Christian Dior, J`adore EDP

Christian Dior, J`adore EDP

Christian Dior `J`adore` to wyjątkowy zapach na wyjątkowe okazje.
`J`adore` Christian Dior to jeden z największych przebojów rynkowych ostatnich lat, którego roczna sprzedaż sięgała 140 milionów euro.
Zapach określany przez producenta jako powrót do kobiecości, wrażliwości, zmysłowości, uczuć i kreatywności. Połączenie nowoczesności i tradycji. Świeżości i kwiatowego odurzenia.
Duży wpływ na charakter zapachu ma przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, uzupełniona aromatem skórek z mandarynki oraz wina.
Twórców flakonu perfum Christian Dior `J`adore EDP `zainspirował kształt amfory, budzący skojarzenia z sylwetką kobiety. Szyjka flakonu nawiązuje do charakterystycznych naszyjników projektowanych przez dyrektora artystycznego domu mody Dior - J. Galliano.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Cena: ok. 200zł / 30ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

piękne !!

Cudne perfumy które miałam okazje przetestować! Zakochałam się od pierwszego psiknięcia!
Zapach idealny dla kobiet delikatnych!!
Tylko za drogi :(((

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Wiele osób go poleca, dlatego też skusiłam się przetestować go w drogerii.
Spodziewałam się jakiegoś przyjemnego, klasycznie pięknego zapachu. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy powąchałam i okazało się, że zapach jest ciężki, duszący.
Kojarzy mi się raczej ze starczymi osobami, trochę z klasykami od Chanel (te ciężkie, babcine, drażniące).
Zupełnie nie moja bajka, mimo że ciężkie zapachy lubię. Ten nie przypadł mi do gustu, a za każdym razem, kiedy widzę tę buteleczkę to przypomina mi się ta nachalna ciężkość...
Jedyny plus za trwałość. Niestety czułam go długo i tak samo długo mnie drażnił.

Kropla luksusu !

Piękny zapach, który dla mnie jest zdecydowaną kroplą luksusu ! Pachnie naprawdę obłędnie, bardzo chętnie do niego wracam ! Pierwsze moje spotkanie z perfumami było dość dawno, miałam okazję przetestować je wraz z balsamem do ciała, którego zapach dodatkowo wzmocniony perfumami bardzo długo trzymał się na skórze !

TOP 10 męskich perfum

WRĘCZ FENOMEN

Piękny zapach, wszedł do grona klasyków m.in. dlatego, że już 18 lat jest na rynku, wręcz fenomen i nie traci klientów.
Bukiet kwiatów jaśminu, róży, konwalii, gruszki, melona itd. lecz owoce nie przebijają w całości odbioru.
Trwałe. Przeszły reformulację, posiadam miniaturę z roku 2013 lub 2014. Podobne do nich są perfumy edp DKNY Golden Delicious. Tak uważam, przynajmniej w 40/60% są podobne. Nawiązujące do Golden Delicious i J'adore są jeszcze celebryckie Paris Hilton Siren, choć te są słodsze, o wiele. To tylko komplement dla J'adore, że są do nich inne podobne. No i zaletą jest iż Charlize je reklamuje. To dodało temu zapachowi popularności. Lubię je, używam czasami na okazje typu święta Wielkanocne które już za kilka dni.

Klasyczny klasyk.

Dior ma to do siebie, że za każdym razem zaskakuje. I to w tych zapachach kocham- ten element zaskoczenia. Element, którego w J'adore zabrakło.
Zapach klasyczny, raczej delikatny. Z trwałością również tak sobie.
Prawda, nadaje się na każdą okazję ale czy to dobrze? Można powiedzieć o nim: klasyczny klasyk.
Wyróżnia się flakonikiem. O tym akurat nie powiem niczego złego bo zwyczajnie mi się podoba i jest poręczny, można go wsunąć do torebki bez zmartwienia o to, że ją "wypcha".
Jeśli ktoś szuka zapachu za którym mężczyźni będą odwracać wzrok a kobiety wypytywać, to niestety nie jest to. Ale jeśli ktoś nie lubi mocnych i specyficznych akcentów albo nie może się specjalnie wyróżniać, np. w pracy- to nada się idealnie.

Elegancki klasyk

Bardzo uwodzicielski zapach . Wogole to uważam że zapachy od diora sa naprawdę bardzo dobre. Wszystkie maja tego pazura . Zapach idealny na randki jak i do pracy dla kobiet pewnych siebie business woman . Rewelacyjna trwałość . Flakonik prześliczny .

Duszące.

Kiedys je lubiłam. Teraz są dla mnie bardzo nieprzyjemne. Jakby jakoś owoc w nich zgnil. Ponadto pachna mi taka tanizna... Ble. Plusem jest jedynie to, ze sa trwałe.

Klasyk

Ten zapach używała zawsze moja mama, więc stąd od dziecka się z nim oswoiłam i urósł on w moich oczach do jakiegoś guru.
Zapach jest elegancki, ładny, pudrowy, przyjemny. Niesamowicie długo się trzyma i w sumie im bardziej wywietrzeje tym lepiej pachnie.
Bardzo go lubię, ale nie powiedziałabym, że jest to mój numer 1. Jest kilka lepszych.

Kolosalna różnica w zapachu między polskimi, a hiszpańskimi perfumami

Perfumy J'adore sprowadzone z Hiszpanii mają zupełnie inny zapach niż te wąchane w Douglas Polska. Zagraniczne miały pudrowo-kwiatowy zapach z nutami cytrusowymi, polskie to zupełnie inny zapach, który przytłacza, tych nie polecam.

za każde pieniądze...

miałam dwadzieścia kilka lat... wieczór, impreza, tłum ludzi i nagle pojawił się on... niebanalny, porywający, wyróżniał się w tłumie wśród innych, piękny...
głupio to pewnie wyglądało jak przysuwałam się do obcej, trochę ode mnie starszej kobiety :) ale nie mogłam się mu oprzeć, zaciągałam się i pragnęłam go mieć :)
było jakieś 10 lat temu, ale nadal jesteśmy sobie wierni
kupuję zwykle w większych pojemnościach, jest to jeden z zapachów, obok ukochanego przeze mnie Tresora, którego używam od tak dawna i mam nadzieję, że nie przestana go produkować.
Klasyk, kojarzy mi się z elegancją :)

Nie powala na kolana

Ten zapach nie powala na kolana. Jest zapachem uniwersalnym. Większość osób będzie z niego zadowolonych. Ale jeśli szukasz czegoś jedynego w swoim rodzaju, chcąc wyróżnić się z tłumu to nie polecam. Perfuma neutralna, na co dzień.
Zapach utrzymuje się długo. Bardzo ładna kobieca fiolka przypominająca cyfrę 8 i kobiece kształty. A złoty korek kojarzy nam się z luksusem.

Wykorzystała: kilka próbek

Opis producenta wyjaśnia ten zapach najlepiej

Dostałam 20 ml próbkę i chętnie jej używałam, aż do końca :)

"Połączenie nowoczesności i tradycji. Świeżości i kwiatowego odurzenia." Te słowa najlepiej opisują ten zapach. Jest dojrzały, elegancki, ale też zalotnie słodki, pudrowy i tylko nieco świeży, bardzo kobiecy. Długo się utrzymuje i pachnie intensywnie.

To już klasyk, więc nie ma co się rozpisywać, mi się podobał i z pewnością do niego wrócę, bo doskonale nadaje się na wieczór, imprezy, uroczystości czy też ogólnie na sezon jesienno-zimowy. :)