Flowerbomb EDT

Flowerbomb EDT

Flowerbomb EDT to kolejny zapach awangardowego duetu holenderskich projektantów Viktor & Rolf, letnia wersja Flowerbomb EDP.
Przeznaczony dla zmysłowych, ale spontanicznych i energicznych kobiet, które potrafią bawić się życiem i delektować nim niczym najdroższym szampanem.
Flowerbomb jest letnią wersją kwiatowej bomby - eksplozja niesamowitej świeżości!
Kompozycja zapachowa to nowy, cytrusowy koktajl mandarynki i pomarańczy wzmocniony nutami bergamotki i różowego pieprzu.
Ambra, kaszmir, i paczula podkreślają zmysłowość kobiety, która nosi ten niesamowity zapach.
Uwodzicielski flakon w formie jasno różowego diamentu jest niczym zapowiedź tajemnic, które kryje w sobie Flowerbomb Eau de Toilette.
Opakowanie tym razem w jasnym wydaniu, zdobione srebrną, atłasową wstążką.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Perfekcja

Nigdy nie zapomnę momentu, gdy po raz pierwszy zetknęłam się z tą nietuzinkową mieszanką. Oczarowała mnie niemiłosiernie, sprawiła, że na dłuższą metę nie akceptuje innego zapachu na sobie. Jest to seksapil, niewinność i kobiecość w jednym. Jako, że jestem lwiątkiem, także mogę orzec, że gdybym miała okazję, kąpałabym się w tych perfumach z kieliszkiem szampana w ręku.

Wykorzystała: kilka próbek

różowość

Dziewczęcość i różowość. Karmel i paczula. Akcent Angel'a. Taki jest ten zapach. Słodki, nuty jadalne słodkie. Pod tony to kwiaty dopiero np. Jaśmin, róża.
Ale przede wszystkim czuję słodkość, różowość. Dobry zapach, bo pomimo wszystko do przeżycia, do strawienie. Nie kupię flakonu, ale ogólnie akceptuje.

Fajny, ale...

Ładny zapach, na początku czuć kwiaty i cytrusy podlane earl greyem. Potem przechodzi w słodycz, ale nie mdlącą, tylko taką stonowaną i lekko pudrową, ogólnie miłe w noszeniu i na pewno nie mączące dla noszącego i otoczenia, ale myślę sobie, że jak za taką cenę mogłyby być trwalsze. W tej chwili upływają 4 godziny od psiknięcia a prawie już nic nie czuję. Przyzwyczajona jestem do killerów typu Angel, LVEB, które czuję nawet po kilku dniach a te Flowerbomb im nie dorównują ani trwałością ani ogonem. Takie tam, nienachalne perfumy, ładne, ale nic szczególnego. Moim zdaniem nie są warte swojej ceny, przypuszczam, że istnieje w sprzedaży wiele podobnych zapachów o tej samej mocy i w znacznie przystępnej cenie. Gwiazdki dałam za urodę tego zapachu.

Edit. Dołożyłam jedną gwiazdkę, bo po dłuższym używaniu zapach mnie oczarował na amen, jest śliczny i świetlisty, poprawia mi nastrój i serio myślę jednak nad zakupem flaszki na wiosnę. Chociaż gdyby był jednak trwalszy byłabym szczęśliwsza.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć z odlewki

TOP 10 męskich perfum

Odświeżony Flowwerbomb edp

Zapach jest bardziej przestrzenny, świetlisty, kwiatowy i lżejszy od podstawowej wersji ,ale to nie znaczy, że jest słaby. O nie- trwałość świetna, a mgiełka zapachu, która nas otacza, na pewno nie pozostanie niezauważona. Są niesamowicie urocze i romantyczne. Ta wersja, razem z La vie en rose, to zestaw świetny na ciepłe dni, a wersja edp i extreme, to typy na zimowe i jesienne dni.

Ilość zużytych opakowań: 2-jedno 100, a drugie 50 ml

TO JEST TO :)

Uwielbiam je!!! To przepiękne cytrusowo, kwiatowo, pudrowo, pieprzne perfumy.

Kobiece, zalotne, cytrusowo-świdrujące, świeże, wyjątkowe, otulające i ciepłe.

Polecam nie tylko latem ale przez cały rok można odkrywać ich piękno.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

wiosenna radość

Dostałam w prezencie. Nie jest to w mój ulubiony zapach,ale od czasu do czasu na poprawę nastroju jak najbardziej.
Mi przynosi on na myśl świat budzący się do życia po zimie, topiący się śnieg, delikatne promienie słoneczne,przebiśniegi, żonkile. Taką radość,która nas ogarnia,gdy zbliża nadeszła wiosna i można zrzucić grube kurtki,czapki,szaliki,ciemne barwy,na rzecz lżejszych ubrań. Pastelową zieleń i róż....
Nie jestem dobra w rozpoznawaniu poszczególnych składników. Najpierw czuję intensywne cytrusy przeplecione nutą herbacianą.Później stają się łagodniejsze,bardziej słodkie-mieszanka kwiatów i waty cukrowej,gdzieniegdzie cytrusowa nutka.
Nie jest to na pewno typowy słodziak,ani też cytrusowy zapach.

Trwałość ok. 4 godz. Na ubraniach jest bardzo delikatnie wyczuwalny przez cały dzień.

Używam tego produktu od: luty

to nie tylko zapach. to coś więcej.

Jasne, że wcale nie będę wyjątkowa, gdy napiszę, że zapach przywołuje skojarzenia.

Ten zapach, przy całej mojej średnio-entuzjastycznej opinii o kolorze różowym i słodkim - bije na głowę moich ulubieńców.

