miałam go na sobie od kilku miesięcy, chyba pora się rozstać. Za dużo w nim płatków białych kwiatów. wolę zapachy z charakterem

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (15ml)