Christian Dior, J`adore EDP

Christian Dior, J`adore EDP

`J`adore` Christian Dior to zapach określany przez producenta jako powrót do kobiecości, wrażliwości, zmysłowości, uczuć i kreatywności. Duży wpływ na charakter zapachu ma przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, uzupełniona aromatem skórek z mandarynki oraz wina.
Twórców flakonu perfum Christian Dior `J`adore EDP `zainspirował kształt amfory, budzący skojarzenia z sylwetką kobiety. Szyjka flakonu nawiązuje do charakterystycznych naszyjników projektowanych przez dyrektora artystycznego domu mody Dior - J. Galliano.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Cena: ok. 200zł / 30ml

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

piękny

Wpadł w moje ręce przypadkiem, ktoś oddał mi go , bo zapach mu nie pasował. Moje odczucia początkowe też były mieszane , jednak kiedy zapach rozwinął swą gamę , zakochałam się , jest zmysłowy , tajemniczy . I , choć nie lubię ciężkich zapachów , a ten , moim zdaniem taki jest , to jest mega

Zniewalający zapach

Zapach mnie zniewala.
Początkowo może się nie podobać. Jednakże po chwili zaskakuje.
Wanilia mało wyczuwalna, rozkwita powoli.
Ja się zakochałam, kupuję i będę kupować.

Sentyment

zapach ten kupilam kilka lat temu za pierwsza wyplate:) mimo tylu lat ciagle mam ogromny sentyment.
Piekny flakon a w nim Piekny zapach.
Typowo kobiecy I zmyslowy. Trzyma sie bardzo dlugo I caly dzien jest intensywny.
Nie dusi nikogo wokol a wrecz przeciwnie, bardzo sie podoba.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Są przepiękne

Uwielbiam perfumy, z tak zwanej "górnej półki", chodzi o to, że tak naprawdę mają one wielką, klasę, umiar i prostotę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chodzi mi tutaj o to, że przy tego typu produktach nie ma tandety, przesady i nawet jeśli nasz zapach nie jest do końca trafiony i dopasowany do nas, to mimo to jest piękny. Jeśli chodzi o ten zapach to niesamowicie mi przypasował, jest on bardzo trwał i użyty z umiarem pachnie delikatnie i przyjemnie. Nie będzie męczący ani dla otoczenia, ani dla nas samych. Zapach bardzo kobiecy, na pewno do niego będę wracała :)

Ponadczasowy zapach

Zakochałam się w tym zapachu, idealnie podkreśla kobiecość i subtelność. Jest trwały, opakowanie jest bardzo wydajne. Pasuje zarówno na eleganckie wyjścia jak i na codzien.

Flakon i zapach <3

Polecam. Pierwszy flakonik dostałam od męża.
Zapach cudowny, flakonik uroczy. Aktualnie wykorzystuje 3 opakowanie
Polecam na ranne i nocne wykorzystanie

wspaniały zapach na wyjątkowe okazje :)

Perfumy te są dla mnie bardzo wyjątkowe, kojarzą mi się z ważnymi wydarzeniami, więc mam do nich bardzo sentymentalny stosunek. Przepiękny zapach w bardzo eleganckiej butelce, cena dość wysoka, jednak moim zdaniem adekwatna do jakości tych perfum.

Do odstrzału

Po przeczytaniu sporej ilości dobrych recenzji, kupiłam sobie próbkę tych perfum. Zdecydowanie nie dla mnie. Jest to słodki ulepek. Na początku miło zaskakują, bo zapach dość ciekawy, ale po kilku minutach już mnie męczyły, zbyt intensywne. Poza tym wydały mi się nie być zbyt trwałe.

piękne !!

Cudne perfumy które miałam okazje przetestować! Zakochałam się od pierwszego psiknięcia!
Zapach idealny dla kobiet delikatnych!!
Tylko za drogi :(((

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Wiele osób go poleca, dlatego też skusiłam się przetestować go w drogerii.
Spodziewałam się jakiegoś przyjemnego, klasycznie pięknego zapachu. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy powąchałam i okazało się, że zapach jest ciężki, duszący.
Kojarzy mi się raczej ze starczymi osobami, trochę z klasykami od Chanel (te ciężkie, babcine, drażniące).
Zupełnie nie moja bajka, mimo że ciężkie zapachy lubię. Ten nie przypadł mi do gustu, a za każdym razem, kiedy widzę tę buteleczkę to przypomina mi się ta nachalna ciężkość...
Jedyny plus za trwałość. Niestety czułam go długo i tak samo długo mnie drażnił.

Kropla luksusu !

Piękny zapach, który dla mnie jest zdecydowaną kroplą luksusu ! Pachnie naprawdę obłędnie, bardzo chętnie do niego wracam ! Pierwsze moje spotkanie z perfumami było dość dawno, miałam okazję przetestować je wraz z balsamem do ciała, którego zapach dodatkowo wzmocniony perfumami bardzo długo trzymał się na skórze !

WRĘCZ FENOMEN

Piękny zapach, wszedł do grona klasyków m.in. dlatego, że już 18 lat jest na rynku, wręcz fenomen i nie traci klientów.
Bukiet kwiatów jaśminu, róży, konwalii, gruszki, melona itd. lecz owoce nie przebijają w całości odbioru.
Trwałe. Przeszły reformulację, posiadam miniaturę z roku 2013 lub 2014. Podobne do nich są perfumy edp DKNY Golden Delicious. Tak uważam, przynajmniej w 40/60% są podobne. Nawiązujące do Golden Delicious i J'adore są jeszcze celebryckie Paris Hilton Siren, choć te są słodsze, o wiele. To tylko komplement dla J'adore, że są do nich inne podobne. No i zaletą jest iż Charlize je reklamuje. To dodało temu zapachowi popularności. Lubię je, używam czasami na okazje typu święta Wielkanocne które już za kilka dni.