Pięknie się ta słodycz rozwija, nie dusi i nie męczy. Jest świeżo, trochę pieprznie, trochę jakby piżmowo, a z drugiej strony cukierki. Nie jest to jednak zapach infantlny, nie czuję się w nim nastolatką.

Lubię go czuć na sobie, lubię go mieć w pobliżu.

Buteleczka kobieca, nie jest przekombinowana, wywrotna...jak np. MaxMara, trwałość - przyzwoita, TŻ też je lubi.
Choć tym razem pachnę nimi bardziej dla siebie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Słodko i radośnie :)

Cała rodzinka FB jest świetna i jest na pewno warta jak nie posiadania to chociaż testów.

Zarówno EDT, jak i EDP, EXTREME i EDT la Rose to zapachy słodkie, ale nie obarczone błędem częstym w przypadku tego typu zapachów - słodyczą podszyta duszącą chemią.

FB to zapach słodki, ale słodki naturalnie, z mocną nutą owocową, ale i z wyczuwalną herbatą.
Świetny nie tylko na lato, ale i na zimniejsze dni. Wtedy ma działanie rozweselające :)

Buteleczka bardzo ładna, trwałość dobra :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

Lekka, świeża "różowość".

Flowerbombkę poznałam w wersji EDP i zawsze ciekawa byłam młodszej siostry spod znaku V&R. Wersja EDT otwiera się niemal identycznie jak EDP. Jest znajoma (choć ciut słabsza) herbata Earl Grey wymieszana z niewielką ilością herbaty zielonej.

Jest mniej bogata, lżejsza, pokusiłabym się o określenie „rozwodniona”, ale wciąż słodka, troszkę landrynkowa. Ewoluuje w kierunku owoców, wyraźnie wyczuwalny jest grapefruit, nieco mniej cytryna, a na szarym końcu mandarynka. Dzięki nim zapach jest orzeźwiający, lekko kwaskowy, cierpki - nie przytłoczy w upalny dzień.. Gdzieś pomiędzy znajdziemy bukiet frezji, który nadaje kompozycji zwiewności oraz delikatną paczulę, która nieco ociepla kompozycję.

Flowerbomb EDT to zapach różnorodny, zmienia się, przybiera inne kształty, raz wibruje raz nie – nigdy nie wiadomo, w którym kierunku pójdzie danego dnia. Chyba to jest cecha, dzięki której ten zapach mi się podoba, nie jest wiernym klonem EDP. Jest to zapach musujący, trochę w stylu oranżadki niż szampana, jednak wcale mi to nie przeszkadza. Jest radosny, optymistyczny, figlarny, dodaje energii. Określiłabym go jako dziewczęcy – wprost kipi młodością, choć nie powiedziałabym, że jest skierowany tylko do tej grupy wiekowej – w zasadzie nie ma granic (ani dolnej, ani górnej).

Te perfumy lubią otoczenie, a otoczenie lubi je. Nie są natarczywe, nie uprzykrzają się ani użytkownikowi ani odbiorcy. Zbierają komplementy, a to chyba najlepsza ocena. Na razie nie chciałabym własnego flakonu, choć gdyby jakimś cudem trafił w moje ręce, to na pewno używałabym go z radością.

Trwałość średnia, naprawdę mocno średnia. Są to perfumy nietrwałe, utrzymują się na skórze dobre 3-4 godziny, potem łagodnieją aż w końcu znikają.

Flakon ładny, posiada więcej szlifów niż EDP, kształt ma bardziej owalny. Niby granat, ale w sumie tylko zawleczka z logo V&R o tym przypomina, o ile w EDP jestem w stanie dostrzec granat, tak tu musiałabym mocno wysilić wyobraźnię. Diamentem też to nie jest ;)

Cena, cóż, za wysoka, ale jako że zapach kreowany jest na luksusowy, to raczej nie prędko się obniży.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki, testy w perfumerii.

jeden z ulubionych

Dostałam flakonik tego perfumu od szwagierki i zakochałam się w nim.Gustuję w tego typu kwiatowo-słodkich perfumach i ten jest dla mnie rewelacyjny.Używam go na lepsze okazje,ale zawsze jest on wyczuwany przez innych. Długo się utrzymuje!!!!!! Trochę zraża mnie cena,ale może się jak się ładnie do kogoś uśmiechne to nie będe musiała go sama kupować.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Świetny!

To jeden z moich ulubionych zapachów! Jest symbolem luksusu i elegancji. Utrzymuje się dłużej niż CHANEL .Jest też ulubiony przez mojego mężczyzne:)
Po skończeniu tego flakonu na pewno kupię następny:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Szczescie w butelce:)

Flowerbomb dostalam w prezencie od Tz...skrycie marzylo mi sie nabycie bombki i zostalo to urzeczywistnione:)
Flowerbomb edt jest dla mnie zapachem wypelnionym radoscia,tryskajacym mlodzienczoscia,swiezoscia"ducha\'.Takie szczescie w butelce.Rozweselacz i umilacz...Pachnie przepieknie.Sa i cytrusy,slodkawo-gorzkawe,jest wata cukrowa,slodkie landrynki i rozowe pralinki w pieprznej otoczce.To wszystko jest w mojej wyobrazini ,jak nosze na sobie ten zapach.Czuje sie w nim tak dziwczeco i figlarnie.
Flowerbomb dodaje mi optymizmu i energi do dzialania.Normanlnie bomba szczescia i radosci.Polecam serdecznie

Butelka sliczna,urocza i zabawna,dopelnieniem jest lekko rozowy plyn:)
Trawlosc zadowalajaca ok 7h.

Używam tego produktu od: ok tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml i bedzie wiecej