Eva Natura Len (Szampon do włosów farbowanych)

Eva Natura Len (Szampon do włosów farbowanych)

Szampon do włosów farbowanych chroniący kolor z biokompleksem lnianym i filtrami UV.
Przeznaczony do mycia i pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera Biokompleks lniany, który odżywia i wzmacnia strukturę włosów farbowanych. Filtry przeciwsłoneczne, które pochłaniają szkodliwe promieniowanie UV skutecznie chronią włosy przed słońcem i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Specjalny środek podtrzymujący i wzmacniający kolor na włosach sprawia, że włosy zachowują nadaną barwę, sprężystość i połysk przez długi czas

do nieczego!

Niektórzy piszą że ten szampon jest dobry, może i tak. Ale po pewnym czasie włosy się strasznie wysuszają i zaczynają strasznie wypadać. Plus za to że ładnie pachnie i cena jest przestępna.

Polecam !

Zacznę od ceny, która jest śmieszna: w zestawie z odzywką w Naturze kosztował 4,99 zł. Chciałam kupić czarną rzepę, ale nie było, więc wybrałam ten zestaw. Szampon dość dobrze się pieni, a to wg mnie plus, bo nie muszę 5 min zmywać piany. Podczas mycia włosy się nie plączą, nie robią kołtunki. Zapach średnio wyczuwalny - znika jakieś 10 min po umyciu. Co do ochrony włosów farbowanych, to średnio sobie z nią radzi. Mam włosy pofarbowane na ciemny brąz, zabrałam go ze sobą na wakacje nad morze i kolor z włosów się zmywał, ale nie podchodził pod rude refleksy. Ogólnie szampon dla niewymagających osób do codziennej pielęgnacji, gdyż jest bardzo delikatny.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, ale z przerwami na inne szampony.
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Za tą cenę ok

Kupiłam przy okazji, patrząc na fakt, że jest do włosów farbowanych. Kosztuje naprawdę niewiele, więc nie zastanawiałam się czy jest dobry czy nie.
Po pierwszym użyciu stwierdzam, że nie pieni się mocno, choć to podobno zaleta, bo to oznacza mniej chemikaliów w składzie. Zapach jak dla mnie niewyczuwalny, nie plącze mocno moich naprawdę długich włosów, oczyszcza w miarę dobrze. Ma tylko problemy z nadmiarem lakieru na mojej grzywce, ale to normalne:D. Włosy farbuję szamponami, więc kolor zawsze schodzi i woda jest rudawa:D, przy jego użyciu też taka jest. Porównując go z Timotei czy Fructisem uważam, że jest lepszy, choćby z tego względu że włosy są dłużej świeże i nie przetłuszczają się tak szybko. Przy Fructisie muszę je myć co drugi dzień:] a przy takiej długości włosów to dość uciążliwe.
Ogólnie patrząc przy okazji na cenę polecam, choć znalazłam ostatnio szampon o niebo lepszy, ale za cenę dziesięciokrotnie większą niż ta.

Używam tego produktu od:miesiąc

Cellulit mity

całkiem przyzwoity

Kupiłam ten szampon w Rossmanie za śmieszną cenę - 2,99zł :)
I na szczęście okazał się całkiem przyzwoity.
Bardzo ładnie pachnie, jest dość wydajny, dobrze oczyszcza włosy. Trwałości farby nie przedłużył, ale żaden szampon jeszcze tak na mnie nie zadziałał ;)

Minus: plącze włosy i odżywka jest konieczna!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Średni

Ponieważ ufarbowałam włosy Castingiem L'Oreala, postanowiłam kupić ten szampon, zwłaszcza, że już kiedyś trochę go używałam (od mamy :)) i był dla mnie bardzo dobry. Niestety, tym razem czekało mnie rozczarowanie.
Włosy po umyciu są miękkie, dobrze rozczesane i puszyste, ale na krótko. Szampon bardzo wzmaga przetłuszczanie - mycie staje się koniecznie niemalże codziennie. Dodatkowo, po paru tugodniach stosowania mam ogromnie przesuszoną skórę głowy i pojawił się łupież.
Szampon jest bardzo mało wydajny, dość przyjemnie pachnie, posiada bardzo atrakcyjną cenę, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów ochrony koloru.
Odstawiłam go i więcej juz po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od:używałam paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

To szampon dla mnie

Zalety: bezzapachowy (jestem alergikiem), tani.
Wady: mało wydajny.
Neutralne: włosy są w miarę w porządku po myciu tym szamponem.

W chwili obecnej cały czas go używam, bo jest jedyny bezzapachowy jaki spotkalam poza Klorane (bardzo drogi) i Neutralią (już nie sprzedają tego u nas).

Używam tego produktu od roku
Ilość zużytych opakowań: około 5

zupełnie do niczego

Nie wymagam wiele od szamponu-ma wyczyścic włosy i im nie szkodzić.
Jako, że nasłuchałam sie o naturalnych szamponach i postanowiłam wypróbować.Cena niewielka w razie czego niewiele strace.
Opakowanie dośc nieciekawe ale akurat mało mi to przeszkadza.Zapach "szamponowy" przypomina troche zapach szamponu jakim mama myła mi włosy jak byłam mała.Pieni się średnio.
No ale koszmar zaczyna sie po użyciu.Włosy cięzko rozczesać i ułożyć.Nie są nawilżone i mam wrażenie, że nie domyte.I co najlepsze moje przesuszone włosy zaczęły się po tym szamponie przetłuszczać.
Nigdy wiecej.Skończył jako środek do mycia swetrów:)

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

pozytywne zaskoczenie :)

Produkt, który bardzo mnie zaskoczył... Dostałam go kiedyś od babci i użyłam pierwszy raz zupełnie bez przekonania. I cóż się okazało... Ma prześliczny zapach, dobrze się pieni, włosy są po nim mięciutkie i dobrze się rozczesują... I cały czas cudnie pachną i pachną... :) W dodatku jest niesamowicie tani. Polecam.

delikatny

Dobry, delikatny szamponik. Ma delikatny zapach, używam go wraz z balsamem kondycjonującym tej samej firmy. Gorąco polecam!