Christian Dior, J`adore EDP

Christian Dior, J`adore EDP

`J`adore` Christian Dior to zapach określany przez producenta jako powrót do kobiecości, wrażliwości, zmysłowości, uczuć i kreatywności. Duży wpływ na charakter zapachu ma przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, uzupełniona aromatem skórek z mandarynki oraz wina.
Twórców flakonu perfum Christian Dior `J`adore EDP `zainspirował kształt amfory, budzący skojarzenia z sylwetką kobiety. Szyjka flakonu nawiązuje do charakterystycznych naszyjników projektowanych przez dyrektora artystycznego domu mody Dior - J. Galliano.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Cena: ok. 200zł / 30ml

30% jesień/zima 70% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajny produkt

Naprawdę lubię ten zapach, jeden z moich ulubionych !!! Lekki, delikatny, nie rzucający się w oczy, odpowiedni na każdą porę roku, odpowiedni dla każdego wieku w każdej sytuacji. Godzinę później nie czuję się na sobie, na początku zwątpiłem w jego stanowczość, ale najwyraźniej po prostu się do tego przyzwyczaiłem, ten zapach utrzymuje się przez kilka dni.

Zawsze wracam

Dior J'ador to zapach, który się kocha, który nigdy się nie nudzi i po nieudanych próbach zamiany zawsze się do niego wraca.
Zuzylam chyba 6 flakonów różnych pojemności. Próbowałam znaleźć coś co mogłoby go godnie zastąpić niestety jest to zapach niezastąpiony i niezbędny na każdej damskiej toaletce.
Z trwałością bywa różnie (zależy gdzie kupiony).
Świetny na każdą porę dnia i roku.
Totalny must have!
Ponadczasowy i niezastąpiony!!!!

Na wieczór

Zdecydowanie jesli ktoś szuka zapachu na większe wyjście to polecam własnie ten, jest dość ciężki ale nie przytłaczający, do tego bardzo elegancka buteleczka. Jest on słodki ale też elegancki, długo się utrzymuje i pasuje na wieksze uroczystosci.

Otulona aromatem miłości.

Perfumy J`adore należą do jednych z moich ulubionych.
Już sam flakon przykuwa uwagę swoim kształtem, elegancją i prostotą.
W tym cudownym flakonie Dior zamknął świeże kwiaty i owoce.
Bardzo subtelny zapach,odpowiedni zarówno na dzień jak i na
wieczorne wyjście.
Perfumy posiadają nutę zapachową która pobudza zmysły , jest
bardzo sexowna i kusząca po prostu uwodzicielska .
Bardzo dobra jakość i trwałość produktu.
Dior J`adore to perfumy na każdą okazję,porę dnia i roku.

Ubrana tylko w perfumy

Klasyczna wersja tych perfum nie zmieniła mojego uczucia do nich. Uwielbiam je.
Najpierw ubieram się w perfumy a później zakładam sukienkę ;)
Perfumy są bardzo trwałe i nie potrzeba dużej ilości by pięknie pachnieć.

Dla kobiety z klasą

Jest to jeden z moich ulubionych stałych trofeów mojej toaletki. Głębia i atmosfera zapachu sprawia wrażenie otulania pierzynką bezpieczeństwa, radości, a przede wszystkim klasy i kobiecości. Każda kobieta , która chce sie poczuć wyjątkowo i szlachetnie powinna mieć go w swoich zbiorach, samo użycie tego zapachu wprowadza mnie w anielski nastrój. Uwielbiam go!

Piękny zapach

Uniwersalny, subtelny zapach odpowiedni na, każdą porę dnia. Dodatkowo woń jest dosyć trwała a samo opakowanie przecudowne. Z pewnością spodoba się większości pań.

Ulubiony od lat

To mój zapach numer jeden na codzienne wyjście do pracy. Na tyle neutralny, żeby nie drażnił, nikogo, ale pozostawiający aurę tajemniczości. Jestem mu wierna od wielu, wielu lat :)

Miłość!

Zapach przepleciony lekkością, kwiatami i wiosną. Idealnie pasuje do pięknych sukienek jak i do białej koszuli. Flakon bardzo ładny, minimalistyczny. Ukochany zapach do którego ciągle wracam i kupuje flakon za flakonem. Bardzo trwały i bardzo wyczuwalny.

Ostry szyprowo-owocowo-kwiatowy. Jak woda cytrusowa z Far Away Avonu.

Perfumy maja przepiękny flakon, ale chyba tylko doceniałam sam fakt, że pachnę, a nie że pachnę akurat tym zapachem. Szyprowo-owocowo-kwiatowy, ostry zapach, który trzymał się długo i roznosił się wokół.

Słaby

Słaby perfum. Bardzo pospolity i szybko się ulatnia. Jest niestety bardzo nietrwały.

Buteleczka wygląda ładnie. Bardzo kobieca. Ładnie wygląda na toaletce. Ale sam zapach nie dla mnie.

Świetny, świeży zapach

Jeden z zapachów, który zawsze jest na mojej półce, przynajmniej próbka. Jest elegancki, ale nadaje się na dzień. Dość lekki, przyjemny zapach, który miło otula i utrzymuje się cały dzień. Zapach dość uniwersalny, podoba się wielu moim koleżankom.