Christian Dior, J`adore EDP

Christian Dior, J`adore EDP

`J`adore` Christian Dior to zapach określany przez producenta jako powrót do kobiecości, wrażliwości, zmysłowości, uczuć i kreatywności. Duży wpływ na charakter zapachu ma przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, uzupełniona aromatem skórek z mandarynki oraz wina.
Twórców flakonu perfum Christian Dior `J`adore EDP `zainspirował kształt amfory, budzący skojarzenia z sylwetką kobiety. Szyjka flakonu nawiązuje do charakterystycznych naszyjników projektowanych przez dyrektora artystycznego domu mody Dior - J. Galliano.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Cena: ok. 200zł / 30ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Ponadczasowy zapach

Zakochałam się w tym zapachu, idealnie podkreśla kobiecość i subtelność. Jest trwały, opakowanie jest bardzo wydajne. Pasuje zarówno na eleganckie wyjścia jak i na codzien.

Flakon i zapach <3

Polecam. Pierwszy flakonik dostałam od męża.
Zapach cudowny, flakonik uroczy. Aktualnie wykorzystuje 3 opakowanie
Polecam na ranne i nocne wykorzystanie

wspaniały zapach na wyjątkowe okazje :)

Perfumy te są dla mnie bardzo wyjątkowe, kojarzą mi się z ważnymi wydarzeniami, więc mam do nich bardzo sentymentalny stosunek. Przepiękny zapach w bardzo eleganckiej butelce, cena dość wysoka, jednak moim zdaniem adekwatna do jakości tych perfum.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Do odstrzału

Po przeczytaniu sporej ilości dobrych recenzji, kupiłam sobie próbkę tych perfum. Zdecydowanie nie dla mnie. Jest to słodki ulepek. Na początku miło zaskakują, bo zapach dość ciekawy, ale po kilku minutach już mnie męczyły, zbyt intensywne. Poza tym wydały mi się nie być zbyt trwałe.

piękne !!

Cudne perfumy które miałam okazje przetestować! Zakochałam się od pierwszego psiknięcia!
Zapach idealny dla kobiet delikatnych!!
Tylko za drogi :(((

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Wiele osób go poleca, dlatego też skusiłam się przetestować go w drogerii.
Spodziewałam się jakiegoś przyjemnego, klasycznie pięknego zapachu. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy powąchałam i okazało się, że zapach jest ciężki, duszący.
Kojarzy mi się raczej ze starczymi osobami, trochę z klasykami od Chanel (te ciężkie, babcine, drażniące).
Zupełnie nie moja bajka, mimo że ciężkie zapachy lubię. Ten nie przypadł mi do gustu, a za każdym razem, kiedy widzę tę buteleczkę to przypomina mi się ta nachalna ciężkość...
Jedyny plus za trwałość. Niestety czułam go długo i tak samo długo mnie drażnił.

Kropla luksusu !

Piękny zapach, który dla mnie jest zdecydowaną kroplą luksusu ! Pachnie naprawdę obłędnie, bardzo chętnie do niego wracam ! Pierwsze moje spotkanie z perfumami było dość dawno, miałam okazję przetestować je wraz z balsamem do ciała, którego zapach dodatkowo wzmocniony perfumami bardzo długo trzymał się na skórze !

WRĘCZ FENOMEN

Piękny zapach, wszedł do grona klasyków m.in. dlatego, że już 18 lat jest na rynku, wręcz fenomen i nie traci klientów.
Bukiet kwiatów jaśminu, róży, konwalii, gruszki, melona itd. lecz owoce nie przebijają w całości odbioru.
Trwałe. Przeszły reformulację, posiadam miniaturę z roku 2013 lub 2014. Podobne do nich są perfumy edp DKNY Golden Delicious. Tak uważam, przynajmniej w 40/60% są podobne. Nawiązujące do Golden Delicious i J'adore są jeszcze celebryckie Paris Hilton Siren, choć te są słodsze, o wiele. To tylko komplement dla J'adore, że są do nich inne podobne. No i zaletą jest iż Charlize je reklamuje. To dodało temu zapachowi popularności. Lubię je, używam czasami na okazje typu święta Wielkanocne które już za kilka dni.

Klasyczny klasyk.

Dior ma to do siebie, że za każdym razem zaskakuje. I to w tych zapachach kocham- ten element zaskoczenia. Element, którego w J'adore zabrakło.
Zapach klasyczny, raczej delikatny. Z trwałością również tak sobie.
Prawda, nadaje się na każdą okazję ale czy to dobrze? Można powiedzieć o nim: klasyczny klasyk.
Wyróżnia się flakonikiem. O tym akurat nie powiem niczego złego bo zwyczajnie mi się podoba i jest poręczny, można go wsunąć do torebki bez zmartwienia o to, że ją "wypcha".
Jeśli ktoś szuka zapachu za którym mężczyźni będą odwracać wzrok a kobiety wypytywać, to niestety nie jest to. Ale jeśli ktoś nie lubi mocnych i specyficznych akcentów albo nie może się specjalnie wyróżniać, np. w pracy- to nada się idealnie.

Elegancki klasyk

Bardzo uwodzicielski zapach . Wogole to uważam że zapachy od diora sa naprawdę bardzo dobre. Wszystkie maja tego pazura . Zapach idealny na randki jak i do pracy dla kobiet pewnych siebie business woman . Rewelacyjna trwałość . Flakonik prześliczny .

Duszące.

Kiedys je lubiłam. Teraz są dla mnie bardzo nieprzyjemne. Jakby jakoś owoc w nich zgnil. Ponadto pachna mi taka tanizna... Ble. Plusem jest jedynie to, ze sa trwałe.

Klasyk

Ten zapach używała zawsze moja mama, więc stąd od dziecka się z nim oswoiłam i urósł on w moich oczach do jakiegoś guru.
Zapach jest elegancki, ładny, pudrowy, przyjemny. Niesamowicie długo się trzyma i w sumie im bardziej wywietrzeje tym lepiej pachnie.
Bardzo go lubię, ale nie powiedziałabym, że jest to mój numer 1. Jest kilka lepszych.